Alternatifim Cafe

Seray'ın Atatürk gafı!

Discussion started on Magazin

Seray Sever öyle bir gafa imza attı ki, uzun süre konuşulacak gibi.

Seray Sever, sunuculuğunu üstlendiği ‘Her Şey Dahil’ adlı programda büyük bir gafa imza attı. Programın konuğu Dilruba Saatçi, ‘Latife ve Fikriye’ adlı oyununda Atatürk’e aşık olan iki kadını canlandırdığını söyledi.

Araya giren Sever, “Atatürk, hem Kurtuluş Savaşı’nı yapmış hem de iki kadını idare etmiş. O bile böyleyse şimdiki Türk erkekleri neler yapmaz” dedi.

Bu söz üzerinde stüdyoda buz gibi bir hava esti. Program sonrası gafını toparlamaya çalışan Sever “Latife Hanım’ın Atatürk’ün eşi, Fikriye Hanım’ın ise ona âşık bir kadın olduğunu yeni öğrendim” dedi.

#1 - Ekim 18 2007, 16:05:43
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Kendi tarihinden yoksun gögüsleriyle telefon edebilecek biri olduğu için şaşmamalı.Memeli canlı.
#2 - Ekim 19 2007, 08:57:31

t.v'de gördüm bu sabah şaşırmıyorum. adı seray sever olunca mümkündür..
#3 - Ekim 19 2007, 10:11:26
''Cehennem, başkalarıdır. ''

sadece bi kere beynini (varlıgındanda süpheliyim) kullanarak birşey söylese şaşacagım
#4 - Ekim 19 2007, 15:04:08
dans cette classe il y a des imbeciles,
ce sont des imbeciles heureux,
ils sont heureux d'etre imbeciles...

Bizi yanlış yola yönlendiren soysuzlar, çok kere din perdesine bürünmüşler, saf ve temiz halkımızı hep şeriat sözleriyle aldata gelmişlerdir. Tarihimizi okuyunuz, dinleyiniz… görürsünüz ki milleti mahveden, tutsak eden, perişan eden fenalıklar hep din örtüsü altındaki küfür ve kötülükten gelmiştir. Mustafa Kemal Atatürk...

delidir melidir ne yapsa yeridir işte
#5 - Ekim 19 2007, 17:22:10
Durumum Çevrim içi...Beynim Meşgul...Ruhum Hemen Döncek...Aklım Dışarıda...Elim Telefonda...Kalbim çevrim dışı
 paşa gönlüm ister sewerim zorlama ister sewdiririm ugraşma hee diceksinki nereye kadar bu havalar;kim takar dewran dönene kadar..

qözLeriniN renqİ ne oLursA oLsun qözya$LarınıN renqi hep aynıdırR !!
 ßir gün öLe çok SevmeLiyimki Sonsuza dek içimdE kaLmaLı, kar$ımdaki inSan kar$ı koyamamaLı, ßir gün öLe çok SevmeLiyimki beni yaktıkLarında biLe kaLbim sapasağLam kaLmaLı, bu Sevgiden utanmamaLı, bu Sevgiyi boşa harcamamaLı..   http://www.resimekle.gen.tr/files/43mev9rly7ch9enalhbo.jpg

Seray'in Atatürk'ü bilmesi bile mucize.

(6)
#6 - Ekim 21 2007, 14:47:04
AŞK ALIR BENİ KANDIRIR BENİ Bİ ÇOCUK GİBİ...:(

seray sever kurtuluş savaşını atatürk'ü hatırlayabilecek hafızaya sahip bile değil bence pislik o kadın
#7 - Ekim 27 2007, 22:52:41

Yalnızlık hatırıma yazıldı
İçimdeki birşey sızladı
Geri dönüp baktığımda
Mutluluk içimden alınmıştı!!!

sürmeli çocuk

bu seray sever salak mıdır nedir ya
#8 - Ekim 28 2007, 12:43:54

Beyinsiz Sarışın Aptal..!
#9 - Kasım 03 2007, 23:27:45
İmzanız kural dışı.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.