Alternatifim Cafe

Demet Akalın:"İki tokat atsaydı boşanmazdık"

Discussion started on Magazin

Demet: Maçoluk istiyorum İncir çekirdeğini doldurmayacak şeylerden kavga çıktı. Genelde çıban başı benim. Zor bir kadınım. Problemler benden çıkıyor. Oğuz'un benden tek bir isteği vardı; İstanbul'da sahneye çıkmamı istemiyordu. Huzurumuz bozulur diye düşünüyordu ki haklıydı da. Sonunda sözüne geldim ama Oğuz'un. Belki iki tokat atsaydı otururdum. Ama Oğuz böyle biri, hayatta yapmaz. Kavga ederken bile sesini yükseltmez. Boşanalım dediğin de bağırıp, çağırsaydı, ben dururdum. Biraz maçoluk istiyorum.

Oğuz: Alışmam 4 ay sürdü Demet'le bir ilişkimiz olmadan önce kendisinden hiç hoşlanmıyordum. Ortak arkadaşlarımız vasıtasıyla tanıştık. Birkaç kere iftar yemeği yedik. Sonra bir gün beni evine iftara çağırdı. Evden içeri girince bütün önyargım bitti. Demet'in ev hanımlığı beni etkiledi. Sahnedeki Demet'i hiç sevmiyorum, evdeki Demet'i seviyorum. Hala da öyle ama onun bir ses sanatçı olduğuna kendimi alıştırdım. Buna alışmam da dört ay kadar sürdü.

Ben maço severim
Dört ay evli kaldıktan sonra boşanan, ardından da defalarca ayrılıp barışan Demet Akalın ile Oğuz Kayhan çifti, herkesin gözünde inandırıcılığını yitiren aşklarını Kelebek’e anlattı. Her fırsatta birbirlerini çok sevdiklerini söyleyen Demet Akalın, röportajımız sırasında samimi bir itirafta bulundu. Eşinin maço olmasından hoşlandığını söyleyen Akalın, "Ben boşanalım dediğimde Oğuz bana iki tokat atsaydı, ben dururdum. Şimdi Oğuz eskisi gibi değil. Olmasın da zaten. Biraz bağırsın, çağırsın" dedi...

Haberin devamı için tıklayın.

Ohannes artık bu kadına :hönk
#1 - Mart 15 2007, 21:02:29

C_R_A_Z_Y

ondan sonra kocam beni dövdü diye dogru magazin programlarına.al birini vur ötekine
#2 - Mart 15 2007, 21:07:36

Anormal şey :Ç
#3 - Mart 16 2007, 11:34:27
İnsan insan olmalı ki, insanlarla insanca yaşayabilsin.

mazoşist midir nedir?hayret yaa
#4 - Mart 16 2007, 12:08:18
YEMİŞİM KURALDIŞINI...PEHH

Radyasyon

cok ıstıyosa kocasına soyleseydı benı dov deseydı  (6)
#5 - Mart 16 2007, 15:07:44

kocasında ( eski) iş yokmuş yaaaa ne biçim türk kodum mu oturtur insann  kioptum
#6 - Mart 16 2007, 15:35:41
Savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,
Zaman ki sana hasta oldu, incelikli haytasın,
Nüksederken raksını,mahallenin maşallahı, eyvallahı,
Güzellik be oğlum
Şimdilik, ölümüne kadar hayattasın.

miccheck

salak karı...
#7 - Mart 16 2007, 15:54:45

Radyasyon

kocasında ( eski) iş yokmuş yaaaa ne biçim türk kodum mu oturtur insann  kioptum
aman sen yapma kioptum :P
#8 - Mart 16 2007, 21:08:32

arnesto_che

gerizekalı...bunu dinliyenler var işte.
#9 - Mart 16 2007, 21:10:03

Şaka olarak söylediğini söyledi dün haberlerde ...
#10 - Mart 18 2007, 13:25:12
...SENİN MARKA OLDUĞUN YERDE FİYATLARI BEN BASARIM...

kocasına beni döv diye ısrar ediyo.Kocası dövse bu adam beni dövdü der aleme...
#11 - Mart 18 2007, 17:25:40
Hayatım Kural Dışı Olmuş.Kendimin Kuralıyım ߣN ...

£я§@N_05

Manyak işte yaa  :öff :öff
#12 - Mart 18 2007, 17:34:27
....
İnsanLar ToprakTaN YaratıLmıştıR HeraN ÇamurlaşaBiLiR.
....

_DaRkdreams_

böyle derler derler yaparlar reklamlarını
iki gün sonra "Şaka amaçlıydı,ben böyle birşey söylemek istemedim"derler,zırvalarlar.... :sizo
#13 - Mart 18 2007, 17:38:01

biraz kaba ve sert olsa şikayet eder
yumuşak davransa yine şikayet ediyor
bu nası bi insan anlayamadım
#14 - Mart 19 2007, 12:28:06
İmzanız kural dışı.

Radyasyon

dusunerek konussalar :öff
#15 - Mart 20 2007, 20:13:32

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.