Alternatifim Cafe

"Tarkan'ın sonu Michael Jackson gibi olacak"

Discussion started on Magazin

Müzisyen Metin Özülkü, 'Orada Neler Oluyor'da Tarkan, Serdar Ortaç ve Kenan Doğulu hakkında ilginç değerlendirmeler yaptı.

Metin Özülkü; "Tarkan'ın sonu Michael Jackson gibi olacak. Halktan, seyircisinden, müzik sektöründen koptu. Ciddi ve tehlikeli bir iletişim kopukluğu yaşıyor. Hızla yalnızlığa doğru sürükleniyor. Ulaşılmaz olmak her zaman değerli değildir. Arada bir Amerika'dan paraşütle Türkiye'ye inmek iyi değil" dedi.

SERDAR HAYATIMIN DERSİNİ VERDİ

Metin Özülkü "Bundan 20 yıl sonra da Kenan Doğulu'yu dinleyeceğiz. Çünkü Kenan, Tarkan gibi hayattan kopmuyor. Ayrıca 'Şu şarkıyı yapıp patlatayım, paraları kazanayım' şeklinde bir tutumu yok" dedi. Serdar Ortaç'ın ise kendisine yıllar önce hayatının dersini verdiğini itiraf eden Metin Özülkü, sözlerine şöyle devam etti: "Serdar 'Karabiberim' şarkısını çıkardığında bana gelmişti. 'Senden ve bu şarkıdan bir şey olmaz' dedim. Sonra Serdar hızla yükseldi, bir yıldız oldu. Karşılaştığımızda bana öyle bir baktı ki içim cız etti."

"GÖZÜM KAPALI EVET DERİM"

Aynı programa katılan konuklardan birisi de Cezmi Baskın'dı. Baskın programda, geçtiğimiz hafta vizyona giren "Neşeli Günler" filminden bahsetti. Yılmaz Erdoğan ile birlikte çalışmaktan son derece memnun olduğunu söyleyen Baskın, Yılmaz Erdoğan'dan gelecek her teklife evet diyeceğini söyledi.

"ONLARIN İÇİNDE SANATÇI ŞEYTAN'I VAR"

Baskın'ın rol aldığı "Akasya Durağı" dizisinden konu açılınca, rol arkadaşı Onur Şan için; "Onur, içinde "Sanatçı Şeytan'ı" olan bir insan. İçerisinde "Sanatçı Şeytan'ı" olan herkes sanatın her dalında çalışabilir kanısındayım. Bu tür kişilerin yeteneği ilk bakışta fark edilmiyor. Sanatçı duyarlılığı, kavrama yeteneği, aktarma yeteniği daha sonraları fark ediliyor. Örneğin Hülya Avşar da içinde "Sinema Şeytan'ı" olan bir insan. Aynı şekilde Nurgül Yeşilçay da öyle. Onların içinde bir cin var, güzel bir cin. Ya da buna yetenek de diyebiliriz. Sanatçı olan her insanda bu cinden var. Mahsun Kırmızıgül'de de bir Şeytan var. Adamın içinde öyle bir yetenek varmış. Şarkıcı olarak başladı, bence sinemacı olarak devam edecek. O senaryoyu anlatırken anlıyorsunuz zaten. Sezgi mi diyelim, heyecan mı diyelim. O tarif edilemez bir şey . O sezilebilir bir şey."
#1 - Aralık 03 2009, 20:30:41
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

eeee serdar ortaç böyledir  :ask  oh ii yapmış cnm bnm :cicek yhaaa  zuhaha muhaha :nanik :
#2 - Ocak 27 2011, 16:04:59

oh ne güzel oh mis.
ölseler de kurtulsak yhaaaa. <3
#3 - Ocak 27 2011, 18:10:40
İMZA.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.