Alternatifim Cafe

"Ben aslında Beckham'a benziyorum"

Discussion started on Magazin

Dünyaca ünlü pop yıldızı Ricky Martin’e benzerliğiyle tanınan Davut Güloğlu, Martin’in gay olduğunu açıklamasından sonra “Ben aslında David Beckham’a benziyorum" diyerek saf değiştirdi.

Karadeniz’in Ricky Martin’i olarak anılan Davut Güloğlu, Ricky Martin’in gay olduğunu itiraf etmesinden sonra saf değiştirdi. “Dikkat ederseniz ben daha çok David Beckham’a benziyorum. Şimdi bunu dedim ama inşallah Beckhamda gidip bir açıklama yapmaz” diyen sanatçı, “Bana ‘Ricky Martin’ demesinler, sevenlerimüzüntü duyar” diye konuştu. Güloğlu, “Beni hâlâ benzetmeye devam ederlerse Ricky Martin onurlanır. Türkiye’de adı kalmadı. Benim albüm döneminde onun da adı duyuluyor. Kendisi müzikal anlamda dünyada başarılı ama biz de Türkiye’de doğduğumuz için o konuda kendimizi şanssız buluyorum” dedi.
#1 - Nisan 04 2010, 19:54:37
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

ahahah çok hoş olmuş bu :D
#2 - Nisan 05 2010, 00:12:43
'

gjfhjfhsdds. acep beckham da ibiş çıksa napıcak, kime sığınacak.
#3 - Nisan 05 2010, 00:31:55

Lazdır normal.
#4 - Nisan 05 2010, 21:23:17

ondan sonra ben sübyancıyım diyebılır dadaş sübyancı dolu :D
#5 - Nisan 07 2010, 11:51:58
Kadınlar'a bayılıyorum harika varlıklardır,öyleki salak ve beyinsiz erkekleri ilk görüşte anlarlar,ama asla  zekisinden anlamazlar.

Mizah söyleşisi.
Böyle olduğu içinde gayet hoş söyledikleri. Hani mantıklıda yani.
#6 - Nisan 07 2010, 13:06:59

Hevai

Sen onlara değil onlar sana benziyor be Davut. :Ç
#7 - Nisan 12 2010, 18:36:54

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.