Alternatifim Cafe

System Of A Down Gerçeği!

Discussion started on Ermeni Sorunu

ne anladınsa...ayrıca deniz bu konuyu mutlaka olur...ona çok kırıldım :yanlis
#26 - Mayıs 19 2006, 21:29:53

Sea Deniz

kendi bildiim yoldan şaşmam..... :haydut
neyse uzatmanın bi almei yoq herkes bildiini okuycaqtr ....ki hiç bi önmi yok bnm için fikrim deişmiycektr..herkes neyin gerçek neyin yalan olduunu çk ii bilior..kimse kimsenin fikirlerini deiştrck die bişe yok zaten herkes bigün kabullenecek bu gerçeği....
heh bi soykırım vardı da hani bnların soyu nie kurumamış...nie hala  bi cumhuriyetleri var?_!_? bir de zamanın da en yakın dostlarımızmış...pehhhhhhhhhhhh böle dosta.... &o

neyse ii eğlenceler..... :öff
#27 - Mayıs 19 2006, 21:31:12

...And Justice For All

evet sonuç olarak ermeni soykırımının olmadığında birleştik deil mi?
#28 - Mayıs 19 2006, 21:34:17

kendi bildiim yoldan şaşmam..... :haydut
neyse uzatmanın bi almei yoq herkes bildiini okuycaqtr ....ki hiç bi önmi yok bnm için fikrim deişmiycektr..herkes neyin gerçek neyin yalan olduunu çk ii bilior..kimse kimsenin fikirlerini deiştrck die bişe yok zaten herkes bigün kabullenecek bu gerçeği....
heh bi soykırım vardı da hani bnların soyu nie kurumamış...nie hala  bi cumhuriyetleri var?_!_? bir de zamanın da en yakın dostlarımızmış...pehhhhhhhhhhhh böle dosta.... &o

neyse ii eğlenceler..... :öff

sen o dost oldukları zamanın tarihine bak..ayrıca ermenilere o zaman türklerden daha çok güvenmişler yani ....soyları tükenmedi çünkü olay tam olarak gerçekleşmedi ayrıca ermeniler sadece bu ülkese yok ve aslında çok büyük nüfusa sahip bir milletmiş...millattan önce hangi yıl hatırlamıyorum sadece savaşa giden askerlerin sayısı bile şaşılacak kadar fazla..normal halde bu kadar az olmaması lazım bu milletin..ayrıca deniz senin fikerini değiştirmeye kalkışan yok...bana karşı cephe alman aşırı anlamsız!!!
#29 - Mayıs 19 2006, 21:35:08

Sea Deniz

evet sonuç olarak ermeni soykırımının olmadığında birleştik deil mi?

bn aksini mi iddia ediordum ala ala  :haydut  :yanlis

neyse

sen o dost oldukları zamanın tarihine bak..ayrıca ermenilere o zaman türklerden daha çok güvenmişler yani ....soyları tükenmedi çünkü olay tam olarak gerçekleşmedi ayrıca ermeniler sadece bu ülkese yok ve aslında çok büyük nüfusa sahip bir milletmiş...millattan önce hangi yıl hatırlamıyorum sadece savaşa giden askerlerin sayısı bile şaşılacak kadar fazla..normal halde bu kadar az olmaması lazım bu milletin..ayrıca deniz senin fikerini değiştirmeye kalkışan yok...bana karşı cephe alman aşırı anlamsız!!!

sana karşı cephe almadım..kim savunuorsa ona karşı alıorum  :haydut
bu kadar büyük nüfuslu bir millet nsı oldu da soykırıma boyun eğdi onu da anlamış deilim  :haydut
#30 - Mayıs 19 2006, 21:37:43

Müzik Genel bölümünde Ermeni konusunu taşımanıza anlam vermedim

Dilerseniz konuyu tarih bölümüne taşıyıp orada devam edersiniz :kilit
#31 - Mayıs 19 2006, 21:40:47
Bilgi Paylaştıkça Çoğalır
Sizin katkılarınızla büyüyoruz: //www.alternatifim.com

Forum Kullanımıyla İlgili Genel Yardım, Forum Kuralları, İmza Kuralları, Rütbeler, Sıkça Sorulan Sorular
Özel mesajla yardım etmiyorum, sorununuzu forumda belirtebilirsiniz.

