Alternatifim Cafe

Çemberimde Gül Oya

Discussion started on Tv ve Diziler

Ms.ExtacY

İzlediğim nadir Türk dizilerindendi..Artık tekrarları verilecekmiş.Duyurmak istedim..Pzartesiden itibaren sbah 10da kanalD de..
#1 - Temmuz 19 2006, 10:54:07

mutlaka seyredicem herkese de tavsiye ediyorum
#2 - Temmuz 20 2006, 00:09:21

thank you! ben bu dizinin hiç bir bölümünü kaçırmamıştım ama tekrar izlenmeye değer bi dizi  [:D]
#3 - Temmuz 20 2006, 00:11:17
Bizi arama lüks meyhanelerde, biz dost şarabı içenlerdeniz. Bize dost arkadaş nedir diye sorma, biz onlar için ölüme gidenlerdeniz.

Daha önce çok geç olduğu için ve okul olduğu için izleyememiştim... Bu sefer inş hiç kaçırmadan izliycem :okey
#4 - Temmuz 20 2006, 13:01:00
(=

ÇOK ÇOK ÇOK GÜZEL DİZİYDİ YA NASIL BİTTİ  X(
#5 - Temmuz 22 2006, 23:26:32

ya çok süper bi diziydi en son onu izlemiştim zaten dizi olarak...
#6 - Temmuz 25 2006, 11:27:39

yaaa ben de ilk bölümden itibaren hiç kaçırmadan izlemiştim hatta yine hiç kaçırmadan tekrar izliyorum :)) ama bişii isticem bilen varsa söölesin hani onda bi şarkı vardı banaaa banaaa hep banaaa.... die giden hatırlar izleyenler.. o şarkının adı ne nası bulcam ben onu? bi de film müzikleri var mı biyerlerdee?? teşkür şimdidenn!!  :cicek
#7 - Temmuz 25 2006, 11:54:21
IsLIğImLa FıSıLdAmışTıM ŞiŞeYE KıYıYA ÇıĞlIğIm VuRMuşş...

KLaVuzUm KaLbİmDi BuRnUm ÇoKtAn SüRtÜLdÜ

yaaa ben de ilk bölümden itibaren hiç kaçırmadan izlemiştim hatta yine hiç kaçırmadan tekrar izliyorum :)) ama bişii isticem bilen varsa söölesin hani onda bi şarkı vardı banaaa banaaa hep banaaa.... die giden hatırlar izleyenler.. o şarkının adı ne nası bulcam ben onu? bi de film müzikleri var mı biyerlerdee?? teşkür şimdidenn!!  :cicek
ŞARKININ ADI BANA BANA VE GRUP DİLEMMA SÖYLÜYOR
#8 - Temmuz 25 2006, 15:53:21

teşekkür ederimmmm  :cicek :cicek :cicek
#9 - Temmuz 25 2006, 21:28:49
« Son Düzenleme: Temmuz 25 2006, 21:29:04 Gönderen: mavi_gitar »
IsLIğImLa FıSıLdAmışTıM ŞiŞeYE KıYıYA ÇıĞlIğIm VuRMuşş...

KLaVuzUm KaLbİmDi BuRnUm ÇoKtAn SüRtÜLdÜ

bilgiler için tşkk :)
#10 - Temmuz 26 2006, 13:52:19
haY Bu ÖsS nin...bIktIm yAwss ::yea

ewrem

süperr bi dizi ama hepsini izledim tekrar izlemem...
onn için hocalarmdan azar işitiodm ben :nohashas
#11 - Temmuz 26 2006, 13:53:14

cok güzel bi diziydi yaw...eski zamani daha iyi anlayabildim :)
#12 - Temmuz 27 2006, 18:41:46
~!тяєαт мє ℓιкє тнє ρяιη¢єѕѕ тнαт ι αм!~

