Alternatifim Cafe

Komik Anlar

Discussion started on Komik Yazılar

burdan devam... :okey
#1 - Ağustos 03 2007, 20:20:32
Kubar var duman var kumarbaz ayaklar,
Basar bu şehrin yollarında parçalanmış dudaklarla...

bi gün saros da kuzenler ben  kardeş teyzeler anneler her neyse denize gircez su şıçratma oynicaktık ama suya hep bi adım attığımızda ayağımızı birşey ısırıyordu korktuk orda sörfçü yaşar vardı dedi ki ayağınızda eğer yar varsa balıklar gelir temizler dedi kuzeninin ayağını çok fena ısırdı bağırdı annnnneeeeeeeeee bu çok büyük çok yavru köpek balığı diye bütü plaj yıkıldı yaaaaaaaa :4
#2 - Ağustos 03 2007, 20:54:37
Menino quem te fez?
Quem te deu tanta guarida,
Quem te mostrou a beleza
De dançar dentro da briga?

bi gün saros da kuzenler ben  kardeş teyzeler anneler her neyse denize gircez su şıçratma oynicaktık ama suya hep bi adım attığımızda ayağımızı birşey ısırıyordu korktuk orda sörfçü yaşar vardı dedi ki ayağınızda eğer yar varsa balıklar gelir temizler dedi kuzeninin ayağını çok fena ısırdı bağırdı annnnneeeeeeeeee bu çok büyük çok yavru köpek balığı diye bütü plaj yıkıldı yaaaaaaaa :4

sen edirnelimisin

nese bnde anlatim bn bi arkım laen arkada serviste oturuoduk bunun bide sevgilisi wardı minibüste yer vardı ama ayakta gidiodu bnde espri yapim dedim ama sesim çok çıktı herhalde herkes duydu şey demiştim aga yha sen bu kıza naptın öle boş otobüste ayakta gidio bütün servis duydu bi sessizlik oldu sonra herkes gülmeee başlamıştı kız manyaq resil olmuştu warya
#3 - Ağustos 03 2007, 20:58:47

ya şimdi bz antalyada bi oteldeyiz herşey dahil gidip kolaları alıp geliom.bigün ablama sordm sanada kola getiriimmi die oda ewt dedi bnde kolaları aldım çıklak ayakla bizimkilerin yanına gidiom onlarda güneşlenio. bnde tm bizimkilerin yanına geldim ablama kolayı vercek tabi yerlerde ızlak foşrt bi kaydm kolalar yerde bnm ve ablmın üstünde.. gülmektn öldk yaww
#4 - Ağustos 06 2007, 01:23:24

sen edirnelimisin

nese bnde anlatim bn bi arkım laen arkada serviste oturuoduk bunun bide sevgilisi wardı minibüste yer vardı ama ayakta gidiodu bnde espri yapim dedim ama sesim çok çıktı herhalde herkes duydu şey demiştim aga yha sen bu kıza naptın öle boş otobüste ayakta gidio bütün servis duydu bi sessizlik oldu sonra herkes gülmeee başlamıştı kız manyaq resil olmuştu warya

değilim tatile gidios oraya
#5 - Ağustos 06 2007, 15:30:46
Menino quem te fez?
Quem te mostrou a beleza

bi keresinde coğrafya yazılısında hiçç bi sruyu yapamadım kafamı sıraya vurupdum biraz abartmışım başım ağrıdı hoca bana bişi oldu sandı geldi başıma millet kopyasını çekti sonra hoca onlarla uğraşırken ben çektim komple 80 üzeri aldık :D
#6 - Ağustos 06 2007, 17:00:16
:::вιяιηє güνєηмє∂єη öη¢є çσк ιуι ∂üşüη !! ηє мαℓ σℓ∂υğυ ѕσηяα∂αη σятαуα çıкαвιℓιя::::

bir keresinde de hep bahsettiğim kuzenim Tuğcan ların yanl komşuları vardı.çok şeker bir kadın oturuyodu.kuzenim bahçede oyun oynar,sonra çişi geldiğinde komşunun bahçesinin duvarına çıkıp" bu bahçeyi sulamanın zamanı gelmiş" deyip çıkarır işerdi....hemde sokaktaki insanlar dönüyo seyredio kuzenin işi bitince çekio gidiodu :D
#7 - Ağustos 06 2007, 17:09:07
Menino quem te fez?
Quem te mostrou a beleza

karne alınan son gün bana bi sat verdlr dedilerki bu saatte gl.gittim baktım kimse yok geri döndüm çokağladım karnemm yok die X(

ama bişi diim bnm hala karnm yk &o X(
#8 - Ağustos 20 2007, 10:01:25
imza kural dışı
al bide bu eksikti

