Alternatifim Cafe

BU GÜN 10 KASIM!!

Discussion started on Atatürk Köşesi

Arkadaşlar  bu gün 10 kasım, Ulu önder Mustafa Kemal Atatürkün ölüm yıl dönümü...
İçinizden Atamıza ne söylemek,ne paylaşmak geliyorsa, lütfen bu topic size vesile olsun...
#1 - Kasım 09 2006, 23:55:42
« Son Düzenleme: Kasım 10 2006, 00:06:30 Gönderen: ReBeLLioN »
Özlemişim buraları =)

keşke gelip görse kurduğu vatanı ne hale getirdiklerini...adamın kemikleri sızlıyodur...biraz daha yaşasa daha güzel olucakmış demek ki...
#2 - Kasım 10 2006, 00:09:30

Arkadaşlar  bu gün 10 kasım, Ulu önder Mustafa Kemal Atatürkün ölüm yıl dönümü...
İçinizden Atamıza ne söylemek,ne paylaşmak geliyorsa, lütfen bu topic size vesile olsun...
atamız yaşasaydı turkıye bu hale gelırmıydı vatanına doğru duzgun sahıp bıle çıkılmıyor
#3 - Kasım 10 2006, 10:14:09
İmzanız kural dışı.

TuRKuaZz

Bu gün 10 Kasım. Yine bir 10 Kasım sabahı. Nice 10 Kasımlar geçicek ama ATA unutulmayacak.

Öyle bir dönemdeyizki zamanında ATATÜRK'e sövenler şimdi hükümet oldu. İstedikleri gibi atlarını koşturuyorlar meydanda. Bu vatanı nasıl parçalarız böleriz diye hesaplar yapılıyor.
      ATA'nın karşısına alıp konuştuğu çiftçilerin torunları şimdi azarlandı. "Gözünüzü toprak doyursun" denildi. "Ananı da al git" denildi.
      En önemli bu Yüce Milleti'n duygularıyla oynayarak başa geldiler ve onları dinlemiyorlar bile.
      Öyle bir dönemki bu görmemek için angut olmak lazım. Türklüğe hakarete telefonda tebrik ve müjdelemeler var. Başbakan(?)a hakarete ceza var.
      Kıbrıs elin gavuruna AB sevdası için peşkeş çekiliyor.
      Benim dibimdeki kardeşim, kandaşım dururken Lübnan'a EN BÜYÜK DÜŞMANIMIZ OLAN YAHUDİLERİ KORUMAYA GİDİYORLAR.
      Öyle bir şey olmuşki gerçekler YALAN, yalanlar GERÇEK olmuş.

Sadece bunlar değil! MASONİK ve DİN DÜŞMALARI Bu ülkenin bu vatanın Kurtuluş Savaşı'nda savaşanların, cepheye cephane taşıyanların torunu dışlanıyor. Vatanını sevenleri zorla bu vatana düşman etmeye çalışıyorlar.

BUNLAR UNUTMAMALI Kİ KARŞILARINDA HER ZAMAN MİLLİYETÇİ-TÜRKÇÜ-ATATÜRKÇÜ BİR GENÇLİK DURACAKTIR.
#4 - Kasım 10 2006, 10:27:36

atam seni hergün olduğu gibi rahmetle anıyoruz..
#5 - Kasım 10 2006, 10:51:12
тüм ∂üηуα ιçιη šα∂є¢є вιя кιşι σℓαвιℓιяšιη;ƒαкαт вαzıℓαяı ιçιη šєη вιя ∂üηуαšıη

>>>кυVVєTмiяα ƒαη ¢ℓυв<<<

>>>Tıkla<<<

Gunes ve Ay

Atatürk gibi insan bir daha gelmez dünyaya.
Keşke yaptıklarına biraz daha fazla sahip çıkabilsek, keşke onun istediği seviyelere taşıyabilsek bu ülkeyi...
Ata'mızı rahmetle anıyoruz...
#6 - Kasım 10 2006, 22:49:03

Herşeyimizi ona borçluyuz...
saygıyla anıyorum Ata'mızı...
#7 - Kasım 10 2006, 22:51:15
İmza Kural Dışı

Atam seni kim ne kadar neye göre anlıyor.... anlamıyorum....
Dualarımlasın....
#8 - Kasım 10 2006, 22:54:30
"Aşığım sana"cümlesinin sonunda ki 'a' harfi sessizce terk etti seni.. Bunun farkına var sevgili; sen hala " aşığım san" beni...

dark

Hakkın ödenmez sözlerimiz boş...
Bıraktıklarınla ayakta duruyoruz..
Huzur içinde uyu..
Tüm dualarımız seninle..
#9 - Kasım 10 2006, 23:02:09

Bugün okulda ''Atatürk'ün Kendi İfadesiyle Temel İlkelerinin Tanımı'' adlı bir yazı okudum.
Bi okuduğum yazıya baktım birde şimdi olanlara baktım Atamızın hedeflerini anlayamamış okadar çok insan varki bu ülkede bugün sadece 10 Kasım olduğu için o cahil görüşlerini buhulu gözlerinin ardında sakladılar.
Lanet olsun önder Atatürk'ün görüşlerini ordan burdan alarak çıkarları için kullananlara...lanet olsun onu yalnış tanıyanlara...

Rahat uyu Atam...
#10 - Kasım 10 2006, 23:18:24

rahat uyu Atam diyoRuM aMa eMiNiM seN de rahat deiLsiN  :öff keŞke öMrüN eLverseydi ve bu üLkeNiN temeLLeriNi daHa da sağLamLaştırabiLseydiN  :öff
#11 - Kasım 11 2006, 15:06:09
Piyasadaki tek adam gibi adam, maymun Çarli'ydi...

SmALL...

İSTİKLAL GÜNEŞ GİBİ HÜR ALNIMDA PARILDAR
NABZIMDA ATEŞ GİBİ FATİHLERDEN BİR KAN VAR...

ATAM SEN RAHAT UYU YOLCUSUYUZ BİZ BU MİLLETİN
ATAM SEN RAHAT UYU BEKÇİSİYİZ CUMHURİYETİN..

ZAFERLERLE DOLDURDUN ÖMRÜNÜ HER CEPHEDE
SÖNMEYEN BİR NUR OLDUN ŞİMDİ ANIT TEPEDE...

ATAM SEN RAHAT UYU YOLCUSUYUZ BİZ BU MİLLETİN
ATAM SEN RAHAT UYU BEKÇİSİYİZ CUMHURİYETİN..
[/glow]
[/font][/size]
#12 - Kasım 18 2006, 16:01:02

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.