Alternatifim Cafe

Beyaz'ın Hayali

Discussion started on Magazin

Beyazıt Öztürk, öğrencilik hayalini kendi programında itiraf etti.

İŞTE BEYAZ'IN HAYALİNİ KURDUĞU SAHNELER

Üniversitede seramik-heykel eğitimi alan ünlü şovmen Beyazıt Öztürk, öğrencilik hayalini kendi programında itiraf etti.
Öztürk, mezun olana kadar "Ghost" filminin o tutkulu seramik sahnesinin bir benzerini yaşama hayali kurduğunu söyledi.
O sahneyi unutamıyorum
Öğrenimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nin Seramik-Heykel Bölümü'nde tamamlayan

Beyazıt Öztürk, favori filmini ve en büyük hayalini geçtiğimiz cuma akşamı kendi programında açıkladı. "Beyaz Show"un canlı yayınında öğrencilik yıllarına dair anılarını anlatan Öztürk, "Ghost" (Hayalet) filmindeki bir sahneyi hiç unutamadığını söyledi.
Birlikte heykel yapsak
Demi Moore ile Patrick Swayze'nin başrol oynadığı 1990 yapımı "Ghost"u hayranlıkla izlediğini belirten Öztürk, şöyle konuştu: "Seramikle ilgili bir şey yapabilir misin de, hiçbir şey bilmiyorum. Ama seramik bölümüne devam ederken tek bir hayalim vardı: Hani o filmdeki gibi çamur dönsün, kız ona şekil verirken ben de kıza yardımcı olayım. Bu, hayalimdi gerçekten de..."

#1 - Aralık 27 2008, 08:17:53
Gölgeye çarpan kan gibiyim

Aynaya diyorum bu yalan mı

Kendime diyorum: "Uyan artık"!

A.R.O.G.'da da vardı dimi?
#2 - Ocak 03 2009, 01:18:09

hayal söz konusumu yaparsın :Ç
#3 - Ocak 03 2009, 01:24:16
Kadınlar'a bayılıyorum harika varlıklardır,öyleki salak ve beyinsiz erkekleri ilk görüşte anlarlar,ama asla  zekisinden anlamazlar.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.