Alternatifim Cafe

Şehir Efsanesi Gerçek Çıktı

Discussion started on Magazin

Bu bir şehir efsanesi zannederdik. Ama gerçek çıktı. Akrep Nalan köpeğini nasıl öldürdüğünü anlattı. Meğer gerçekten üstüne basarak öldürmüş.

Magazin-medya camiasındaki en çok dillendirilen şehir efsanesi doğru çıktı. Söylentiye göre Akrep Nalan köpeğini üzerine oturarak ezmişti. Kimi bu iddiya 'gerçektir' dedi, kimi de Akrep Nalan'ın şişmanlığıyla dalga geçilmek için uydurulan bir hikaye olduğunu söyledi.

Ama gerçek bugün ortaya çıktı. Akrep Nalan köpeğini öldürdüğünü doğruladı. Tam 30 yıl önce köpeği Bahtiyar'ı üzerine basarak öldürmüştü.

BEN ANNELİĞİMİ KÖPEKLERİME AKTARDIM

"Her şey Dahil" programına katılan şarkıcı o günü şöyle anlattı: "Ben anne olamadım. Bu duygumu birlikte yaşadığım hayvanlara yönelttim. Köpeğim olmadığı dönemleri düşündüğümde ne kadar yanlız olduğumu anladım. Köpeklerim benim yanlızlığımı azalttı. Onları evlatlarım gibi sevdim. O dönem sabaha kadar çalışıyordum.

AYAĞIM YUMUŞAK BİR ŞEYE BASTI

Eve gelince de köpeğim' Bahtiyar' ile aynı yastıkta yanak yanağa yatıyorduk. Bir ara kalktım, köpeğim yanımdaydı. Kapıya doğru yürükken birden ayağım yumuşak bir şeye bastı. Bir ses duydum, baktım 'Bahtiyar'. Hemen kucağıma alıp veterilere götürdüml ama çoktan ölmüştü. O kadar üzüldüm ki başımı duvarlara vurarak ağladım" dedi
#1 - Kasım 26 2008, 10:36:47
Savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,
Zaman ki sana hasta oldu, incelikli haytasın,
Nüksederken raksını,mahallenin maşallahı, eyvallahı,
Güzellik be oğlum
Şimdilik, ölümüne kadar hayattasın.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.