Alternatifim Cafe

Brad Pitt ABD başkanlığına aday oluyor

Discussion started on Magazin

Brad-Angelina çiftinin yeni hedefi Beyaz Saray!

Hollywood'a bomba düştü! Brad Pitt ve Angelina Jolie, Hollywood'daki kariyerlerini bir kenara bırakıp ABD başkanlığı için mücadele verecek. Çiftin biyografisini yazan Ian Halperin'in açıklamasına dayandırılan haberde, Angelina Jolie'yle birlikte olmaya başladıktan sonra giderek politikleşen ve düzenlediği yardım kampanyalarıyla dikkat çeken Pitt'in hedefi ABD başkanı olabilmek.

Hollywood'daki kariyerini bırakıp başkan olmayı başaran Ronald Reagan'ın izinden giden Pitt'in ilk icraatı ise şimdiden belli, marijuana'yı serbest bırakmak. Çeşitli röportajlarında marijuana'nın yasallaştırması gerektiğini savunan Pitt'in ilk hedefi senatör olabilmek. Ünlü aktörün politik kariyerindeki en büyük destekçisi ise kuşkusuz Angelina Jolie olacak...
#1 - Mayıs 26 2010, 20:10:40
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

cem yılmazı başbakan şafak sezer ve şahan gökbakarı muhalefet olarak görmek istiyorum  bende :Ç
#2 - Mayıs 26 2010, 22:04:02
ben ne dersem o !!!

oha iğrendim resmen
#3 - Mayıs 27 2010, 02:33:31
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

Cem Uzan'a rakip çıktı !!!! diye başlıklar görmek isterim.  -Marijuana serbest olacak bıdıbıdısı. -
#4 - Mayıs 27 2010, 18:49:58
''Cehennem, başkalarıdır. ''

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.