Alternatifim Cafe

Hande Yener'in Son Zamanlardaki Tarz Değişikliğini Nasıl Buluyorsunuz?

Discussion started on Pop

pixie corpse

Bu kadının adımı taşıması zoruma gidiyor .  :öff

Biz şu tarz değişikliği masalına kısaca, gündeme gelme isteği desek ?  :öff
#51 - Şubat 25 2008, 17:22:44

sürmeli çocuk

ilk başlarda beğenmiyodum  ama

müthiş
#52 - Mart 03 2008, 23:33:35

Gittikçe Çirkinleşio Bu Kadın  :sizo
#54 - Mart 13 2008, 15:12:45

Herkes özenti deyip durmuş ve çok kötü eleştirmişsiniz yakıştıramadım bazı arkadaşlara ...Çok gereksiz yorumlar var İnsanın yaptığı müziği ve imajını bırakın kişiliğine laf ediyosunuz...!
Müzik çok değişken birşeydir bence anlamayan baştan konuşmasın bence çünkü insan kendini nasıl mutlu hissediyorsa öyle hayatını yaşar yada müziğini devam ettirir ki özenti olsa da (sanmıyorum) çok yakıştı Hande Yener e ... Deri değiştirdi sanki yeni imajı ile şarkıları çok iyi oturmuş.Hande Yener i başından beri sevmeyen hiç yorum yazmasın daha iyi ama bence Harika bi İmaj ve Harika bi Albüm...Hande Yener'i 1. kasetinden beri destekliyorum ve şimdi daha çok destekliyorum ve desteklemeye de devam edeceğim...TEBRİKLER HANDE.. SENİ SEVİYORUM !!!
#55 - Nisan 10 2008, 23:24:44

bööö kaşlarını pembeye boyamış allahım sen bu kadına akıl ver yarabbim (AMİN)  :D

hatim indircektm az daha:D
#56 - Nisan 15 2008, 17:26:03

kısaca kişilik bunalımı gibi bişey tarz bunalımı bunun kide napıcanı şaşırdı saçmalıyo
#57 - Haziran 18 2008, 20:17:53

Cok super olmus bence, Türkiye'de baska bir muzik tarzi yaratmis, ve cokta ii olmus, cunku Turkiye'de az kalsin hep ayni muzik tarzlari var. Hem birden tarzini deistirdi, bunu hangi Turk sanatcisi cesaret edebilirki ? Hangi sanatci sacini pembe'ye boyatsin ?
Ve hicte ozentieye benzemio ! O kendisi bir deisik tarz yaratmak istio Turkiyede, ve cokta basarili bence ! ;)
#58 - Ağustos 01 2008, 17:25:06

farklı olmaya çalıştıkça batıyor
#59 - Ağustos 01 2008, 17:27:57
lan yüzüme bakma malca konuşmuyorum arapça

Gunes ve Ay

İlkokul döneminde pop dinleyip normal takılırken, büyüdükçe özentileşip emo neyin olan kızlara benzetiyorum. :ehem
#60 - Ağustos 01 2008, 17:33:51

poison_black!!

İğrenç bir hal alıyor, gittikçe.
Eskiden dinletirdi en azından kendini.
Şuanda herhangi bir şarkısını duyduğumda, kendime yazık ettiğimi düşünüyorum.
Tip desen, şebekimsi bir halde.
Beğenmiyorum, sevmiyorum.
Sevenleri seviyorum ama.  :artis
#61 - Ağustos 01 2008, 17:40:32

türkiye'de bu tarzda ilk olduğunu iddia etmesine rağmen ilk değil.
ama bu tarz marjinal şarkıları,klipleri tanınır hale getiren ilk şarkıcı.

pop'ta çok iyi bir yere gelmişken her şeyi göze alıp tarz değiştirmesi büyük bir cesaret bence.ilk tarzında şarkı yapan sayısı çok zaten,bu sebepten o alanda büyük eksiklik olmadı.ama Türkiye müzikte bir farklılık kazanmış oldu hande yener sayesinde.o da farklı bir renktir ve saygı duyulmalıdır
#62 - Ağustos 07 2008, 23:20:45
İmzanız kural dışı.

özenti lafını pekk sevmesemde bu kadın için demek istiyorum tam bir ÖZENTİ evet ..bu kadını izlerken yapay çizgiler seziyorum ruhunda  :Ç
farklı olduğunu sanıyor ama bu farklılık değil sırf özentilik
#63 - Ağustos 09 2008, 12:35:56

Köpek ürür,
Kervan yürür.

eller havaya hali daha bi iyiydi sanki...
#64 - Ağustos 15 2008, 14:53:26
.::::ÖnY::::.

güselde çok g.tü kalktı hiç sesini çıkarmayıp işini yapsa daha ii olacakk amman baane :d
#65 - Ağustos 15 2008, 15:14:17
hERKes BiR yoLcUDuR yoLuNA KuRBaN oLDuğUm...

Eski sarkilarini begenir ve dinlerdim, simdiki sarkilari pek ilgimi cekmiyor acikcasi.
evet bence de. Eskiler çok daha iyiydi.Şimdi gerçekten hava atıyor olmadık potlar kırıyor.Sevmiyorum hıh
#66 - Ağustos 15 2008, 15:17:16
İmzanız kural dışı.

tarzı marzı önemli değikl de son şarkısı bnim kulaklarımdan hiç ayrılmıo HİPNOZ
#67 - Ağustos 15 2008, 23:20:05
Tut Nefesini Aç Efesini

bence o Kapımıza Köle Oldugu Zamanları Biraz Unuttu Gibi (Kapına Köleyim)..   kelepçe şarkısı güzeldi o tarz kalsaydı belki daha güzel olacaktı..
#68 - Ağustos 31 2008, 18:30:58
Terkederken Yanına Al Kara Kaplı Defterini
Akıtırsın Kaleminden Son Sözünü,İki Yüzünü..*

Any_one

Tebrikler çok güzel buluyorum. Çakmalık yolunda en iyi ilerleyen şarkıcımız.
Aklıma geldi de eski şarkılarında sanki kendimiymiş neymiş. Şimdi çalıntılık yapmakta üstüne yok hanfendinin.
#69 - Eylül 21 2008, 11:18:48

Igrenc, Farkli olmaya calisiyor tamam beceriyorda, sarkilari saci basi falan hic guzel degil :))
Eskiden begenirdim simdi tv de gorsem degisiyorum kanali .
#70 - Eylül 30 2008, 19:28:26

2010  القدر♥ موسى

Seviyorum

ben bayılırdım hande yenere ama sımdı adını duyunca tuylerım havaya kalkıyo:)))
#71 - Eylül 30 2008, 19:32:17

geçenlerde gördüm tv de.aslında yaptığı çok yanlış.yok işte şu an da var olan pop müzikle uğraşan insanlara taşdevrinde yaşıyolar muamelesi falan yapması.tarzına zaten hiç bişey diyemiyorum o kadar olumsuz yani düşüncelerim.sen kendi işine baksana demi ne diye ona buna laf atıyosun.sinir oluyorum bu tip polemiklere girenlere
#72 - Ocak 13 2009, 20:24:18
ђєгşєא๔є ๒เгคz รєภ שคгรıภ

ђєรคקรızςค кเtคקรızςค,
๒เг ç๏ςยğยภ ๓ครย๓
รєשเภçlєгเ ﻮเ๒เ ﻮüภคђรızςค  אคlคภรızςค,๔๏lคภรızςค, รєภเ รєש๔เ๓ ๒єภ ๔єlเкคภlıςค...

Üye:

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.