durumun çok fecimiş hilloveyou

benim tekneyle açıldık marmarada balık tutuyoduk annem babam ben kardeşim sonra kardeşim bana goriiiiiiiiiill goriiiiiiiiiiil ll  diye sürekli bağırıyordu annem kaş göz işareti yapıdu anlamadım meğer arkamızdan bir tekne geçiomuş teknedeki kadın acayip şişmanmış yani harbi goril..sonra kadın goril lafını duyunca bi kendine baktı bi bana sonra sensin o goril dedi kadın çok komikti. (NOT: HİÇ ŞİŞMAN DEĞİLİM SADECE 48 KİLOYUM )
#9 - Ağustos 20 2007, 18:42:44
Menino quem te fez?
Quem te mostrou a beleza

bi gün gs-denizli macına gittik denizliye stada
oturduk macı izlioz dürbünlerle o sırada yanımızda oturan bi aile 2 çocuk bi de anne baba
bunlar kalktı hepsinin elinde bi sepet
telleri gecip stada indiler sofra bezini serdiler piknik yaptılar tac cizgisinde
sonra hakan abi(hakan sükür)polisleri fln uyardı bunları dısarı cıkardılar:D:D:D
#10 - Ağustos 22 2007, 12:18:25

barbie9138

bi gün gs-denizli macına gittik denizliye stada
oturduk macı izlioz dürbünlerle o sırada yanımızda oturan bi aile 2 çocuk bi de anne baba
bunlar kalktı hepsinin elinde bi sepet
telleri gecip stada indiler sofra bezini serdiler piknik yaptılar tac cizgisinde
sonra hakan abi(hakan sükür)polisleri fln uyardı bunları dısarı cıkardılar:D:D:D

Ciddi misin yoksa uyduruyor musun?   :4
#11 - Ağustos 22 2007, 12:23:23

allah allah burası türkiye gerçi herşey olur da bu biraz enteresan..
#12 - Ağustos 22 2007, 15:00:52
Menino quem te fez?
Quem te mostrou a beleza

hitmancbb

doru sölüo ilginç ama yaşalınabilecek bir olay pee :D
#13 - Ağustos 25 2007, 20:43:04

bi gün eski arklarla toplanalım dedik neyse toplandık ne yapsak ne yapsak sessiz sinema oynamaya karar verdik biz kararlaştırdık avanaklar mangasını anlat dicektik karşı takımdan birine bana dediler git söle die bnde manga yı marka anlamışım nese gttm söledm oda başladı t-shirt ünün etiketini göndermeye arkadaş bana bu napıo böle dedi bnde markayı anlatmaya çalışıo heralde dedim nese marka diil mangaymış başka bi film sölicektk bu sefer dedik şaşırtma olsun aynı filmi anlatsn bn gttm dedim aynı filmi anlatçan çocuk bu sefer sürekli bizim grubu gösterip önceki önceki demeye çalışıor dierleri bi türlü anlayamıordu sonunda bağararak isyan etti ama çok komiktiii bizim grup gülmekten öldüükk :):):)
#14 - Ağustos 30 2007, 16:57:45

ben ve kankam kolonyalı_mendil dolmus durağındaydık (ritmix içmiştik dikerek ama gayet normaldik) etrafta bir sürü insan vardı ve bn kankama daha dün annemizi bilio musun ddm o da eet dedi ve onca insan arasında bağırarak söyledi bende terörist versiyonunu söyledim neyse dolmus gelmedi karsıya gectik bi cocuk arkamısdan geldi ve arkadaslarımla idddia ya girdik sarhoş musunuz dedi ve kankamla ne yapıcağımısı sasırdık ve yanlıslıkla hayır dedik ve cocuk bunun bizim normal halimiz olduğunu sandı
#15 - Eylül 01 2007, 16:40:57

canımın içi paylaşımcı bi insansın ama keşke bunu paylaşmasaydık   :muhah 

bide afedersiniz hanfendi iddaya girdikde diorya  :lol  küfür edicektim nasıl tuttum kendimi ama demi  :hih:

ne diim paylaşım için sağol  :kop
#16 - Eylül 01 2007, 17:14:07

Anaaamm nereye gidiyorum ben..

Hayat çok garip tavşanlar falan..

_DaRkdreams_

Oooo ne siz sorun ne ben söyleyeyim...

Rezilliklerim anaokulunda başladı altına yapmalar falan...Neyse ilkokul 1.sınıftaydım...Okuma günü mü ne vardı...Öğretmen her öğrenciye bir meslek seçti ve onu tanıtan kafiyeli 2 cümlelik bir kağıt verdi...Ben eczacı oldum...

