Alternatifim Cafe

Yabancı mı ? Yerli mi ?

Discussion started on Pop

offffffff burdada saf çok pop demişiz adam ceza duman yazmış (bkn gggccc)

nese konuya geleyim tabiki türk pop :öff
zaten yabancı dinleyenler özenti :smoke
                  arkadaşım yorumuna dikkat et bizde yabancı dinlioruz ne alakası var özentilikle bişey duymussun yabancı dinleyenler özenti die onu sürüosunbencede yerli dinleyen ler BEYİNSİZ! ama benim böle bi iddiam yokaslında yorumuna dikkat et............                ayrıca ceza ve sagopa yabancımıki dinleyipyorum yazanlara  SAF deme cesaretini gösterebiliosun dikkat et!!!!!''''''!!!!!!!
#51 - Şubat 06 2007, 19:07:12
вєη σуℓє¢є кαℓα кαℓ∂ιм αя∂ιη∂αη, нαуιη кιѕ ѕσgυgυη∂α, уαяιм кαℓмιѕ вιя αѕкιη σятαѕιη∂α, тєк вαѕιмα...

özentilik yabancı dinlemese bende şunu diyim sana  Etrafına bak her şey yabancı o zaman Nike giyence özenti, senin zihniyetine bakarsak herkes özenti ister müzik olsun,ister ayakkabı markası,isterse araba
ne kadar saçma şey yabancı dinlemek Kaliteyi anlamaktır.Adidas ayakkabının en iyisi olduğu gibi yabancı müzikte müziğin en iyisi.
#52 - Şubat 06 2007, 19:17:42

AVRIL LAVIGNE,KELLY CLARKSON,ENRIQUE IGLESİAS Dido,Blue,M.Carey,Evanescence,Jessica Simpson,Sean Paul C.Aguilera,Thalia,Black Eyed peas celıne dıon whitney houston britney spears

TABIKI BITANECIK BEYONCEM
Pardon Beyonce de vardı
E.Iglesias feat Whitney Houston  - Could I Have This Kiss Forever

ay evet bıtıyorum o şarkıya super ya hastayım

bıde whıtney hosuton un I WİLL ALWAYS LOVE YOU VAR BIDE I HAVE NITHING tavsıye ederım dınlemedıysen dınle
İndirdim şarkıları çok güzelmiş.birde sana yazdığım şarkıyı ilk defa bilen oldu bırak şarkıyı etrafımda E.Iglesias ı tanıyan yok

ne dıyosun sen ben enrıque ye bayılıyorum bende whıtney houstonu tanıyan bırını görüyorum enrıque ın NOT İN LOVE guzel gercı sen bılıyosundur
40 tane şarkısı var ve indirmeye devem ediyorum kolay değil 7 tane albümü var
En sevdiklerim Hero,Maybe,Bailamos,Marta,Lluvie Cae,Not in love(Kelis),Could I Have Kiss..(Houston),Mentiroso,You Are My Number One(Alsu)

bende enrique yı sevıyorum ama pek tanıyan olmuyo sadece adını duyan oluyo bide ben MARİAH CAREY nın sesını begenıyorum 

özentilik yabancı dinlemese bende şunu diyim sana  Etrafına bak her şey yabancı o zaman Nike giyence özenti, senin zihniyetine bakarsak herkes özenti ister müzik olsun,ister ayakkabı markası,isterse araba
ne kadar saçma şey yabancı dinlemek Kaliteyi anlamaktır.Adidas ayakkabının en iyisi olduğu gibi yabancı müzikte müziğin en iyisi.

evet katılıyorum sende marka gıyme cın malı yabancı degıl mı kullanma
#53 - Şubat 06 2007, 19:57:52

AmY

Din,diL,ırk ayrımı yapmaksızın hepsi :Ç
#54 - Şubat 08 2007, 18:49:13

ikisi de ...
#56 - Şubat 11 2007, 05:36:10
...SENİN MARKA OLDUĞUN YERDE FİYATLARI BEN BASARIM...

yabancı lp, evanescence, shakira, dido vb türklerden redd
#57 - Temmuz 05 2007, 18:54:37
you're not alone

mühim olan insanlık!

