Alternatifim Cafe

Yakışıklımı karizmatikmi,koımikmi?sizin tipiniz?

Discussion started on Aşk - Meşk

delikadir

fazla karıstırma ondan sonra karısık biri cıkar karsına   ayol felan

:kop :kop :kop :kop kioptum kioptum kioptum
#26 - Temmuz 25 2006, 23:10:31

adige_cale60

yalanmı fazla karıstırırsan ole birsey olur
#27 - Temmuz 25 2006, 23:12:35

çekici  :))
#28 - Temmuz 25 2006, 23:33:21

bedenim ne kadar cansız olsada ruhum seninle yaşıyor ve sonsuza dek seninle yaşayacak. Cansız vücudumun Canı senin kalbinde ve sen yaşadığın sürece bende yaşamış sayılırım. Sakın ha! Öldüğüme inanma. Çünkü seninleyim ve seni sevdim. Sensiz bir ölüm, sensiz bir sonsuz dahi olmadığını anladım. Çünkü benim herşeyim sendin ve sen olacaksın Bİ TANEEEEM!!! seni çokkkk seviyorum bitane aşkım neden mi seviyorum çünküüüü sen bunaaaa degersinnnnn  :ask :yeah : :nanik :kisss :cicek kioptum :muhah :oley :.dost :4http://[table][tr][td] :ban :yeah ::yea :okey :yanli :kop :agla :ask[/td][/tr][/table]
#29 - Temmuz 26 2006, 13:17:06
Senmi Kandırdın Beni Yoksa Benmi Kandırdım şu Kalbimi...Bilmiyorum...Tek Bildigim Seni çok Sevdigim

Ms.ExtacY

3'ü bi arada.. [:D]
#30 - Temmuz 26 2006, 15:23:35

.
#31 - Temmuz 31 2006, 15:15:22
« Son Düzenleme: Nisan 10 2010, 14:51:21 Gönderen: Siиέм »
“Unutkanlar şanslıdır.Çünkü hatalarının acısını çekmezler.”

Karizmatik olsun, yakışıklı olsun, eğlenceli olsun, dürüst olsun, yetenekli olmasın çünkü ben pek beceriksizim...
#32 - Temmuz 31 2006, 17:13:31

adige_cale60

üretime başladık en kısa zamanda adresinize teslim edilir

:muhah :muhah :muhah :muhah

sanki sparıs veriyorsun buldunda kusursuzunu arıyorsun
#33 - Temmuz 31 2006, 18:20:51

karizma ve komiklik yeter de artar bile.. bnce komiklik tek başına süper etkli bişey!! kızlar genelde inkar ederler ama bence kmse "kaliteli" esprili yapan erkee dayanamaz.. cnku soncta bi ömür geçirceksin ve brlkte egleneblmek çokk choq onemliii;)  :okey  :sizo
#34 - Ağustos 01 2006, 00:24:54
God must hate me;)

benim için sadece kendi gibi davranması yeter  :))
#35 - Ağustos 02 2006, 20:07:35
:::::::::................dünyam............::::::::::::

Simdi Anlamadıgım Bir Olay Var Karizma Ne Oluyor insan SekiL Olunca Karizmamı Oluyo :Ç Veya Modaya uyuncamı Karizma Oluyo Dalga Gecmek için Yazmıyorum.. Benim Cıkarttıgım Anlamlar Bunlar Okuduklarima Göre :Ç Bana Karizmanın veya Karizmatik in Tam Anlamını Yapacak Bir Arkadaş Varmı :Ç

insanın Karizmasi imiş Bilmem nesiymis Boş işler Bunlar (bana Göre) Insan Olsun Kalbi Güzel Olsun Yeter..
#36 - Ağustos 03 2006, 13:27:02
« Son Düzenleme: Ağustos 03 2006, 13:28:36 Gönderen: UnKnowN »
Çömezler tanımaz eskiler iyi bilir ne taklit eder nede Taklit edilir. Sakın laf sokmaya çalışma anında bozu verir ;)

Simdi Anlamadıgım Bir Olay Var Karizma Ne Oluyor insan SekiL Olunca Karizmamı Oluyo :Ç Veya Modaya uyuncamı Karizma Oluyo Dalga Gecmek için Yazmıyorum.. Benim Cıkarttıgım Anlamlar Bunlar Okuduklarima Göre :Ç Bana Karizmanın veya Karizmatik in Tam Anlamını Yapacak Bir Arkadaş Varmı :Ç

insanın Karizmasi imiş Bilmem nesiymis Boş işler Bunlar (bana Göre) Insan Olsun Kalbi Güzel Olsun Yeter..

Tdk'nın sözlüğünde Karizma = Etkileyicilik olarak geçmekle beraber o tdk'nın dediğidir efendim diyorum ve benim için Karizma = Timuçin Eser diyerek cümlemi bitiriyorum... Saygılar  [:D]
#37 - Ağustos 03 2006, 14:50:53

ben ortaya karışık istiyom.. :artis

LeyLa abLAMa +100 şekLinde katıLıorum waLa ortaya karışıkk ii oLur  (6) :artis
#38 - Ağustos 03 2006, 14:53:45
İmzanız kural dışı

BEN KARMAKARİŞİK BİR HERİFİMM...............KARMAKARİŞİKK.............. kioptum kioptum
#39 - Ağustos 03 2006, 14:54:58
Hayat benim dürüstlüğümü hakedecek ne yaptı ?

ben kalende meşrebim güzel cirkin aramam tabii bu istisnaa :)) hepsinden olsun  işte :muhah :))
#40 - Ağustos 03 2006, 14:55:13

lütfen silmeden önce haber verinn...

Tdk'nın sözlüğünde Karizma = Etkileyicilik olarak geçmekle beraber o tdk'nın dediğidir efendim diyorum ve benim için Karizma = Timuçin Eser diyerek cümlemi bitiriyorum... Saygılar  [:D]

Tşkler Aplam Güzel Acıklama için Epeybi aydınlandım :Ç
#41 - Ağustos 03 2006, 14:56:01
Çömezler tanımaz eskiler iyi bilir ne taklit eder nede Taklit edilir. Sakın laf sokmaya çalışma anında bozu verir ;)

Rica ederim ne demek her zaman  :4
#42 - Ağustos 03 2006, 17:51:05

Hayirdir siparis mi veriyoruz? (:
#43 - Aralık 04 2011, 04:08:26
"İnsanın değerini varlığı değil yokluğu gösterir. Ki, yokluğu birşey değiştirmeyenin, varlığı gereksizdir."

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.