Alternatifim Cafe

Aç İnsanlar İçin Her Gün Bir Kez Tıklayın..

Discussion started on Eğitim

Birleşmiş Milletlerin Açlık Sitesine Girin TIKLAYIN
Orada Göreceğiniz Sarı Düğmeye Tıklayın.Dünyanın Herhangi bir Yerinde Aç Bir insan Yiyecek Alıyor Size Hiçbir Maliyeti Yok, Yiyeceğin Parası Reklam Logolarını Görmeniz ile Reklam Yapan Sponsorlar Tarafından Ödeniyor.. Tüm Yapacağınız Bu Siteye Girmek ve Yiyecek Bağışla (Help Feed The Hungry) Düğmesine TIKLAMAK. Bir Saniye Sürüyor, Günde Sadece Bir Kere Bağışta Bulunabiliyorsunuz..

#1 - Kasım 08 2006, 16:40:59
Viking's

bu gerçekten çok iyi bir konu arkadaşım emeğine sağlık ben yaptım inş bi yararı olmuştur...........
#2 - Nisan 29 2007, 17:20:19
вєη σуℓє¢є кαℓα кαℓ∂ιм αя∂ιη∂αη, нαуιη кιѕ ѕσgυgυη∂α, уαяιм кαℓмιѕ вιя αѕкιη σятαѕιη∂α, тєк вαѕιмα...

açlıktan kimse ölmez külfet yaratmayın abd ye
#3 - Nisan 30 2007, 22:20:29

Çok konuşuyosun sen be?
#4 - Mayıs 01 2007, 16:34:05
Viking's

Çok konuşuyosun sen be?

neden doğruyu söylüyorum diye ağrınamı gitti
#5 - Mayıs 01 2007, 20:10:21

Çok konuşuyosun sen be?

neden doğruyu söylüyorum diye ağrınamı gitti
Ağrıma giden bişeyler yok evlat. Sadece "çok" fakat "boş" konuştuğunu söylüyorum. Ne bizler aptalız bu linki burayı koyuyoruz diye ne de linklere tıklayıp yardım da bulunanlar. Açlıktan kimse ölmezmiş. Vay be. Sen uzaylı mısın?
#6 - Mayıs 02 2007, 14:57:58
Viking's

akLıma geLdikçe tıklıyorum. Bi yararı var mı yoksa boşuna mı bilmiyorum..
"Ama Ya yararı varsa ? " diye düşündükçe tıklayorum. Zor bişey de değiil nasılsa :))
#7 - Temmuz 18 2007, 00:46:02
Yak ı$ıkLaRı oYuNu boZ,,kuRallaRı seN koY .. !

açlık kötüdür. ve açlıktan ölenlerin sayısı oldukça fazla gün gelir hesap sorarlar siz yemekleri artırıp çöpe ayıyorken biz açtık diye
#8 - Ağustos 30 2009, 14:34:06
İsyanım var Ülen DünYalılardan Tiskiniyorum tis tis tiskiniyorum

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.