Alternatifim Cafe

Mersin ' liler Birliği

Discussion started on Fan Club & Birlikler

sus terbiyesiz kuzen..
#51 - Haziran 21 2006, 15:53:06
>>TIKLA>>

<<TIKLA<<

Topal abi buda kural dışıysa ... Anladın sen onu :D

ii bi haber yoq mu yaaa   :agla  haberleri yazdığın için saaol ama felaket tellalı gibi oldun yaa  :Ç  gerçi senin ne suçun war haberler kötüyse  :))
#53 - Haziran 22 2006, 00:50:14

NERDE BU ÇOCUKLAR..?

Anne babalar lütfen çocuklarınıza sahip çıkın ve onları daha çok koruyun. Çünkü kaybolan çocuk sayısında her geçen gün artış görünüyor. Kentimizde son bir ayda 12'si erkek 8'i kız toplam 20 çocuk kayboldu. Polis bu çocuklardan 6'sını bulurken diğer 14 çocuktan ise haber alınamıyor.

2006 Yılı Mayıs ayı içerisinde Mersin'de 12'si erkek 8'i kız toplam 20 çocuk kayboldu. Mersin Polisi çocuk Şube Müdürlüğü yaptığı araştırmada kayıp 6 çocuğu bularak ailelerine teslim etti. Diğer 14 çocuğun aranmasına ise hem ilimizde hemde bütün illerde devam ettiği bildirildi.

Ayrıca mayıs ayı içerisinde diğer illerden kaybolan ve ilimizde bulunan 14 çocuktan 5'i Sosyal hizmetler il müdürlüğüne 9'u da ailelerine teslim edildi.

Emniyet Müdürlüğü ne bağlı Çocuk Şube Müdürülüğü Mayıs ayı içerisinde yaptığı çalışmalarda, evden kaçan 7, Yurttan kaçan 3, ve buluntu 3 olmak üzere toplam 13 çocuğu incelemek üzere Çocuk Şube Müdürlüğü'ne götürdü.

çocukların sokakta çalışmalarının zararları ve suç olduğu konusunda aileler bilgilendirilerek teslim edildi.

Mayıs ayı içerisinde Adli Büro Amirliğince 18 yaşından küçükler hakkında yapılan işlemlerde açıklandı.Buna göre;

Bıçakla yaralama : 21
Müessir fiil : 29
Hırsızlık : 56
Gasp : 5
6136 Sayılı Kanuna Muhalefet : 5
Görevli Memura mukavemet : 4
Yankesicilik : 2
Tehdit : 6
Kapkaç : 4
Izrar : 1
Esrar bulundurmak : 1
Fiili Livata : 1
İşyeri kurşunlama : 1
Eğitim ve Öğretimi Engellemek : 1
Çocuk Öldürme : 1
Gıyabı Tevkif : 4
Yaralamalı Trafik Kazası : 4
Yalan Beyanda Bulunmak : 1
Yağma : 2

Olmak üzere toplam 149 çocuk hakkında Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda
bulunuldu.. Bu çocuklardan 29’u tutuklanırken, 120’si ise serbest kalarak ailelerine
teslim edildi..

walla mersinde psikopat çooooooooook haklısn hasankabze tşkler
#54 - Haziran 22 2006, 12:42:39
imza kural dışı

ii bi haber yoq mu yaaa   :agla  haberleri yazdığın için saaol ama felaket tellalı gibi oldun yaa  :Ç  gerçi senin ne suçun war haberler kötüyse  :))

gerçekten ii haber olsa da sizinle de paylaşsam ama ben napabilirim sonuçta bunlarda Türkiye'nin ve Mersin'in acı gerçekleri...Ayrıca bu gerçekleri bile bile göz ardı edersek bunlardan nsl kurtulacaz ki????
#55 - Haziran 22 2006, 12:50:36
İmza Kural Dışı

ne kadar mersinli var
#56 - Haziran 22 2006, 20:35:31
İmzanız kural dışı.

ne kadar mersinli var

bayağı fazla ya en azından bu fan club açılmadan önce bu kadar olduğunu tahmin etmemiştim
#57 - Haziran 22 2006, 21:07:41
İmza Kural Dışı

arkadaşlar yazık günah bu fan cluba birgün inşallah benden başka kişilerde bu fan cluba yazı yazar   :agla  X(
#58 - Haziran 23 2006, 15:26:00
İmza Kural Dışı

şehir fan cllubları içinde en fazlamsj bizde hatta 2 sayfa olduk tüm bunların tesadüf olmadığını kanıtlasak diyorum ama kime söylüyorum benden başka msj yazan yokki.... :vur :vur :vur :hii?
#59 - Haziran 23 2006, 18:49:44
İmza Kural Dışı

arkadaşlar Ekin en kısa zmnda dönecek  :okey ya birşey sorcam mersin de bu aralar kimin konseri war hbri olan war mı?
 :)
#60 - Haziran 23 2006, 19:42:19
imza kural dışı

EKIN çok güzel bi sayfa yapmışsın ben adanalıyım fakat mersine de bağlıyım bende üye olmak isterim . Bi isteğim olucak mersinli arkadaşlarımdan , biz de adanalılar club açtık yeni henüz fazla bişi yapamadık destğinizi bekliyoruz komşunuza yardımcı olun teşekkür ederim...frozen :)
#61 - Haziran 24 2006, 13:42:30
...SENİN MARKA OLDUĞUN YERDE FİYATLARI BEN BASARIM...

