Alternatifim Cafe

Burak Kut

Discussion started on Yerli Sanatçılar - Gruplar

90'lı yılların ortalarında tarkan, mustafa sandal patlamalarıyla beraber, türk pop müziği piyasasına patlatılmış bebek yüzlü körpe... bebeto dediler saniyesinde; bebeto, kimdir, nedir, bilmeden, hani harbi dandirikten bi lakaptı.

"benimle oynama", "heyecanlıyım", "fidanım", "çılgınım" gibi parçalarla sevilmiş, daha sonra ikinci albümüyle "piyasa gitarlı müzik" türünde bir çıkış denemiş ve bu albümündeki "yaşandı bitti saygısızca", "nereden geldim" [ki severim bu şarkıyı], "bekle demekle" gibi şarkılarla da tekrardan sevilmiştir. sonradan askere gitmiş ve bit tarz tutturamadığı, arada ortada müziklerle uğraştığı için, "kendi müzik şirketimi kuracak güçteyim" gibi gereksiz mevzulara bulaştığı için, kendi firmasından çıkan 3. albümü ile piyasadan silinmiştir.

arkasına feyyaz kuruş'un desteğini alan bu genç, askere gittikten sonra birden kilo olarak alay içtimada bir bölüklük yer kaplar hale gelmiş ve tekrar toparlayamamıştır. meltem cumbul isimli, bence türk sinemasının hiç kaydadeğmez oyuncularından biri ile yaşadığı magazin sevda ile de popüler olmuştur, bi ara "meltem'i tokatladım, yoldum aldım saçlarını" diye konuşmuştur sağda solda, "deli kadir"vari tavırlara bürünmüştür...

yine de temiz görünümlü bi çocuktu, alişan, özcan deniz, serdar ortaç, atilla taş gibi sümbülzadeler varken ortada, sesi iyi ve farklı olan bu çocuğa üzüldüm şimdi bak, yolu açık olsun...
Alıntıdır :öff
Ama şahsen ben severim kendisini bebeğim ve yaşandı bitti süperler...
#1 - Temmuz 31 2006, 00:48:41

ayy ne dinlerdk küçükken....  :) iidi ama artk yok  :pes
#2 - Temmuz 31 2006, 13:31:11
yoksa yiteN beNMiyiM deRkeN...
NeRdeN geLDiN seN??...
kaybedeN beNMiyiM deRkeN...
NeRdeN geLdiN seN??... 

ya harbi ne dinlerdik küçükken benimle oynama söyledim sana şansını sorlama uğurlar olsun  :D...şimdi nerede ne yapıyor kimbilirrr :dunno
#3 - Aralık 09 2006, 00:59:40
Sana Bir Yalnızın Gözünüden Çaldığım Bir Kaç Damla Yaş Yolladım Bu Sabah Ben İyi Bak Ona...

hala yaşıyomu yaw :sizo
#4 - Aralık 09 2006, 17:55:52
...

hala yaşıyomu yaw :sizo
Tabikide yaşıyo :sizo Hatta bi ara acı hayattaki kızla çıkıyo die duymuştum...
#5 - Aralık 10 2006, 09:43:54

bilmeye duyrulur burak kutun komple sarkısı taklittir
yabancı bir rapcinin sarkısından alınkmıstır sarkı aynı sekilde baslıyo ve melodide aynı:S
#6 - Temmuz 19 2007, 17:00:04

bilmeye duyrulur burak kutun komple sarkısı taklittir
yabancı bir rapcinin sarkısından alınkmıstır sarkı aynı sekilde baslıyo ve melodide aynı:S

кαηıTLαяSαη Sєωiηiяiz .. кαηıT чσкSα iFTiяα αTмαчαLıм LüTFєη ..:))
#7 - Haziran 22 2009, 23:55:25
                                                      Sєωqiчi чαLαη єdєηLєяє SαhTє SєωqiLєяє pαчdσS..!
                                                                    ßiя чαzαя dємiş чα
                                                              "Sєη qiT αşк ßαηα кαLSıη .."
                                                                      ßєηdє diчσяuм кi
                                                        !.. Sєη qiT αмα кσLpα αŞкıη Sєηdє кαLSıη ..! 

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.