1 hafta falan geçti öğrenciler (yani biz) okul salonunun arka tarafında son provalarımızı yapıoruz...
Sunucu teker teker isim soyad söleyip bizler çağırıyor...Bir arkadaşım konuşmasını itirdi yanıma geldi...Simitçiydi bir tane simit aldım tepsisinden   tabii o sırada daha çok sıra vardır bana diye düşünürken " CEREN " diye bir ses mikrofondan...Lokma boğazıma dizildi elimdeki simidide bırakmayı unutmuşum...Çıktım sahneye ağzım dolu gevreği yutamıyorumda   ellerimde simit...Cümleleri söylemey çalışıyorum ağzımdan gevrek parçaları çıkıyor   Herkes bana bakıp gülüyor falan...Öyle bi rezillikti 

Birkezde (hiç unutmam) 5. sınıftaydım sanırım  ...Annem babam abim ve ben ailecek Çarşıya gittik Köftehor'a döner yemeğe...Neyse yedik içtik babam hesabı öderken biz çıktık Köftehordan...O sırada başka bi adam daha çıktı ben onu babam zannettim gittim adamın koluna girdim...Annemler birşey demiyorlar ama   Yağmur yağıyordu adam şemsiyesini açtı şemsiye bozuldu ben kırılıyorum
- Ahahaha babama bak...diye...Adam tip tip bakıyor bana en sonunda babam Köftehordan çıkıyor yanıma geliyor
-Ne yapıyorsun kızım diye kahkahayı patlatıveriyor...

Hala abim dalga geçer benimle bu konu hakkında 

Birkez de annem diye başka bir kadına sarılmıştım   :sizo
#17 - Eylül 01 2007, 17:16:46

ailemle antalyaya tatile gittik,bi kaçgün sonra kuzenlerde geldi bizim oraya kuzenlerin biri benle yaşıt dieri bi yaş büyük..bende 17 yaşındaım :D...ben bi kaç gün erken geldiim için çıkıp dolaşmıştım biraz sonradan kaybolmıyayım diye :D...kuzenlerde gelince annem dedi al kızları gezdir çarşıda sıkılmasınlar bu öğle vaktinde denize girilmez...bizde çıktık gezmeye :D bu arada kuzenlerdende bahsediyim akrabam die söylemiorum ikiside manken gibi valla :D neyse gezerken ben önüme gelene laf atıorum zaten nerdeyse herkes turist konuşunca anlamıolar...büyük kuzen dedi yapma bizim yanımızda yanlış anlıcaklar...bende dedim bak bişi demiolar işte demekki hoşlarına gidio :D...büyük kuzen dedi bizde laf atarız o zaman :D
küçük olanda destek çıkıo tabi :D ben blöf yaptıklarını sandım...ilerlerken işlek bi caddede kırmızı ışıkta bi doğan durmuş içinde de sinirli bi adam...doğudan gelmiş heralde :D sürekli kornaya basıo ama basınca ışık yeşil olmuo :D neyse büyük kuzen laf attı " bastıın korna olayım" dedi :D ben kızarıp bozrdım sesim kesildi...ama arkadan adamın verdii cevap süperdi...ve kopma noktası oldu :D"oraya gelirsem seni bu korna gibi öttürürüm  :muhah :muhah :muhah :Ç :Ç :Ç kioptum kioptum

#18 - Eylül 01 2007, 22:44:30
i go to grave before be a b.tch nigga. Lykomedo's Awesome Blog ve lazım olursa diye about me

efes world cup 5 turnuvasındayız,final maçı spor salonuna kankamla gittik boş bi yere oturduk..yanımızdada ailesiyle gelmiş bi amca oturuyo.herifin tipi çok komik duruyo ama sinirli bi yapısıda vardı nerden anladınız derseniz;slovenyanın koçu sahaya müdahale ettiğinde bizim bu amca ayağa kalktı ve münasebetsiz küfürü bastı,yerine oturduğunda herkes amcaya bakıyodu.biraz utandı kızardı suratındaki ifade çok komikti 6 yaşında bi çocuğun altına işediğindeki yüzünde oluşan ifadeyle aynıydı diyebilirim:D
#19 - Eylül 03 2007, 10:27:41

MeLaNkOlİk!

:D eet bencede iimiş valla :D bunu denemek lazım muhahah
#20 - Eylül 03 2007, 13:50:50

:D eet bencede iimiş valla :D bunu denemek lazım muhahah

atıyolarmış ama dikkat edin :D
#21 - Eylül 03 2007, 14:34:38

ben küçükken kuzenlerimle ewcilik oynıycaktık sonra kuzenim komşusunun oğlu geldi adı cemdi.çok sapıkmış sonradan örendim..cem dediki ben baba olcam sizde karılarım :)sonra kuzenim siz oynaın ben geliorum dedi gitti..çocuk gelmiş bana hade gece oldu yatalım dio ya git falan diorum...nese iki dakka sonra içeri gittim annemin yanıa anneeeee cem benim eteğimi indirio die.. herkes bana güldü kuzenimde kaçmış pislik hala dalga geçio bnle..şimdide o cemlerle karşılıoz annem dioki cemle gitde bana bi sigara alın bnde ya bn onla gitmem çocuk kıpkırmısı oluo yawf
#22 - Eylül 06 2007, 20:57:25

yaaa bunlar ne boyle cok sacma hepsi ama genede paylasım için saolun  :nanik (6)
#23 - Eylül 09 2007, 14:17:48
^^^SİLEMİYORSAN^^^KARALAYACAKSIN^^^

