Alternatifim Cafe

ya arkadslar yarıdmcı olun lütfen ewden maillere giremyrm

Discussion started on Sohbet ve İletişim

ya arkadaslar ewde maillere tıklyrm acılmıyo önume bi pencere geliyo ewet diorum sayfa görüntelenemıyo dio sonra sertifika yukledım yıne olmadı sertifika yuklemeden önce space leride acmıyodu ama yukleyınce acmaya basladı maiillerin sertifikasınıda yukledım ama onu acmıyo sebeı nedır
ve baksa bi porblemım daha var  ewde ıkı tane cam war ıkısıde drıverlera yuklu ıkısde calısıyor ama benım pcde acarken kamera kullanımda yada takılı deıl dıe bıse gelır sebebını bılen arkadasım warsa yardımcı olusa sewinirim zorlanıyrm bıras yenıymde bilgisayarda anlaysınız ıcın tesskur ederım  :))
#1 - Eylül 19 2006, 20:05:37
İNSANLAR  BASAKLAR GİBİDİR İÇLERİ NE KADAR BOŞSA BASLARI O KADAR DİK DOLDUKCA EGİLİRLER AMA BEN DOLU BAŞAK GÖREMYRM :d

burak msn messenger kac senın ??? ... maılle alakası yok ama en azından bı bılgım olurda ona gore arashdırma yabarım ok?
#2 - Eylül 29 2006, 20:18:58
UseOfHope

ben 7.0 kullanyrm kardeş eskıden spacelere de giremydm sımdı sertıfıka al dıe bıse geldı ona tıkladım spacelere girebiliyom ama aynını maillere yaptım giremyrm bi link cıkıyo karsıma ewet e basyrm safa görüntülenemıyo dıor kafayı yıcem ya ne olur kardeş bı cozum yolu yokmu he bıse daha var belki yardımcı olur bide sertifika  alırken orda bıse yasıyo userınde carpı ısaretı var logınlive.com x işareti war kırmız dioki sert,fka suresı dolmus bilmem ne cart curt işte
#3 - Ekim 05 2006, 22:30:27
İNSANLAR  BASAKLAR GİBİDİR İÇLERİ NE KADAR BOŞSA BASLARI O KADAR DİK DOLDUKCA EGİLİRLER AMA BEN DOLU BAŞAK GÖREMYRM :d

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.