Alternatifim Cafe

İlk Adım Ayakkabısı

Discussion started on Komik ve/veya İlginç Linkler

sabunkopugu

Bebbini olarak, yılın en trend Anne Bebek Çocuk Fuarı İBS’de sizlerle buluştuk. Küçük bir Bebbini mağazasına dönüşen standımız, üç gün boyunca kimi zaman meraklı anneler, kimi zaman da karar vermekte zorlanan miniklerle renklendi. Annelerden en çok gelen soru ‘bebeğime aldığım ilk ayakkabı nasıl olmalı?’ sorusuydu. Bebbini ayakkabılarının taban özellikleri, gerçek deriden ve el yapımı olması ile tam bir ilk adım ayakkabısı olmasını anlattık. Dolayısıyla ilk adım ayakkabısının nasıl olması gerektiğini de...
Fuar süresince, bağcıklı ve püsküllü Oxfordlarımız, dore ışıltılarla süslü Mary Jane’lerimiz, Bebbini klasiği kırmızı ruganlarımız ve çok sevilen süet modellerimizle tüm koleksiyonumuzdan parçalar sergilemeye çalıştık. Mutluyuz ki, koleksiyonumuz ve fuara özel indirim fırsatlarımıza ilgi yoğundu.
Annneler Bebbini markasına duydukları gveni dile getirirken gelecek sezonu şimdiden merak ettiklerini de dile getirdiler. Bizlere ilham veren miniklere ve stil sahibi annelerimize bu buluşma için bir kez daha teşekkür ederiz.
Sahip olduğumuz stili yansıtırken en dikkat çeken husus kendimizden kattığımız detaylar. Trendlerin her geçen gün değişip geliştiği günümüzde, çocuk giyimi konusunda da sürekli bir yenilenme söz konusu. Anne babalar için yeni bir akım olarak başlayan ‘Mini Me’ stili hem kıyafet seçimini eğlenceli bir hale getiriyor hem de çocuğunuzla beraber zevklerinizi paylaşmanıza imkân veriyor.
Bebbini olarak hazırladığımız koleksiyonlarda sizler için keyifli bir hale dönüşecek ayakkabı alışverişinde kolaylıkla ‘Mini Me’ trendine uyum sağlayabileceğiniz modelleri araştırdık. Son zamanların en gözde parçalarını oluşturan retro modeller ise bu konuda işimizi kolaylaştırıyor. ‘Oxford, Brogue, Mary Jane’ gibi klasik tasarımlar hem yetişkinlerin hem de çocukların şıklığına şıklık katan modeller.
Koleksiyonumuzda da rahatlıkla bulabileceğiniz ‘Mini Me’ akıma uygun Bebbini erkek bebek sandalet sayesinde çocuğunuz ile muhteşem bir ikili olma fırsatına sahip olabilirsiniz.
#1 - Mayıs 26 2016, 15:09:46

Paylaşım için teşekkürler. :)
#2 - Temmuz 01 2019, 10:39:12

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.