HEPSİ ÇOK GÜSEL .....................  paylasım için saolun.......:))
#24 - Eylül 12 2007, 22:59:14
http://www.youtube.com/watch?v=drhCYHe81wc

кєη∂ιηι мυтℓυ нιѕѕє∂ιуσяѕαη,
вιя уєя∂є уιηє вιя ѕαℓαкℓıк уαρтıη
νє ƒαякıη∂α ∂єğιℓѕιη ∂ємєктιя ...

Oooo ne siz sorun ne ben söyleyeyim...

Rezilliklerim anaokulunda başladı altına yapmalar falan...Neyse ilkokul 1.sınıftaydım...Okuma günü mü ne vardı...Öğretmen her öğrenciye bir meslek seçti ve onu tanıtan kafiyeli 2 cümlelik bir kağıt verdi...Ben eczacı oldum...

1 hafta falan geçti öğrenciler (yani biz) okul salonunun arka tarafında son provalarımızı yapıoruz...
Sunucu teker teker isim soyad söleyip bizler çağırıyor...Bir arkadaşım konuşmasını itirdi yanıma geldi...Simitçiydi bir tane simit aldım tepsisinden   tabii o sırada daha çok sıra vardır bana diye düşünürken " CEREN " diye bir ses mikrofondan...Lokma boğazıma dizildi elimdeki simidide bırakmayı unutmuşum...Çıktım sahneye ağzım dolu gevreği yutamıyorumda   ellerimde simit...Cümleleri söylemey çalışıyorum ağzımdan gevrek parçaları çıkıyor   Herkes bana bakıp gülüyor falan...Öyle bi rezillikti 

Birkezde (hiç unutmam) 5. sınıftaydım sanırım  ...Annem babam abim ve ben ailecek Çarşıya gittik Köftehor'a döner yemeğe...Neyse yedik içtik babam hesabı öderken biz çıktık Köftehordan...O sırada başka bi adam daha çıktı ben onu babam zannettim gittim adamın koluna girdim...Annemler birşey demiyorlar ama   Yağmur yağıyordu adam şemsiyesini açtı şemsiye bozuldu ben kırılıyorum
- Ahahaha babama bak...diye...Adam tip tip bakıyor bana en sonunda babam Köftehordan çıkıyor yanıma geliyor
-Ne yapıyorsun kızım diye kahkahayı patlatıveriyor...

Hala abim dalga geçer benimle bu konu hakkında 

Birkez de annem diye başka bir kadına sarılmıştım   :sizo

sprmişşş
ailemle antalyaya tatile gittik,bi kaçgün sonra kuzenlerde geldi bizim oraya kuzenlerin biri benle yaşıt dieri bi yaş büyük..bende 17 yaşındaım :D...ben bi kaç gün erken geldiim için çıkıp dolaşmıştım biraz sonradan kaybolmıyayım diye :D...kuzenlerde gelince annem dedi al kızları gezdir çarşıda sıkılmasınlar bu öğle vaktinde denize girilmez...bizde çıktık gezmeye :D bu arada kuzenlerdende bahsediyim akrabam die söylemiorum ikiside manken gibi valla :D neyse gezerken ben önüme gelene laf atıorum zaten nerdeyse herkes turist konuşunca anlamıolar...büyük kuzen dedi yapma bizim yanımızda yanlış anlıcaklar...bende dedim bak bişi demiolar işte demekki hoşlarına gidio :D...büyük kuzen dedi bizde laf atarız o zaman :D
küçük olanda destek çıkıo tabi :D ben blöf yaptıklarını sandım...ilerlerken işlek bi caddede kırmızı ışıkta bi doğan durmuş içinde de sinirli bi adam...doğudan gelmiş heralde :D sürekli kornaya basıo ama basınca ışık yeşil olmuo :D neyse büyük kuzen laf attı " bastıın korna olayım" dedi :D ben kızarıp bozrdım sesim kesildi...ama arkadan adamın verdii cevap süperdi...ve kopma noktası oldu :D"oraya gelirsem seni bu korna gibi öttürürüm  :muhah :muhah :muhah :Ç :Ç :Ç kioptum kioptum

ohhh bu daha da süpermiş
#25 - Eylül 14 2007, 00:54:41

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.