Alternatifim Cafe

Şimdi de lavabo kavgası başladı

Discussion started on Magazin

Hande Yener'le Demet Akalın arasındaki polemik savaşı bitecek gibi görünmüyor.

Müzik piyasasındaki durgunluğu 'Lavabo tıkandı' sözleriyle değerlendiren Hande Yener'e kavgalı olduğu Demet Akalın'dan ilginç bir yanıt geldi: Benim lavabo şırıl şırıl akıyor. 10 binin altında satanlarla muhatap olmuyorum...
Hande Yener'le Demet Akalın arasındaki polemik savaşı bitecek gibi görünmüyor. İlk olarak Hande Yener'in, Demet Akalın'ın 'Bakkal Müziği' yaptığını söylemesiyle başlayanpolemik, her geçen gün ayrı bir boyuta taşınıyor.

KAVGALAR MAHKEMELİK OLDU

Mahkemelere bile yansıyan bu savaşta bakkal şarkıcısı olduğu iddia edilen Demet Akalın, rakibini albüm satışlarıyla geçmenin mutluluğunu yaşıyor. Hande Yener'in, müzik piyasasında albüm satışlarının düşmesini değerlendirirken, "Lavabo tıkandı. Görüldüğü gibi pop müzikte bir tıkanıklık yaşanıyor" sözü karşısında en büyük rakibi Demet Akalın sessizliğini bozdu.

MUHATABI GÖÇER VE ORTAÇ

Akalın şöyle konuştu: " MÜYAP listesine göre en fazla albüm satan insanlarla muhatap oluyorum. Onların arasında Ferhat Göçer ve Serdar Ortaç var. Onlar bir şey söylerse dikkate alırım. Gerisi beni ilgilendirmiyor. Çünkü 130 binin üzerinde albüm satmışım. Albümleri 10 bin satmayanlara cevap veremeyeceğim. Benim işlerim çok güzel. Binlerce insana konser veriyorum. Benim Lavaboda tıkanıklık yok, aksine şırıl şırıl akıyor."

ADANALI'DAN TEKLİF ALMIŞ

Dizilerde oyunculuk yapması için ve ekranda program sunması için çok teklif aldığını da belirten ünlü popçu, "Oyunculuğu düşünmüyorum. En son Adanalı dizisinden teklif aldım. Bir pop yıldızını oynamam istendi ama teşekkür ederek, kabul etmedim" diyerek Yener'e nisbet yaptı.
#1 - Mart 31 2009, 20:07:32
Bu içindeki; olmayan beyninin değil aşk'sızlıktan guruldayan midenin sesi.
Sana hayvan dediğimde hayvanlar alınmıyor da sendeki bu tavır neyin nesi ?!

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.