Sea Deniz

tamamdır....  :öff
#32 - Mayıs 19 2006, 21:46:35

ya ben hiç bişi anlamadım açıkcası :alala :alala  burda neyi tartışıyorsunuz ki isteyen istediini düşünsün gerçekler ortada nası olsa dimi :alala :alala
#33 - Mayıs 20 2006, 11:08:38
saplanmış kalbine şuursuz oklar yine.
kim bilir, kim sorar halini?

Ms.ExtacY

posionvy senin deden yapmıştır ama benim dedem yapmadı.çnkü ben türk üm...
#34 - Mayıs 23 2006, 13:17:42

posionvy senin deden yapmıştır ama benim dedem yapmadı.çnkü ben türk üm...

kesin artık!!!
#35 - Mayıs 23 2006, 23:05:38

eslem

bu gurubun ERMENİ olduğunu yeni öğrendim  :vur
#36 - Temmuz 07 2006, 20:39:41

GÖKBÖRÜ

Ben konuyu yeni gördüm ...  :alala

Ama Türkler ermenilere soykırım yapmıştır diyen herkesle tartışırım.  &o

Varsa böyle bir iddiası olan buyursun gelsin.  &o

Böyle bir iddiası olan da TÜRK kelimesini ağzına desturla alsın...
   :ban

#37 - Temmuz 08 2006, 15:22:46

ciddeen aalıyorm yaa türkiye topraklarında bizm şehitlerimizn kanlarıyla dolu o topraklarda yaşayıp hhala nasıl bu soykırımn yapıldıı sölenebilirki yaa ama bazen diyormki keşke gerçkten soykırım yapsaymışız kökten bitrseymşz hepsini bazen hitler olmak gerekiyo demkki :vur :hii?
#38 - Temmuz 24 2006, 01:25:33
sadece senn aşkın avutur beni unutturr bana bütün dertleri şefktli kollarnda sar beni bu gece istediim aslında çoq deil sadece senn olmak istedm....

Mor Ve Ötesi Fan Club *Çilekeş Fan Club*Atatürk Birliği

BU ÜLKEDE YAŞIYORSAN BU ULKENİN EKMEGİNİ YİYORSAN BU ÜLEKNİN HAKKINI DA VERECEKSIN ARKADAŞ...
OYLE BİZİ KIYDINIZ DOĞRADIINIZ DEMEKLE OLMUYO EĞER Bİ ŞİKAYETLERI VARSA S.KT.R OLUP KENDİ ÜLKELERİNE GİTSİNLER....

helalsın beah :oleee
 biraz hakaret içersede türke laf söyleyene az bile  :kırbaç
#39 - Ağustos 24 2007, 15:24:52
AŞK ALIR BENİ KANDIRIR BENİ Bİ ÇOCUK GİBİ...:(

<<işin en üzücü yanı bunların avrupa da en çok albümlerinin satıldığı ülke ne yazık ki türkiye arkadaşlar.çoğu kişi pentagram ı tanımazken bu şaşkın ırkcıların albümlerini alıyor>>

bu ne ya bizim.Bazı gençler bu kadar mı saf ya.b.ktan b.ktan şarkı yapan 'SöZde' ermeni soykırımını savunan kılkuyruk herifleri nasıl dinleyebiliyorlar ya?     :kus Diyelim zevkler ve renkler tartışılmaz ama zevkinede, rengindede ... yane.Yassık acıyorum walla.Arkdşlar aranızda bu haberi okuyup hala dinlemeye devam eden kişiler warsa kusra bakmasın Tın Tın Tın yane)   :deli
#40 - Ağustos 27 2007, 15:50:23

Yeni!
xxx
#41 - Eylül 07 2007, 11:48:50
« Son Düzenleme: Eylül 02 2009, 14:56:58 Gönderen: S.B.K. »

Yeni!
xxx
#42 - Eylül 07 2007, 11:52:11
« Son Düzenleme: Eylül 02 2009, 14:56:42 Gönderen: S.B.K. »

Öncede dinlerdim bu grubu daha bebeydik o zaman tabii neyin ne olduğunu bilmiyorduk.

Fakat benim karşıtlığım ermeni olup olmaması değil, Türklere yapılan diz boyu hakaretler ve bunlara rağmen hala onlar için geberen Türk gençleri (!)

