Alternatifim Cafe

Trabzon'a fırtına gibi forvet!

Discussion started on Trabzonspor

Trabzonspor'da uzun zamandır gündemde olan forvet transferi arayışlarında son noktaya gelindi.

Bordo-mavililer, Çek forvet Roman Bednar ile büyük ölçüde anlaşmaya varırken, alternatif olarak ise Brezilyalı futbolcu Fred'in ismi gündemde tutuluyor.

4 gündür Hollanda kampında bulunan ve yoğun şekilde transfer görüşmelerini sürdüren bordo-mavili ekibin kurmayları, transfer çalışmalarında sona geldi. Bordo-mavililer, geçtiğimiz sezon İngiltere 2. Lig takımlarından West Bromwich'te forma giyen ve takımının Premier Lig'e yükselmesinde önemli bir katkı yapan Çek forvet oyuncusu Roman Bednar ile büyük ölçüde anlaşırken kulübüyle aradaki küçük pürüzleri gidermeye çalışıyor. 2007 yılından buyana giydiği West Bromwich formasıyla 80 maçta 30 kez fileleri havalandıran Bednar, 4 kez de Çek Cumhuriyeti Milli takımı formasını giydi.

Takıma bir forvet takviyesi yapmadan kamptan ayrılmayı düşünmeyen Başkan Şener ise gol sorununu çözeceklerini söyledi. Şener, ellerindeki futbolcuların da kaliteli oyuncular olduğunu belirterek, "Belki alacağımız oyuncuyla birlikte mevcut kadromuzdaki futbolcularımızın da performansı daha artar. Umut Bulut bizim için değerli bir oyuncu ve ona sahip çıkmalıyız" dedi.

Bu arada bordo-mavililer, yaklaşık 10 gündür Brezilya'da bulunan yardımcı antrenör Ünal Karaman'ın da önemli isimleri gündemine aldığı belirtildi. Karaman'ın özellikle Fluminense takımının süper yıldızı Frederico Chaves Guedes'i (Fred) çok beğendiği vurgulandı. Ancak bu futbolcunun bonservis bedelinin 6 milyon Euro civarında olması transferin gerçekleşmesinin önündeki en büyük engel.
#1 - Temmuz 23 2010, 21:23:05
Ölme diye nefesini dinledim.Sen aldın ben verdim,ben verdim sen aldım.
Yoksa uyuduğumu sanacaktın. Uyanma diye ben öldüm.
Ölmezsem uyanacaktın.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.