Alternatifim Cafe

Lee Ryan Fan Club

Discussion started on Fan Club & Birlikler

Kardeşim, imzayı yanlış yazmışsın sanırım düzgün çıkmamış. Ben yazıım sana... bunu eklemeyin sakın imzanıza  :sizo izmir fun' dururken bu eklenmesss :sizo :sizo :muhah

Kod: [Seç]
[center][b]>>Lee Ryan FUN<<[/b]
[url=//forum.alternatifim.com/index.php?topic=34993.0][img]//forum.alternatifim.com/index.php?action=dlattach;topic=34993.0;attach=27743;image[/img][/url]
[center][b]>>Lee Ryan FUN<<[/b][/center]

Sonuçta böyle görünmesi gerekli !!!

Alıntı
>>Lee Ryan FUN<<

>>Lee Ryan FUN<<
#51 - Temmuz 16 2006, 18:20:54
« Son Düzenleme: Temmuz 16 2006, 18:23:06 Gönderen: enes »

sdce...

Allahım al canımı yanlış yazmışım tabi ayyy ne salağım aama hepsi arda yüzünden oldu bu kdr ağlamasydı ne gzl olcaktı
   çok utanıyorum :muhah
#52 - Temmuz 16 2006, 18:45:01
>>izmirli olan veya seven, herkes buraya<<

>>izmirli olan veye seven, herkes buraya<<

benide üye yapın nooooolurrr X( X( X( lee ryan fun club grnce gzyaşlarımı tutamadım ben onu çoookk sefiom yaaw bide resim koyabilir miyim?
#53 - Temmuz 18 2006, 01:28:57

benide üye yapın nooooolurrr X( X( X( lee ryan fun club grnce gzyaşlarımı tutamadım ben onu çoookk sefiom yaaw bide resim koyabilir miyim?

Elbette koy tabikide...
#54 - Temmuz 18 2006, 01:58:16

sdce...

allah verince hepsiini birlikte verio demi yaw?ses,karisma,tip,tarz,vb. yani ben onun sesini çookk seviyorum tipide var ama sesi kimsede yok :)) :ask rockbnd
#55 - Temmuz 18 2006, 02:23:57

yaptım cnm resimler için teşekkürler artık sende üyesin :oley
 enes abicim bn yokken bi bakındığın için de clube sana da saol :))
#56 - Temmuz 18 2006, 12:49:47

yaptım cnm resimler için teşekkürler artık sende üyesin :oley
 enes abicim bn yokken bi bakındığın için de clube sana da saol :))

asıl ben teşekkür ederim ya üye de oldum X( resim yollıycam zaten pc onun resimleriyle dolu adım başı leee :muhah
#57 - Temmuz 18 2006, 12:52:19

nsl derlerdi reklamı wardı onun
 BENDENSİN muhaha
#58 - Temmuz 18 2006, 12:57:26

leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :muhah
#59 - Temmuz 18 2006, 16:15:52

bide bu var... :))
#60 - Temmuz 18 2006, 16:17:50

bende bikaç bişey koyucam ama zamanım olmadı ilerde bende paylaşım atarım ok ..
#62 - Temmuz 18 2006, 18:04:41
...SENİN MARKA OLDUĞUN YERDE FİYATLARI BEN BASARIM...

blue favori gruplarımdn biri birleşme ihtimalleri wardı hepsi istiyodu ama lee kabul etmedi şarkıları tuttu ya çocuk havalandııı bn de üye olmak istiyorum
#63 - Temmuz 19 2006, 15:14:39
İmzanız kural dışı.

özge yengem mi oluo şimdi  :muhah

evet aynen öle :D
#64 - Temmuz 19 2006, 23:45:20
§!kral gibi yasayıp köpek gibi ölmektense köpek gibi yasayıp kral gibi ölürüm!§

cnm yengem bnm :))
üye yaptım arkadaşalr
#65 - Temmuz 20 2006, 00:04:32

ilk sayfada army of lovers resmi bfcden alınmış orayı çok seferdm eski günlerim geldi aklıma ama bfcyi uzun çalışmalarm ve baskılarım sonucunda açtırdııım hihihi (6)
#66 - Temmuz 26 2006, 13:36:06
İmzanız kural dışı.

benı deuye yapın yaa
 :)
#67 - Temmuz 30 2006, 06:07:50

blue elemanlarına mikrofon uzatılmış ve '' Blue grubunun dağıldığına üzgünmüsünüz  '' diye sorulmuş ;