Bir videosunu izlemiştim, canlı performans. Şarkının bir yerinde " Fuck the Turk " diye bağırıyorlardı. Şarkıyı bulabilirsem ekleyeceğim.

Aslından söyleyeceklerim ...And Justice For All ve !.KaRaKaLeM.!'in söylediklerinden pek farklı değil. O yüzden ben alıntı yapayım siz anlayın. :)

BU ÜLKEDE YAŞIYORSAN BU ULKENİN EKMEGİNİ YİYORSAN BU ÜLEKNİN HAKKINI DA VERECEKSIN ARKADAŞ...
OYLE BİZİ KIYDINIZ DOĞRADIINIZ DEMEKLE OLMUYO EĞER Bİ ŞİKAYETLERI VARSA S.KT.R OLUP KENDİ ÜLKELERİNE GİTSİNLER....

helalsın beah :oleee
 biraz hakaret içersede türke laf söyleyene az bile  :kırbaç
#43 - Eylül 07 2007, 12:18:34
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Videoyu buldum. Videoyu 1:39 dan sonra dinlemeye başlayın. Gayet açık şekilde bağırdığını göreceksiniz.

Bu arada şarkının adı is Pluck imiş.

http://www.youtube.com/watch?v=6hyDGCCzAmM
#44 - Eylül 07 2007, 12:24:29
« Son Düzenleme: Eylül 07 2007, 12:26:00 Gönderen: MeiN TeiL »
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

barbie9138

Bu grubun bütün bu yaptıklarından sonra''Ben müziğimi dinlerim abi. Ne yaparlarsa yapsınlar. Sonuçta müzik evrensel bir şeydir'' diyen denyolarla karşılaştım.
     Bu kadar alçak seviyeye düşmüş insanlarla aynı kanı taşıyoruz maalesef...
#45 - Eylül 09 2007, 22:07:53

Bu grubun bütün bu yaptıklarından sonra''Ben müziğimi dinlerim abi. Ne yaparlarsa yapsınlar. Sonuçta müzik evrensel bir şeydir'' diyen denyolarla karşılaştım.

Bn onların kanlarındanda şüphelenirim  :4
#46 - Eylül 11 2007, 21:07:52

barbie9138

Bn onların kanlarındanda şüphelenirim  :4

Ben de şüphelenmekteyim vallahi. Bir de türküz diye geçiniler. :hii?
#47 - Eylül 13 2007, 14:48:36

Bu söze katılmıyorum..!Çünkü onların kanı bizim kanımızla uzaktan yakıdnan ilgisi olmamaktadır..!Soylarından illaki birisinin kanı bozuktur..!Çünkü hiçbir Türk bile bile düşmanın ekmeğine yağ sürmez...!Bu böyle bilinsin..!
#48 - Aralık 30 2007, 13:02:46
İmzanız kural dışı.

S.O.A.D.. Ateşi sönmeyen gençlik. Anıra anıra Türklere olan kızgınlığını her fırsatta dile getiren ve bunu Dünya'ya yayan şerefsizler.

Afedersiniz amaaa... Ulan ! İnsan bi geçmişine dönüp bakar be ! Kaç yüz yıl biz bunlara topraklarımızda ekmek yedirdik ! Hep verdik hep verdik hiç almadık. Hatta azınlıklarla ilgili yasalar çıkartıp ilk önce ERMENİLERE haklar tanıdık. Ticaret onlardan soruluyordu... Ama onlar ne yaptı ? Fransız komutanlarının gazlamasıyla, yüzyıllardır yemek yediği tabağa sıçtı !

Doğu Cephesindeki Türk-Ermeni savaşından sonra Gümrü Antlaşması imzalanmış ve ''Gümrü Antlaşması'na Göre:

Sevr Antlaşması'nın geçersiz olduğu Ermenilerce de benimsenmiştir
'' ! Yani adamlar SOYKIRIM OLMADIĞINA DAİR imza dahi atmışlardır ve bu en büyük kanıtlardan biridir...
#49 - Aralık 30 2007, 21:21:23
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

-_-

bu gurubun ERMENİ olduğunu yeni öğrendim  :vur

Eee.Sonuç ?..
Ermeni insan değil mi ?..
#50 - Aralık 30 2007, 21:46:48

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.