Alternatifim Cafe

Entel Burçlar

Discussion started on Astroloji

Cyrano Mantığında Burcunuz

Daima burçların iyi veya kötü yönlerini okuyoruz, gelin bir de onların entellektüel ahkamlarını dinleyin. Aralarında tanıdıklarınızı bulacaksınız.

Koç Burcu:
Koç'a göre yaşam: "Eğer bana bu dünyaya neden geldiğimi soracak olursanız, bilin ki ben artistim ve yaşamı tanıyıp, sesimi duyurmak için buradayım."

Boğa Burcu:
Boğa kendini anlatıyor; "Biz insanlar sıradan, ilkel ve egoist sürüngenleriz ama ben en iyisi ve en akıllısıyım; beni anlamayanlara acıyorum."

İkizler Burcu:
İkizler düşünüyor; " Her geçen gün beni daha mutlu ve daha bilge yapıyor ama acaba hangisi gerekli?"

Yengeç Burcu:
Yengeç dolunayda felsefe yapıyor; "Eşitlik iddiaları arttıkça insanlık aşağılara düşüyor; ne saçma; ben sizlerle eşitmiyim? "

Aslan Burcu:
Aslan ormanda dolaşıyor; "Krallar yıldızlar gibidir, doğarlar ve batarlar; olabilir çünkü asıl önemli olan ünvanların ve yapılanların kalıcı olmasıdır. Beni sakın unutmayın."

Başak Burcu:
Başak kuruntu yapıyor; " Bir arkeolog bir kadın için ideal bir kocadır; çünkü yıllar geçtikçe kadını ile daha çok ilgilenip, yakından araştırır. Beni araştırın."

Terazi Burcu:
Terazi talk-show'da; "Risk, risk, risk; şu dünyadaki en kötü şey işte bu. Kendinle barış ve gerçeği yüzle, yöntem belli ama kendimi tanımam da risk değil mi?"

Akrep Burcu:
Akrep aynaya bakıyor; " Herkes kendini bilge sanıyor, aman tanrım, bu ne büyük bir aptallık. Üstelik seksüel bile değiller; neyse, seks yapalım mı?"

Yay Burcu:
Yay üzülüyor; "İnsanlar o kadar karmaşık, gizemli varlıklar değiller ki, nedir bu felsefeler, arayışlar? Kötü sadece kötüdür. Sahi, ben kötü müyüm?"

Oğlak Burcu:
Oğlakça; " Bu gezegende bir tek insanın yaşamın tüm anlamını biliyor olması mümkündür ama siz onu tanımıyorsunuz ki, beni biraz anlasanız ne olur?"

Kova Burcu:
Kova tek kaşı yukarda sizi süzüyor;"Şimdi şu raporları bir an bırakın; evrenin tek ve sonsuz bir tapınak olduğunu ama bir çocuk tarafından yönetildiğini hiç düşündünüz mü?"

Balık Burcu:
Balık çok mutlu; "Bu, belki de mutluluk değildir, kimbilir? Yoksa bir tür melankoli mi? Ama birgün mutlu bir anı düşünebilirim nasılsa; neyse, alabilirmiyim?"
#1 - Temmuz 20 2007, 20:10:30
İnsan insan olmalı ki, insanlarla insanca yaşayabilsin.

Terazi Burcu:
Terazi talk-show'da; "Risk, risk, risk; şu dünyadaki en kötü şey işte bu. Kendinle barış ve gerçeği yüzle, yöntem belli ama kendimi tanımam da risk değil mi?"

:alala :alala :alala
#2 - Eylül 16 2007, 16:10:47
hep yarınlar güzel olcak derler ya bugünlerde dünlerin yarınları değil mi!!!

Koç Burcu:
Koç'a göre yaşam: "Eğer bana bu dünyaya neden geldiğimi soracak olursanız, bilin ki ben artistim ve yaşamı tanıyıp, sesimi duyurmak için buradayım."
 :sizo
#3 - Eylül 16 2007, 16:26:02

İkizler Burcu:
İkizler düşünüyor; " Her geçen gün beni daha mutlu ve daha bilge yapıyor ama acaba hangisi gerekli?"
??
#4 - Ekim 29 2007, 09:24:26

Oğlak Burcu:
Oğlakça; " Bu gezegende bir tek insanın yaşamın tüm anlamını biliyor olması mümkündür ama siz onu tanımıyorsunuz ki, beni biraz anlasanız ne olur?"

#5 - Kasım 03 2007, 23:26:38

Yay Burcu:
Yay üzülüyor; "İnsanlar o kadar karmaşık, gizemli varlıklar değiller ki, nedir bu felsefeler, arayışlar? Kötü sadece kötüdür. Sahi, ben kötü müyüm?"

ilginçmiş tşkler paylaşm için :)
#6 - Kasım 03 2007, 23:29:10
Eski rüzgarların sözü geçmez terkettikleri dağlara!