EKIN çok güzel bi sayfa yapmışsın ben adanalıyım fakat mersine de bağlıyım bende üye olmak isterim . Bi isteğim olucak mersinli arkadaşlarımdan , biz de adanalılar club açtık yeni henüz fazla bişi yapamadık destğinizi bekliyoruz komşunuza yardımcı olun teşekkür ederim...frozen :)

ya zaten öle olması gerekio..Siz bize destek vereceksiniz,biz size destek vereceğiz mersin ile adana nerdeyse bütünleşmiş iki komşu şehirdir.Ben mersinliyim ama bende adanayı severim sizin fan cluba da bunu belirttim zaten.Size tşk ettim,tebrik ettim...
#62 - Haziran 24 2006, 15:35:56
İmza Kural Dışı

arkadaşlar Ekin en kısa zmnda dönecek  :okey ya birşey sorcam mersin de bu aralar kimin konseri war hbri olan war mı?
 :)

ya şu an için öle bi gelişme yok bildiğim kadarıyla ama duyarsam ilk buraya bildirecem söz..Aynı duyarlılığı diğer arkadaşlardan da beklerim...
#63 - Haziran 24 2006, 15:36:55
İmza Kural Dışı

yaw hava baya ısınmış haftaya ordayım işala  :oley denizde sıcakmış baya oofff oofff nası özlemişim yaaa....konser falanda olsa yaf...sahil daha da güselleşmiş die duydumm off bi gidim denize bakacam uzun uzun saatlerce oturucum deniz kenarında...hayatı sallamıcam  :hih
#64 - Haziran 25 2006, 00:29:51

evett ben geldiiimmmmmm  :sizo

arkadaslar yaz konserlerini soruyorsunuz herhalde..tarihini tam olarak bilmiyorum ama yakın zamanda şebooo ve sertap erener konserleri olacakmış.barış meydanında  ::yea :yeah
#65 - Haziran 25 2006, 11:34:43

ekin tskler konser için verdigin bilgiler için cok sagolasın
#66 - Haziran 26 2006, 00:32:00
ŞANŞANLI İMZAMZAM YOK

ne demek görevimiz (:  :urfa
#67 - Haziran 26 2006, 00:34:47

slm hemşehrilerim  :oley :.dost
#68 - Haziran 26 2006, 13:02:38
İmza Kural Dışı

evett ben geldiiimmmmmm  :sizo

arkadaslar yaz konserlerini soruyorsunuz herhalde..tarihini tam olarak bilmiyorum ama yakın zamanda şebooo ve sertap erener konserleri olacakmış.barış meydanında  ::yea :yeah

teomanda var sanırım :oley :oley :oley :oley

ve sezen aksu
#69 - Haziran 26 2006, 15:04:39
imzanız çok büyük maksimum 500*125 boyutunda olmalı

ya onları bilmem de haluk levent kesin gelirr.Bildiğiniz gibi canı sıklınca mersin'de konser veriyo  :muhah
#70 - Haziran 26 2006, 15:07:26
İmza Kural Dışı

arkadaşlar mersin fıstık gibi yer kıymetini bilelim bn mersinde diilim de özlüyorum ya :))   :bye
#71 - Haziran 26 2006, 15:58:48
imza kural dışı

Kesinlikle Katılıyorum gülçe(doğru yazmışımdır inş  :muhah)   mersin çok güzel özellikle de sahili  :))
#72 - Haziran 26 2006, 16:06:56
İmza Kural Dışı

gülce olcaktı ama neyse  :urfa ahh bide sahilde kıro adamlar olmasa daha ıyı olurdu :muhah
#73 - Haziran 26 2006, 18:27:18

ekin bu sözüne cok hak veriyorum valla dedigin gibi kırolar olmasa daha iyi bir yer olurdu sahil
#74 - Haziran 26 2006, 18:48:04
ŞANŞANLI İMZAMZAM YOK

Şampiyonluk kutlaması bu akşam Mersin'de. Baloya Cihan da davetli.

Şampiyonluk kutlamaları tam gaz sürüyor. Mersin Galatasaraylılar Derneği de bu akşam düzenleyeceği balo ile 16. şampiyonluğu kutlayacak. Baloya futbolculardan Cihan Haspolatlı ve Volkan Arslan'ın da katılacağı açıklandı.

Hemşehrilerim bu haber hakkında bilgisi olan var mı??Daha fazla ayrıntıyı bi türlü bulamadım(27 haziran tarihli fotomaçın haberi)
#75 - Haziran 27 2006, 15:11:40
İmza Kural Dışı

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.