Alternatifim Cafe

Gaflar ...

Discussion started on Komik Yazılar

" Füzelerle savaş kazanabilirsiniz ama füzelerin üstüne oturamazsınız..." (Deniz Baykal)
" Afrikalı zombiler gibi..." (TMBB Başkanı Bülent Arınç)
" Sekiz yıl Özal'a verdiniz, onun iki yılını ananıza verin, o zaman Türkiye şahlanır..." (Tansu Çiller)
" Ben 1960'larda çalışma bakanlığı yapmıştım, Yani tam hatırlamıyorum ama 1995'e kadar sürdü bu görevim..." (Bülent Ecevit)
" İnsan, hayvan.....her canlının yavrusu ne güzel, öyle değil mi sevgili seyirciler?" (Defne Samyeli-Show Haber)
" Bu akşam oynanacak olan Beşiktaş-Galatarasaray derbisinin sonucu henüz belli değil..." (Zeynep Kasımlıoğlu)
" Bugün çok şey oldu sayın seyirciler...." ( Can Ataklı'nın ana haber bültenini açılış konuşması)
" Babayı bulnuduz mu?" ( Reha Muhtar'ın, haber sunduğu günlerde babasıyla buluşturduğu kıza söylediği)
" Bize nasıl kullanıldığını gösterebilirmisiniz, lütfen?" (Gülgün Feyman'ın kadınlar için üretilmiş prezvatifi tutarak, üretici firma yetkilisine söylediği)
* Kel miyim, topal mıyım gidipte yasak bir ilişki yaşayacam... (Didem Taslan)
* Birçok arkadaşımın içime girmesine izin verdim ve ben öyle her arkadaşımı içime alan biri değilimdir (Deniz Akkaya)
* Şimdiye kadar beraber olduğum erkek arkadaşlarım beni darmadağın etti (Gizem Özdilli)
* Bu tür şeyleri gerçek hayatta da, normal hayatta da yanına yaklaşmam artı sevmem de.... (Tuğba Özay)
* Erkeğimi asla kahvaltısız bırakmam! (Şenay Akay)
* Ağzınla kuş tutsan....ne kuşu? Ejderha tutsan bunlara yaranamazsın. (Ahmet Çakar)
* Hayırlı vilayetler..." (Ziya Şengül, İstanbul Valisi ile konuşurken)
* İyi püskürtmüş!.." (Şansal Büyüka, hakeme tüküren oyuncu için söylüyor)
* İkinci golde Boer'un ayağının şeyinden oldu. Üçüncü golde gene Boer'un şeyinden oldu, galiba o an çok sertleşmişti topun gelişine yön verdi"
* Bakirelik yanlız bayanda mı olur? Mesela hakemin bakiresi olmaz mı? Yani bozulmamış bir hakem.... " (Erman Toroğlu)

Engin Verel: Yarınki Letonya maçında Hakan Şükür ilk 11'de sahaya çıkacak...
Osman Tanburacı: Çocuktan al haberi!..
Engin Verel: Sayın Tanburacı, ben 48 yaşındayım laflarınıza dikkat edin!..

İlker Yasin: Yani 6 yıldır başkanlık yapıyorsunuz, koku ne (bu kelimeyi 3.kez kullanıyor), Ortega geliyor mu?
Aziz Yıldırım: (sinirli bir şekilde) Ne kokusu? Koku moku yok, Allah Allah, gelebilir de gelemez de...

Ahmet Çakar: Şimdi Tantanika diye bir ülkeden biri çıksa, iki şarkı söylese, bir resim yapsa, biz orayı iyi bir yer olarak biliriz...
Güntekin Onay: O isimde bir ülke yok efendim!..

Erman Toroğlu: Bu adam bizle şey geçiyor da söylemeyeyim şimdi, bir şey geçiyor da..
Şansal Büyüka: Dalga geçiyor de hocam, dalga de!..
Erman Toroğlu: İşte bir şey geçiyor da, dalga geçiyor diyelim!..

Ömer Çavuşoğlu: İşte bunlar da maça kadar bir hafta böyle ümitle yatarlar mutlu olurlar sonra hüsran yaşarlar...
İhsan Kalkavan: Ümit kim?