Boğa Burcu:
Boğa kendini anlatıyor; "Biz insanlar sıradan, ilkel ve egoist sürüngenleriz ama ben en iyisi ve en akıllısıyım; beni anlamayanlara acıyorum."
  çok doğru:)
#7 - Kasım 04 2007, 00:05:47
GİDİYORUM…
ELVEDA…
UNUTTUĞUM BİR ŞEY VARSA SENDE KALSIN…
BEN UNUTMAYACAKLARIMI
İSTER İSTEMEZ YANIMDA GÖTÜRÜYORUM…

Başak Burcu:
Başak kuruntu yapıyor; " Bir arkeolog bir kadın için ideal bir kocadır; çünkü yıllar geçtikçe kadını ile daha çok ilgilenip, yakından araştırır. Beni araştırın."

kuruntunun allahı bende :D
#8 - Kasım 04 2007, 01:45:45

Oğlak Burcu:

#9 - Kasım 04 2007, 02:01:29
Benimsin ellere söyle bilinsin
Kader başkaysa silinsin
...

sürmeli çocuk

Başak Burcu:

:D ????
#10 - Kasım 05 2007, 00:07:16

:D
#11 - Kasım 10 2007, 18:09:07
Acele işe; Bende  işicem :D

Başak Burcu:

ne alaka :D
#12 - Kasım 29 2007, 16:37:26
« Son Düzenleme: Kasım 29 2007, 16:38:06 Gönderen: ***ROCK*** »
Now that you're gone
All that remains
Is the ghost of love
Deep in my mind
I hear the chains
Of the ghost of love :)

Terazi Burcu:
Terazi talk-show'da; "Risk, risk, risk; şu dünyadaki en kötü şey işte bu. Kendinle barış ve gerçeği yüzle, yöntem belli ama kendimi tanımam da risk değil mi?"  :Ç
#13 - Kasım 29 2007, 16:51:05
Beni sana çağıran her ne ise sustur,
Yaşanınca tükenir bilirsin.

Oğlak Burcu:
#14 - Kasım 29 2007, 17:34:48

Aslan ormanda dolaşıyor; "Krallar yıldızlar gibidir, doğarlar ve batarlar; olabilir çünkü asıl önemli olan ünvanların ve yapılanların kalıcı olmasıdır. Beni sakın unutmayın."

heheh tam bana göreymiş :))
#15 - Aralık 07 2007, 19:26:39
SeVeRsİn SeVmEz,GeL DerSiN gElMeZ,hAyKıRIrIM dUymAz..çArEsİzİm çArEsİz...

Terazi Burcu:

:alala :alala :alala
#16 - Aralık 16 2007, 14:00:59
İmzam kural tanımaz! (x

barbie9138

Yay Burcu:
#17 - Aralık 18 2007, 11:38:32

Yengeç Burcu:
Yengeç dolunayda felsefe yapıyor; "Eşitlik iddiaları arttıkça insanlık aşağılara düşüyor; ne saçma; ben sizlerle eşitmiyim? "

arkadaşlar okusa gülmekten ölürlerdi herhalde aynı ben  :nohashas
#18 - Aralık 19 2007, 00:31:47
Bizi arama lüks meyhanelerde, biz dost şarabı içenlerdeniz. Bize dost arkadaş nedir diye sorma, biz onlar için ölüme gidenlerdeniz.

Terazi Burcu:
Terazi talk-show'da; "Risk, risk, risk; şu dünyadaki en kötü şey işte bu. Kendinle barış ve gerçeği yüzle, yöntem belli ama kendimi tanımam da risk değil mi?"  :Ç
Terazi Burcu:
kız biz aynı burcuzz :muhah
#19 - Aralık 22 2007, 22:00:27
böğürtlenli reçelim =)

lan akrebin namusunu kirlediniz yaaa . ben ÖYLE biri deilim !!!!!!!!!!  bu fal yannış  :artis
#20 - Ocak 02 2008, 18:18:42
Göründüğü gibi mutlu değildir hiçbir şey.

Boğa Burcu:
Boğa kendini anlatıyor; "Biz insanlar sıradan, ilkel ve egoist sürüngenleriz ama ben en iyisi ve en akıllısıyım; beni anlamayanlara acıyorum...

ehhee
#21 - Ocak 05 2008, 20:53:52
İmzanız kural dışı.

Boğa Burcu:
:D
#22 - Ocak 09 2008, 12:44:29

Terazi Burcu:

:alala :alala  :öff :Ç
#23 - Ocak 09 2008, 14:18:18
........................................  :Ç

''Kova Burcu:
Kova tek kaşı yukarda sizi süzüyor;"Şimdi şu raporları bir an bırakın; evrenin tek ve sonsuz bir tapınak olduğunu ama bir çocuk tarafından yönetildiğini hiç düşündünüz mü?"
''

Ne dediğimi anlamıyorum :Ç
#24 - Ocak 09 2008, 14:22:57
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

Aslan Burcu:

buymuş :D
#26 - Şubat 01 2008, 11:40:29

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.