Alternatifim Cafe

Tarkan ‘Metamorfoz’ geçirdi!

Discussion started on Magazin

Tarkan'ın albümü tam da yılbaşından önce çıkıyor. Bu albümde "metamorfoz" geçirmiş.

Tarkan’ın 24 Aralık’ta dinleyiciyle buluşacak olan yeni albümünün ismi belli oldu. Önümüzdeki günlerde ‘Vay’ adlı çıkış parçasına klip çekecek olan şarkıcının albümünün ismi de ‘Metamorfoz’ olacak. Megastar’ın ilginç albüm ismi için ise resmi internet sitesinde şu açıklama yapıldı:

Yıllardır süregelen içinde yaşadığı değişimi, özgünleştirdiği ritm ve soundlarla biçimlendiren Tarkan bu başkalaşımı, yine cesur bir şeffaflıkla sevenleriyle paylaşıyor. Bu anlama vurgu yaparak isimlendirdiği Metamorfoz albümü, dinleyenlerine farklı, enerjik yapısıyla samimi ve hassas derinliklere sesleniyor.
#1 - Aralık 18 2007, 14:30:54
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

rihanna_m

ben tarkandan daha ıyı bı albüm beklerdım...vay anam vay hoş bı şarkı ama bekledııgı satışı yakalayacagını sanmıyorm ben ...
#2 - Ocak 03 2008, 11:55:06

şahsen ben beğendim albümü parçalar çok hoş..
Tarkan'dan değişik bir albüm beklentisi olmadığımdan her zaman ki Tarkan şarkıları bence...
severek dinliyorum.... .)
#3 - Ocak 03 2008, 12:01:11
"Aşığım sana"cümlesinin sonunda ki 'a' harfi sessizce terk etti seni.. Bunun farkına var sevgili; sen hala " aşığım san" beni...

karma albümünden sonra çıkardığı en güzel albüm bence.aldım dinledim ve çok güzel şarkılar var.
#4 - Ocak 03 2008, 15:15:29

Ön yargılı bakmadan dinlenirse çok güzel.. Tarkan yine yapacağını yapmış. Ben de aldım ve her fırsatta dinliyorum albümünü..
#5 - Ocak 03 2008, 15:18:54
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

yılbaşı gecesi televizyonda gezinirken rastladım.
ve oldukça güzeldi.
dedikoduydu sanırım.
güzel şarkıydı o.
#6 - Ocak 03 2008, 16:26:52
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Ne yapsa yakışıyor Tarkan'a diğerleri gibi bu albümüde çok güzel olmuş dinlemeyenlere tavsiye ederim ''İstanbul ağlıyor''  adlı parçası albümde en beğendim şarkılarından biri.
#7 - Ocak 07 2008, 14:19:43

ALbüm tam tarkan gibi oLmuş, fıkır fıkır :4
İstanbuL ağLıyor şarkısına ayrıca bittim.
#8 - Ocak 08 2008, 00:31:05
...Senin aydınlığındır ay'a ışığını veren geceleyin.
Ben bir geceyim, sen bir ay'sın madem,
Gökyüzünde bensiz gitme, istemem...

şahsen ben beğendim albümü parçalar çok hoş..
Tarkan'dan değişik bir albüm beklentisi olmadığımdan her zaman ki Tarkan şarkıları bence...
severek dinliyorum.... .)

#9 - Ocak 12 2008, 17:04:01
*Ah bu iyiler!
İnsanlar doğruyu söylemezler hiçbir zaman; bu türlü iyi olmak, ruhun bir hastalığıdır.

Dedikodu iLe DiLLi Düdük Hoş . İstanbuL ağLıyor'un sözLeri GüzeL Ama Müzik feLan iyi oLmamış .
#10 - Ocak 13 2008, 18:43:32
Ben BiLirdim Düşündüğümü Yapmayı ..
Seni Dışarı Çıkarıp Evinden  Dar Sokakta Boğmayı ..
Bir Gece Ansızın Ya da Açık Denize Atmayı
Ben BiLirim Ardından da Kendi Kafama Sıkmayı !..

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.