Alternatifim Cafe

Tanıştı, 12 saat sonra nişanlandı

Discussion started on Magazin

Didem Erol, Bodrum'da Zeki Kadirbeyoğlu ile nişanlanarak herkesi şaşırttı.

Uzun yıllar dünyaca ünlü yönetmen Quentin Tarantino ile aşk yaşadığını iddia eden Didem Erol, önceki gün Bodrum'da Zeki Kadirbeyoğlu ile nişanlanarak herkesi şaşırttı.

Aydınlatma tasarımcısı Kadirbeyoğlu'nun, Bodrum'da tanıştığı güzel oyuncuya yaklaşık 12 saatlik bir sohbetin ardından evlenme teklif ettiği öğrenildi. Ertesi gün de teknesinde, arkadaşlarının karşısında diz çöküp evlenme teklifini yineleyen tasarımcının "evet" yanıtı aldığı, Didem Erol'un müstakbel kayınvalidesi ile de tanıştığı gelen haberler arasında...
#1 - Ağustos 18 2010, 18:18:51
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Tarantino'nun twitterı yok mu lan biri sorsun bu aşk gerçek mi diye  (6)
#2 - Ağustos 21 2010, 00:20:06

var ben sordum dedıkı haremımdekı hatunların arasında 69. sırada evet sıra ona geldıgınde aşk yaşıyoruz dedı kadın doğru söylüyormuş burak sende bırak artık bu işleri :D
#3 - Ağustos 21 2010, 00:31:26
Kadınlar'a bayılıyorum harika varlıklardır,öyleki salak ve beyinsiz erkekleri ilk görüşte anlarlar,ama asla  zekisinden anlamazlar.

Bu kadında kendisini Alice sanıyor lan. Harikalar diyarında yaşıyo, hayaller ülkesi.
#4 - Ağustos 27 2010, 17:53:27
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

derjavin

Bu haberden de gına geldi. Ne zaman forumu açsam bu sayfa çıkıyor karşıma.
#5 - Ağustos 27 2010, 21:39:07

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.