Alternatifim Cafe

Ferrari bardağı taşırdı!

Discussion started on Beşiktaş

Teknik Direktör Bernd Schuster'in gönderilmesini istediği İtalyan oyuncunun, tatilde kendisine verilen antrenman programına uymadığı ve kendisine fazla bakmadığı gerekçesiyle gözden düştüğü öğrenildi.

Beşiktaş Teknik Direktörü Bernd Schuster, yönetime gönderilmesi yönünde rapor verdiği Matteo Ferrari'nin, sezon bitiminden beri kendine bakmadığı gerekçesiyle Alman hocanın gözünden düştüğü öğrenildi.

Siyah-beyazlı takımın eski teknik patronu Mustafa Denizli tarafından hazırlanan, tatil antrenman programlarına takım içindeki hemen hemen bütün futbolcuların sadık kaldığı öğrenilirken, Ferrari'nin ise hiç çalışmadığı bildirildi.

Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı ile gidecek oyuncular hakkında sürekli görüşen Bernd Schuster'in, İtalyan oyuncunun aksine Tomas Zapotocny'nin kendine çok çok iyi baktığını söylediği öğrenildi. Çek oyuncunun hem özel, hem de profesyonel bir futbolcu olduğunu Adalı'ya ileten, Alman hocanın "Zapotocny'nin takımda kalmasını istiyorum. Eğer maddi anlamda kulübün menfaatlerine yarayacak ciddi bir teklif gelirse o zaman oturup ne yapacağımızı kararlaştırabiliriz ifadelerini kullandığı belirlendi.
#1 - Temmuz 25 2010, 16:00:56
Ölme diye nefesini dinledim.Sen aldın ben verdim,ben verdim sen aldım.
Yoksa uyuduğumu sanacaktın. Uyanma diye ben öldüm.
Ölmezsem uyanacaktın.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.