Alternatifim Cafe

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ !!!

Discussion started on Üniversiteler

..
#51 - Temmuz 02 2008, 15:34:53
« Son Düzenleme: Temmuz 03 2008, 19:46:58 Gönderen: kronstadt »
İmza Kural Dışı

ama tanrım,neler duyuyorum.
bir yanda işletme fakültesinn güzel bir yer olduğu,bir yanda sakın gitmeyin çatlarsınız fln.
açıkcası marmaraya istanbul üniv karsılaştrmasında gönlüm sdece içgüdüsel olrk marmaradan yanaydı ama istanbul üniversitesi de köklü bir üniversite.
kafam gerçekten karışık sanırım.
üstelik bu güne kadar dşünmediğim bölümleri düşünmeye başlayacak kadar..
#52 - Temmuz 02 2008, 17:16:49
give me something to kill the pain
there is no tomorrow and no today
my soul is not for eternity
...and i know i will fade away in memories

ama yapabileceğim bir şey yok,özel ünivrsite hayatım boyucna düşünmedim ve bundan sonra da düşünmeyeceğim,ayrıca kaç bölümde iş hazır ki?devlet güvencesi altıdna olayım diye,sevdiğim içinde tabii,öğretmenlik bile düşündüm ama sonradan vazgeçtim,o zaman ne kaldı ki geriye?bir ea cı olarak işletme,iktisat,uluslararsı ilişkilerden başka ne var elimde?ki onalrdan birini yazıp yazmamak konusunda da kararsızım,kaldı ki marmara mı istanbul mu diey de kararsızım,ayrıca hayatımın hiçbi döneminde ben ekonomist oalcağım diye bakmamıstım hayatıma,ama sınav böyle bir şeymiş,ne istediğin değil sıralamanmıs önemli olan fln filan..
#53 - Temmuz 03 2008, 12:16:35

sürmeli çocuk

hayalişm gazi üniv.öğretmenlik bölümydü fakat istanbulş üniversitesi işletme bölümüne gittim,çok güzel ve de müthiş bir yerdi ama 1 sene ertelendi :D bu sne kısmetse başka bölünden devam edicem inş.

olay değişti ,kazandığım bölümü beğenmedim yine işletmeye gidicem :dondurma

dünyanın en ii 500 üniversitesi Türkiye den sadece bu okul girmiş :P
#54 - Ağustos 24 2008, 22:23:29
« Son Düzenleme: Ağustos 24 2008, 22:24:15 Gönderen: :.GeNç BuNaK.: »

Boğaziçi olmazsa eğer İstanbul Üni.İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünü istiyorum.  ::)
#55 - Ağustos 24 2008, 22:36:02

Benim tarih tutuyor ama tarihin de geleceği yok işte,lanet olsun.  : (
#56 - Ağustos 01 2010, 12:02:49

Yeni okulum :) Arap Dili ve Edebiyatı
#57 - Ağustos 17 2010, 02:54:28
Umut umut bugün yanımda yok
      Neden hayat ağır bu denli çok
      İnan kader elimde bir fener
      Önemi yokk yanımda olmasın ne fark eder

yazın en güzel konserlerin olduğu okul..
#58 - Ağustos 18 2010, 01:12:46

İstanbuldaki muadillerine göre okumanan çok daha kolay olduğu okul.BÜtünlemeleri var,bazı bölümlerde bütünlemnn bile bütünlemesini açacaklarını duydum.Boğaziçinde sadece yaz okulu, Marmarada ne büt ne yaz okulu olduğunu düşünürsek bazı bölümlerde,anlatmak istediğim daha net.
#59 - Şubat 13 2011, 12:00:56

trustno1

Edebiyat fakültesi güzeldir. Biraz labirentimsidir içi, 3 haftada ancak amfilerin yerini kavradığımı göz önünde bulundurursak. Hala kantinin yerini karıştırdığım oluyor tabi. Hergele Meydanı dedikleri bir meydanı var içinde. Asıl kapı dediğim kapı, tramvayın tam karşısında. Üstelik çoğu ders notlarının bırakıldığı Çantay Fotokopi'ye de yakın. Fen fakültesiyle kardeş. İç içe. Fen fakültesinin giriş kapısının olduğu yerde de Vezneciler otobüs peronu var.

Bölümüm Ake. Düşünen olursa, dilciler, tercih edin derim. Hocalar çok iyi. Özgürlükçüler, sanılanın aksine. -en azından benim etrafımdakilerin sanrılarının aksine- Ne kasıyorlar ne kasılıyorlar.
#60 - Ekim 15 2011, 20:29:22

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.