Kadir Çelik: Evimde kaçak kat olduğunu kanıtlarsan, onu sana veririm. Hatta Taksim'de intihar ederim...
Ahmet Çetinsaya: Kaçak kat var, işte belgeleri. Senin o ev bana geçecek diye hoşuma gidiyor ha bire ona bakıyorum...
Kadir Çelik: Size bir şey geçecek ama ev mi geçecek bilmiyorum...
Ahmet Çetinsaya: Ne demek o?
Kadir Çelik: Hayır bilmiyorum ama...
Ahmet Çetinsaya: Hayır ne geçeceğini söyle, öyle üstü kapalı küfür etme, küfür müfür yok!..
Kadir Çelik: O senin, sizin üslubunuz... Küfür, çirkef!..
Ahmet Çetinsaya: Bana ne geçecek bana? Bana ne geçiyor kardeşim? Canlı yayında söylesene!..
Kadir Çelik: Laf kalabalığını bırak, sana ne geçecek biliyor musun? Hukukun kılıcı geçecek!..
Ahmet Çetinsaya: Aferin be, düzelttin...
Kadir Çelik: Adaletin kılıcı geçecek sana!.. İstersen başka şeyler de geçer...
Ahmet Çetinsaya: O sana geçer!..
Kadir Çelik: O kadar çirkinsin ki!..

ali sami alkış:turgay abi bak sana bişey söyliyimmi?
turgay seren:tabi sole
ali sami alıkş:yönetim deseki ,ali samiyi sahaya süriyorum arkadas libero oyniyacak dese adam sesini cikarmiycak ya
turgay seren:ya yok ebesinin ... ali sami
gazeteci :sayın demirel,demir yollarimiza cumhuriyet kuruldugundan beri bakim ve onarim yapılmamiştir.
demirel:demir yollarini düzeltip ''kominizme'' yardim mi edim ...

Alıntıdır
#1 - Aralık 24 2008, 02:54:43
Kimseyi tanıyamıyorum. Daha doğrusu kendimi tanıyamıyorum . Ben kimimki sizleri tanıyayım.

bu konu vardı sanki.... aynısı olmasa bile benzerlik vardı ....
#2 - Aralık 24 2008, 20:00:53
doğumum mühim bi hadise olarak geçmedi kayıtlara ama ölümüm herkesin dilinde olacak...[/sub][/glow]

göremeyince. vereyim dedim ..
#3 - Aralık 25 2008, 00:02:05
Kimseyi tanıyamıyorum. Daha doğrusu kendimi tanıyamıyorum . Ben kimimki sizleri tanıyayım.

teşkkürler güzel  :)
#4 - Ağustos 11 2009, 21:24:42
bir süredir yoktum... GERİ DÖNDÜMMMMM :)

sadece hiç bir iş yapamayan insanlar hata işlemez ;)

Ömer Çavuşoğlu: İşte bunlar da maça kadar bir hafta böyle ümitle yatarlar mutlu olurlar sonra hüsran yaşarlar...
İhsan Kalkavan: Ümit kim?

(6)
#5 - Ağustos 11 2009, 21:30:50

Erman Toroğlu: Bu adam bizle şey geçiyor da söylemeyeyim şimdi, bir şey geçiyor da..

:Ç
#6 - Ağustos 11 2009, 21:32:29

:Ç

Futbolla alakam olmasada erman toroğlu için maratonu izliyorum pazar aksamları maç yorumu diilde sitcom :D
#7 - Eylül 04 2009, 02:21:52
Mekanın ve zamanın ötesinde
Adların ve huyların dünyasında
Nasıl gireriz derinlemesine?

Süper gaflar  :urfa
#8 - Eylül 05 2009, 20:48:02
Kör kuyuların dibinde Yusuf'tum,
Kerbela çölünde Hüseyin.
Zindanlarda Cem Sultan,
Sehpalarda Pir Sultan.
Ve Madımak'ta otuzyedi can...

Şimdiye kadar beraber olduğum erkek arkadaşlarım beni darmadağın etti (Gizem Özdilli)

Hepsi Süperdi , ama Bu En süperi !!

#9 - Ağustos 15 2011, 04:14:09
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.