Alternatifim Cafe

Eteğimin altına girdiler

Discussion started on Magazin

En çok frikik veren seksi yıldız, frikik görüntülerine isyan etti.

CNN Türk'te yayınlanan Kürşat Başar'la programının konuğu olan şarkıcı Bengü, 21 yaşından bu yana 8 yıldır müzik piyasasının içinde olduğunu ve ünlü olmanın bazı sakınlarını yaşadığını anlattı.

ETEĞİMİN ALTINA KAMERA GİRDİ
Televizyon gazetesi'nin haberine göre, Bengü konu hakkında şunları söyledi; "Geçen haftalarda başıma bir şey geldi. Mini eteğimin altına kameralar girdi. Bir tane arkadaşımız yere yatıp artık eteğimin altına girmiş. Bu tarz şeyleri yaşamak tabii ki hiç hoşuma gitmiyor" diyerek magazin basınında çıkan haberlere atıfta bulanan Bengü, sözlerini şöyle sürdürdü:

BEN DE GENÇ BİR KIZIM
"En başta bir ailem var. Aynı zamanda kendimi bu piyasanın içinde de çok böyle bir fanusta tutan bir tarafım da var. Ben de bir genç kızım ve ben de normal arkadaşlarım gibi gidip Nişantaşı'nda yemek yiyip, kendi arabama normal bir şekilde binmeyi artık hayal etmeye başladım. Çünkü bizim magazin basını tarafından birazcık rahatsız edici boyutlara gelmeye başladı."

Bengü, son albümünden sonra hayatının biraz daha kısıtlanır hale geldiğini ifade etti.
#1 - Kasım 25 2008, 19:55:12
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Aman dikkat eteğinin altına giren bitarafına girmesin.
İki karış eteği giyip "gel beni çek" sinyalini verirken aklın nerdeydi yada nereye kaçırdın? -.-
#2 - Kasım 25 2008, 22:00:28
''Cehennem, başkalarıdır. ''

Hayır olmayan aklından bahsedemeyiz ki.
Allah akıl dağıtırken bu üstten şemsiye tutuyordu heralde.
#3 - Kasım 25 2008, 23:15:34

Sana giren cıkanın hesabi yok :D
#4 - Kasım 25 2008, 23:50:07
Hakkımda bilmen gerekeni ;  Hakkın olduğunda söylerim ...

El çükü ile gerdege girene damat degil godoş derler ... ; )

bu avrat hala çıplak gezdıgının farkında degılm etegımın altına gırıyorlar dıyor :Ç

etek yokkı ulu orta acık malum ortada olanada herşey mubahtır :Ç

yıyorsa o etekle yıl basında istıklal caddesınde gezde göreyım :Ç

istanbul emnıyetınde bulunmayacak kadar parmak ızı kalır kıçında :Ç
#5 - Kasım 25 2008, 23:53:55
Kadınlar'a bayılıyorum harika varlıklardır,öyleki salak ve beyinsiz erkekleri ilk görüşte anlarlar,ama asla  zekisinden anlamazlar.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.