Cherish your life

teşekkür ederimmmm  :cicek :cicek :cicek
birşey değil :cicek
#13 - Temmuz 27 2006, 20:17:50

gerçektende hoş bir diziyi,ders çıkarılcak yerleri vardı... eski zamanları anlatıyodu... hemen hemen her bölümünü izlemiştim... Tekrarda izleyebilirim...
#14 - Temmuz 29 2006, 11:58:53

valla bende arkadas tavsiyesiyle bayıldım bu film şimdide tekrar gösteriyorlar televizyonda..
#15 - Temmuz 30 2006, 00:22:21
İmzanız kural dışı.

ben izlememştm verldğnde film ama tekrarlarını izlicem çnkü o günlerin nası olduunu görmek istiorum ;)
#16 - Temmuz 30 2006, 20:14:20
İmzanız kural dışı

böle bi dizi olamaz yaaaaa çok çok beğenerek islediim bi diziydi her cuma yabancı damat ı izliyip gülüodum sonrasında ise geceyi hüzünle kapatıodum..insanın içine işlio bu arada bende tşkr ediorum ''bana bana'' şarkısının kime ait olduuna dair biligi yazan arkadasa
#17 - Temmuz 31 2006, 00:02:02
you made me MAD..fuk

ya öle bi dizi bi daha yapılmaz  :okey :okey
benim tek etkileyen diziydi süperdi  :oley
çok kısa sürdü  :bye tadı damağimda kaldı  X(
#18 - Ağustos 05 2006, 05:21:35
İmzanız kural dışı

İzlemedim...
#19 - Ağustos 07 2006, 23:56:39

iLk başta hiç kaçırmadan izLiodum ama sonradan sıkmaya başladı...ama gerçekten çok ii bi dizi...çok güzel dersler verio... :okey
#20 - Ağustos 12 2006, 00:01:42

Beni bütünde aramayın artık ...
Satırların sözcüklerin arasına sakladım kendimi ...
Kimse bulamasın, daha fazla silemesin diye çabalarım ...

Buket''im :bite

essgi

güsel bi dizi :))

hi diilse yaşanmış şeyleri anlatıo... vede çok güsel mesajları var.. :oley :yah
#21 - Ağustos 19 2006, 18:45:44

ben her sabah izliyorum.. her sabahta ağlıyorum.. duygulara, yaşanmışlıklara bu kadar dokunan bir dizi olabilir mi ya...  :cicek
#22 - Ağustos 25 2006, 15:22:04
imza kural dışı

yaw o disi kadar qüsel b disi islemedm.. ama o çaqan ırmaı döwcem sonuu iirencti hyr ne biliim daa qüsell biteblrdi dmi?!!!nese buna raamen harby chooooook qüselldi:)
#23 - Ağustos 25 2006, 15:39:40
aziz firuzan

önceden 1-2 bölümünü izlemiştim
şimdi denk gelirsem izliyorum
çok güzel bi dizi
dizi izlemeyen abim sabah kalkıp izliyo [:D]
#24 - Ağustos 25 2006, 23:57:04
cem bey biz öyle çok telefonla konuşmak istiyoruz ki şöyle bi konuşsak da telefon kulağımıza yapışsa :Ç

yaw o disi kadar qüsel b disi islemedm.. ama o çaqan ırmaı döwcem sonuu iirencti hyr ne biliim daa qüsell biteblrdi dmi?!!!nese buna raamen harby chooooook qüselldi:)

çağan ırmağı mı dövücen  :hii? çok kaliteli bir yönetmen o ya,alanında yeni ama çok iyi...
ve bence sonu da tam bitmesi gerektiği gibi bitti.
yayınlandığı dönem biraz yoğun olduğumdan bölümlerini kaçırdım ama genel olarak baktığımda başarılı türk dizilerindendi.
#25 - Ağustos 26 2006, 00:00:14
give me something to kill the pain
there is no tomorrow and no today
my soul is not for eternity
...and i know i will fade away in memories

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.