:yahBen yabacı dinlerim yerlide dinlerim ama asıl tercihim yabancı;beyonce,rihanna,avril,anthony callea,amy lee,dido,alizee,(fergie)black eyed peace,spitalfield,hilary duff,iio,kelly clarkson,linkin park,mariah carey,nelly furtado,nick lachey,pussycat dolls,simple plan,akon,puff didy,justin timberlake,enrique iglesias,the rasmus,oukast kioptum zuhaha zuhahacokoldu galiba daha varda yazarsam ayıp olur muhaha :muhah
#58 - Temmuz 06 2007, 16:19:48

.:eSRa:.

genelde yerli...
#59 - Temmuz 06 2007, 19:11:36

:yahBen yabacı dinlerim yerlide dinlerim ama asıl tercihim yabancı;beyonce,rihanna,avril,anthony callea,amy lee,dido,alizee,(fergie)black eyed peace,spitalfield,hilary duff,iio,kelly clarkson,linkin park,mariah carey,nelly furtado,nick lachey,pussycat dolls,simple plan,akon,puff didy,justin timberlake,enrique iglesias,the rasmus,oukast kioptum zuhaha zuhahacokoldu galiba daha varda yazarsam ayıp olur muhaha :muhah

vaşşşşşşşşşşşşş anam bu ne bunların çogunu bende dınlıyom aralarında bazılarını dınlemem
#60 - Temmuz 07 2007, 21:53:34

yapançıı
#61 - Temmuz 08 2007, 14:13:00
MC DEVİL KANCA CREW
DARK_ALFA_EXODUS_SERCS_YER6 MAFYASI_VİCEZA_YAĞIZZ_TRAİTOR_DİSHİ KARTAL_POİSOFSOUL_BAD CHİLD

ölüadam

Dinlediğim yabancı sayısı çok azdır.
Yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı derim :Ç
#62 - Temmuz 20 2007, 11:49:56

yok baba yerli olsun bizim olsun (6)
#63 - Temmuz 20 2007, 11:55:26
Hayat benim dürüstlüğümü hakedecek ne yaptı ?

rihanna_m

yabancı tabiii
rihanna başta
blue
beyonce
sean paul
shakira
linkin park
anastacia bu kadarcık:)
bide ara sıra eminem dinlerim...
#64 - Temmuz 30 2007, 11:12:42

tabikide yerli
#65 - Temmuz 30 2007, 13:27:51
Sana gülüm demiştim ya o gül soldu

Hani bu son demiştim ya o gün sondu

yhaf tabikide en güsel hangsi ise onu seferim..
ama en cok yabancı dinlerim bni yabancı sakılar tadmin edio.. ama türkce de dinlemio dedilim..  :))
#66 - Temmuz 30 2007, 21:40:44
İmza Kural Dışı

yhaf tabikide en güsel hangsi ise onu seferim..
ama en cok yabancı dinlerim bni yabancı sakılar tadmin edio.. ama türkce de dinlemio dedilim..  :))

canım herkesın kulağına hangısı hoş gelşıyosa onu dınlıyo dıme
#67 - Temmuz 31 2007, 18:00:01

sean paul evanescence avril ...
#68 - Ağustos 20 2007, 10:57:12
fenerbahçe!!!

farkyapma benm içn  yerli de dinlediğim var yabancı da var yani müziği iyi olanları dinlerim
#69 - Ağustos 20 2007, 11:04:21
GİDİYORUM…
ELVEDA…
UNUTTUĞUM BİR ŞEY VARSA SENDE KALSIN…
BEN UNUTMAYACAKLARIMI
İSTER İSTEMEZ YANIMDA GÖTÜRÜYORUM…

yabancı-emınem usher shaggy akon
yerlı-serdar sago kolo kenan manga
#70 - Ağustos 21 2007, 10:02:24
UNUTMA KURSUN HER GULUMSEDIGINDE BIR KALP AGLATIR!

yabancı:beyonce shakira avrillavigne evanescence brit.
yerli:k.d. murat boz hepsişebnem ferah duman cezamanga
#71 - Ağustos 21 2007, 13:17:25
(a) Umutsuzluk meleği tam şurda varlığını hissediyorum şu anda içimi kaplıyor hislerimi çalıyor ve beni benden alıyor nasıl bi iş bu böyle.Benim tek aşkım UmUtSuZlUk MeLeĞi :melek

YERLİ MALI YURDUN MALI herkes ONU KULLANMALI DİYORUM
#72 - Ağustos 23 2007, 12:13:17
Sakalını orantılı kesebilen adamla, sağ elinin tırnaklarına düzgün oje sürebilen kadının birleşmesine 'örnek çift' denir.

tabii ki yabancı artık türkçede popun içine ediolar çünkü biraz kaliteli var ama istisnalar kaideyi bozmaz die düşünüorumm  :4 ayrıca yabancılardan black eyed peas, rihanna, avril lavigne flnn filan süperr  :okey :okey
#73 - Ağustos 27 2007, 19:57:32

yabancı seviyorum back street boys
#74 - Ağustos 27 2007, 20:13:46
safranbolu

yabancı seviyorum back street boys

haklısın o grup guzel özellıllede ıncomplete sarkılarını begenıyorum
#75 - Ağustos 28 2007, 15:53:46

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.