Alternatifim Cafe

Nilüfer 60'ında soyunacak

Discussion started on Magazin

Mayıs ayında 52'sine girecek olan ünlü popçu Nilüfer'den şaşırtan bir açıklama geldi...

Türk pop müziğinin sevilen ismi Nilüfer, 31 Mayıs’ta 52. doğum gününü kutlamaya hazırlanıyor. Yarım asrı devirmesine rağmen formda vücudu ve güzelliğiyle yıllara meydan okuyan sanatçının güzellik sırrı ise doğada saklı. Yaşıtı olan birçok sanatçının aksine hiçbir estetik operasyon geçirmeyen Nilüfer tamamen doğal yollarla formunu koruyor. Sanatçı, Sezen Aksu’nun formuna kavuşmasını sağlayan diyetisyen Osman Müftüoğlu’nun tavsiyelerine de uyduğunu söyledi.

KENTER GİBİ ÇIPLAK POZ VERECEĞİM

Vücuduna ve güzelliğine güvenen ve bunu dile getirmekten de kaçınmayan Nilüfer, tiyatro sanatçısı Yıldız Kenter’in 70 yaşında verdiği çıplak pozu çok beğendiğini ve kendisinin de böyle bir şey yapabileceğini söyleyerek, “Yıldız Kenter bir zamanlar çıplak bir fotoğraf çektirmişti. Ben de 70 yaşına geldiğimde böyle bir şey yapabilirim” demişti. Fiziki görünümünün değişmesinden değil, hastalıklardan korktuğunu itiraf eden Nilüfer, “Görüntüden değil sağlık problemlerinden korkuyorum. Annem Alzheimer hastası. Bir insanın nasıl o hale gelebileceğini görmek, insanın beyninin nasıl o hale gelebildiğini görmek insana müthiş bir ders” dedi.

İÇKİ-SİGARA YOK

ŞU an 53.5 kilo olan Nilüfer, her gün düzenli olarak elma yiyip, kara üzüm suyu içmeyi ihmal etmiyor. “Hiç estetik yaptırmadan uzun süre sahnede olmak istiyorum. Yüzümdeki kırışıklıklar önemli değil” diyen Nilüfer’in sağlıklı yaşam programı ise şöyle:

Sigara ve içki yok.
Düzenli uyku ve daima pozitif düşünceli olmak.
Yeme-içmeye azami dikkat.
#1 - Mart 19 2007, 12:39:13
İmzanız kural dışı.

bi o eksikti :yaril
#2 - Mart 20 2007, 18:44:50
Ya Sev Ya Terket

Ne  MUTLU TÜRKÜM DİYENE ! 

Fenerli-Cadi

Millet ne yapicagini sasirdi.. :)

“Yıldız Kenter bir zamanlar çıplak bir fotoğraf çektirmişti. Ben de 70 yaşına geldiğimde böyle bir şey yapabilirim”

Baslikta 60 yaziyor  :alala ve soyunacagim dememis yapabilirim demis ;)
#3 - Mart 20 2007, 18:49:55

Radyasyon

yapabılırım bıle demesın sacmalamasın (:

#4 - Mart 20 2007, 21:15:13

C_R_A_Z_Y

senin son kullanma tarihin dolmuş ama tecrübe edinip soyunmak başka tabi  :nohashas
#5 - Mart 20 2007, 21:23:10

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.