Blue grubu elemanlarından Simon Webbe :"evet üzüldüm fakat dağıldığı için değil 1 yıl ara verildiği için" dedi.
Anthony Costa :"Evet üzgünüm bir iyi bir gruptuk ama belkide böyle olması gerekiyordu zaman ne gösterir bunu hiç bilemeyiz"dedi.
Duncan James ise "biliyorsunuz ki emı şirketiyle bir sözleşme imzaladım grup'tan ayrı olmaktan duyduğum bir mutsuzluk var tabi ama emı şirketiyle çok iyi bir proje imzaladık ve bu sefer farklı bir duncan izleyeceksiniz ama bu süreç içinde blue grubunu çok özleyeceğim"demesine karşın Lee Ryan hayır üzgün değilim ben önüme bakıcam ayrılmamız gerekti diyerek herkesi şaşırttı gerçekten.

Bu olanlar üzerine bu açıklamayı dinleyen diğer blue grubu elemanları üzülsede aralarında sessiz kalmayan biri vardı o da Anthony Costa'dan başkası değildi yaptığı açıklamada:"O çok değişti böyle birşey ondan beklemiyorduk fakat blue grubu tekrar devam edebilir ama Lee ryan'ın olmadığı bir blue grubundan söz ediyorum".açıklaması yaptı. ayrıca lee'nin yerine Tiziano Ferro'nun birleşme durumundaki blue grubuna dahil olacağı söyleniyor

blue birleşirse lee olmucak mı şimdi :(
#68 - Temmuz 31 2006, 15:30:05
. ..  7h!5 p4!n !5 ju57 700 r341 . . .

Bu Lee çok havalanmış gibi. :hii? Ama Tizi nasıl Lee'nin yerini tutabilirki?Yani Blue bi İngiliz grubuydu.Tizi girerse ingiliz grubu olmaktan çıkarlar .Blue da olmazlar başka bi ad alıp kursunlar yeni bi grup.  :sizo
#69 - Temmuz 31 2006, 15:48:41

hey bende bi erkek olarak üye olmak istiyorum.. ben bugüne bugün lee nin resmi sitesine üyeyim
#70 - Ağustos 01 2006, 18:57:37
>>>BLUE ƒαη ¢ℓυb<<<
>>>TIKLA<<<

blue grubu benim gelmiş geçmiş en sevdiğim grup oluyoo .. ve curtain falls şarkısına bitiyorum..ama grup neyazık kii dağıldı..tabii şöhret budalası lee yüzünden ..sırf lee istemiyoo diye grubun bi araya gelmesi imkansızlaştı..aahh lee ne diim sana allah seni bildiği gibi yapsın .. ama herşeye rağmen benim grupta en sevdiğim kişi oluyoo kendisi...bu arada sizi de bekleriz... lee nin resmi sitesine biz türkler ordayız .. orda topic açmış kendimize sohbet gibi bişi yapıyoruz işte linkii
http://www.officialleeryan.co.uk/phpBB2/viewtopic.php?t=75049&postdays=0&postorder=asc&start=0 not orda türkçe yazışıyoruz.... ing değil yanii
#71 - Ağustos 01 2006, 19:04:47
>>>BLUE ƒαη ¢ℓυb<<<
>>>TIKLA<<<

bekleriz bu arada lee türk hayranlarının var olduğunu hissettirmeliyiz...dimi ama
#72 - Ağustos 01 2006, 19:09:52
>>>BLUE ƒαη ¢ℓυb<<<
>>>TIKLA<<<

HEY KİMSE YOK MU YA BURDA DÜNDEN BERİ UĞRAYAN OLMAMIŞ HERHALDE...
#73 - Ağustos 02 2006, 17:48:23
>>>BLUE ƒαη ¢ℓυb<<<
>>>TIKLA<<<

sanırım lee ye uğrayan olmuyoo dünden berii benide üye yapın diye yazdım ama hala üye olamamışım ... bu arada topic çık yukarıı hadiii
#74 - Ağustos 02 2006, 18:06:38
>>>BLUE ƒαη ¢ℓυb<<<
>>>TIKLA<<<

sanırım lee ye uğrayan olmuyoo dünden berii benide üye yapın diye yazdım ama hala üye olamamışım ... bu arada topic çık yukarıı hadiii

ya ben officalleeryan a üyeydim dün yazıım bişiler die girdim senin verdiin adrese ama yazamadımm  :muhah angels tatilde sanırsam ekleyecektir ama  :okey
#75 - Ağustos 02 2006, 19:54:00

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.