Alternatifim Cafe

Nokia ceplere özel bir Skype

Discussion started on Nokia

Nokia cepler için VoIP üzerinden ücretsiz görüşme yapma vakti geldi. İşte Nokia'ya özel yazılım...

Çokça telefon edenlere müjde: Symbian'a has Skype sürümü şu andan itibaren Nokia Ovi Store'da ücretsiz olarak indirilmeye sunuldu. Program VoIP ile internet üzerinden ücretsiz cep telefonu görüşmeleri yapmayı mümkün kılıyor. Tek şart cebinizin kablosuz bir ağa bağlamış olması veya mobil şebeke üzerinden (GPRS, EDGE, UMTS) internet erişimine sahip olmanız.

Bahsettiğimiz ikinci durumda kullandığınız tarifeye göre veri transfer ücretleri işin içine girebiliyor. Şu an için Ovi Store'daki Skype uygulaması sadece Symbian S60 3rd Edition ve 5th Edition yüklü cep telefonlarını destekliyor. Bunların arasında Nokia 5800 XpressMusic veya Nokia E72 var. Desteklenen tüm Nokia cep telefonlarını üreticinin web sitesinden öğrenebilirsiniz.. Skype, yakın zamanda diğer Symbian cihazlar için de aynı yazılımı sunmak istiyor.

Download: Symbian için Skype uygulaması
#1 - Mart 05 2010, 21:40:22
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

tabi skype a kayıt olmanız lazım belli bir ücreti felanda olması gerek,iyor
#2 - Nisan 19 2010, 13:30:28

hayır gerekmiyor, ücretsi olarak üye olduğunuz zaman wi-fi yada  3g ile internete bağlandığınızda  skype listenizdeki kişilerle ücretsiz olarak sesli konuşabiliyorsunuz..
ben kullanıyorum ve ses aktarımı çok çok iyi.. tek eksik konferans görüşme yapamıyorsunuz. aynı anda sadece 1 kişi ile sesli iletişim sağlıyor..
ovi store dan ücretsiz indirebilirsiniz
#3 - Nisan 26 2010, 10:41:19

ayartmak için değilde, tanımadığı,ancak tanımak istediği, nedir-kimdir? merak ettiği için bir kadının yanına gidip
oturacak erkeğin var olduğuna kim inanırki ?

işte konferans için felan üretli üyelik gerekiyor olması lazım
#4 - Nisan 26 2010, 15:18:37

konferans için zannetmiyorum, çünkü menüde öyle bir seçenek çıkmıyor bile.
ama normal cep operatörleri yada sabit hatları arayabilmek için kredi yüklemeniz gerekli.  ;)
#5 - Nisan 26 2010, 23:30:06

ayartmak için değilde, tanımadığı,ancak tanımak istediği, nedir-kimdir? merak ettiği için bir kadının yanına gidip
oturacak erkeğin var olduğuna kim inanırki ?

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.