Alternatifim Cafe

42 bedene sığmadı.

Discussion started on Magazin

Gold Film'in sahibi Faruk Turgut, 'Pişman Değilim' isimli dizi film için anlaştığı Deniz Seki'yle ciddi sorunlar yaşadığını söyledi.

Ünlü yapımcı, 'Deniz Hanım'ın 3.5 aydır süren kaprisleri herkesi bıktırdı. 38 bedenim diyip, 42 bedene sığamayınca moda etidörümüzle tartıştı. Kuaförü beğenmedi, makyöze sataştı. Çekimlere gelmedi! Mecburen yasal işlemleri başlattık' dedi.

Deniz Seki'nin, Kadir İnanır ile birlikte başrol oynayacağı 'Pişman Değilim' dizisinde olup olmayacağı, haftalardır belirsizliğini koruyordu. Tartışma, yapımcının Deniz Seki'nin yerine Eyşan Özhim'i getirmeyi istemesiyle başlamış, ünlü şarkıcı bu durum karşısında yasal işlem başlatmasıyla da alevlenmişti. Son olarak Seki'nin avakutı Aydın Kurban aracılığı ile Gold Film'e, dizi çekimlerine çağrılmaması halinde iptal edilen konser ücretlerini istedikleri yolunda bir ihbarname göndermesi, ortalığın iyice karışmasına neden oldu. İşte haftalardır dizinin yapımcısı Gold Film ile Deniz Seki arasında süren bu tartışmaya noktayı Gold Film'in sahibi Faruk Turgut koydu. 

Sanki Madonna

Ben bugüne kadar sayısız şarkıcı ile çalıştım. Sibel Can, Özcan Deniz, Emrah, vs. Hiçbirinde böyle bir şey görmedim. Hiç kimse ne makyözden, ne kuaförden ne de kıyafetlerden şikayet etti. Herhalde Deniz Hanım kendini Madonna falan sanıyor. Zayıflayadı, kostümleri kötüledi. Dizinin moda editörü Gülay Kuriş'ti. Sorun Gülay Hanım'a. Kilo vermediği gibi, kilo almış. 42 bedenin içine zor sığıyordu. Sonra da 'Ben 38'im, bu nasıl kıyafet' diye insanlara sataştı. Kendine güvensizdi. Sanırım böyle kaprisler yaparak bu işten sıyrılmak istedi ama yanlış yaptı. Biz de dava açtık. Bundan sonra kararı yargı verecektir.'

Ünlü yapımcı Faruk Turgut, Deniz seki ve avukatının şov yaptıklarını söyleyerek, 'Deniz Seki bu oyunculuk işini yapamayacağını anlayınca böyle sorunlar çıkarmaya çalıştı ama yanlış yaptı. Kaybeden kendisi olacak' dedi.

#1 - Eylül 10 2006, 09:24:48
Kıyıyı gözden kaybetmeye cesaret edemeyen insan, yeni okyanuslar keşfedemez....

Sweetcino

way bea yazık zayıflasın da barı kendı rahat etsın
#2 - Eylül 11 2006, 02:29:25

en son okuduğum haberde dizide yer almayacağı yazıodu
#3 - Eylül 11 2006, 12:57:46
İmzanız kural dışı.

barbie9138

evet öyle yazıyordu...
#4 - Eylül 11 2006, 22:08:53

gosdezik

yaa çok seviyorum bu kadını ama hakkat kaprisli yaa iişine gelmeyince de basıp gidio ama sanki 42 beden diil o yaa 10-15 gün önce buraya festivale gelmişti görmüştüm onu  :alala
#5 - Eylül 11 2006, 22:14:32

deniz sekiyi severdim ama son zamanlarda duyduğum haberlerden sonra pek  sevgi kalmadı içim de....
#6 - Eylül 12 2006, 11:49:35
"Kücük seylere gereginden cok önem verenler, elinden büyük is gelmeyenlerdir."

çok küstahca tavırlar bunlar

tamam deniz sekiyi beğeniyorum hoş güzel kadın ama bunları yapmaya hakkı yok kişi önce insan olmalı
#7 - Eylül 18 2006, 09:47:50
:bite
60 Ziyaretçi, 27 Üye ( 10 Gizli)

çok güzel kadın ama aşırı kiloluu !!! :icon
#8 - Ekim 03 2006, 14:35:29
Enjoy the silence.

evet şişko insan biraz özen gösterir vucüduna...
#9 - Ekim 14 2006, 14:02:49

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.