Alternatifim Cafe

Hızlı evlendiler hızlı boşanıyorlar

Discussion started on Magazin

Hızlı evlendiler hızlı boşanıyorlar
Şarkıcı Demet Akalın ile Fenerbahçe, Nişantaşı ve Kartalkaya'daki Chocolate Cafe-Restaurant zincirinin sahibi Oğuz Kayhan, 3 Temmuz'da, Çeşme-Alaçatı'daki Inside adlı mekanda düzenlenen küçük bir törenle evlenmişti.

Son dakikada alınan kararla, sadece 20 kişinin katıldığı, ailelerin bile bulunmadığı bir törenle nikah defterine imza atan çift, dört ayın sonunda ayrılık kararı aldı. Boşanma davası 21 Kasım günü saat 10.20'de, Sarıyer Adliyesi'nde görülecek.

Maalesef yürütemedik

Aslen İzmirli olan, ailesi değerli taş ithalatı işiyle uğraşan Oğuz Kayhan, boşanma kararı aldıklarını doğruladı: "Demet çok iyi kalpli bir kız, ama maalesef yürütemedik. Ayrılacağımız doğrudur. Bu evliliğe saygımdan dolayı daha fazla konuşmak istemiyorum."
#1 - Kasım 17 2006, 19:36:40
İmzanız kural dışı.

sernn_34

Ben Demet Akalını  seviyorum. Çok ii bir sanatcı.. Boşanmasına üzüldüm..İkisi için hayırlı olcaksa ne diyelim, ikisininde yolu açık olsun..Birbirlerine yakışıyorlardı  sorunlarına çözüm bulamadılarmı...Demet Akalın mutluluğu yakalaman dileğiyle...
#2 - Kasım 17 2006, 22:32:34

yazIk oLdu :)
#3 - Kasım 19 2006, 13:11:03
Hakkımda bilmen gerekeni ;  Hakkın olduğunda söylerim ...

El çükü ile gerdege girene damat degil godoş derler ... ; )

bnde demet akalın hala ibrahim kutluay mıydı neydi onu sevio o yzdn anlaşamıolar çünkü hala ona gönderme yapıoo
#4 - Kasım 22 2006, 21:46:17
||**FORMULA 1 FAN CLUB**
Cяαdle of Filтh
Cяαdle of Filтh

ewt bncede ibrahim kutluayı sewiyoo. hiç unutmadı kiiii :)
#5 - Kasım 24 2006, 07:09:42
Birden bire boşalan yolların ortasındayım...

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.