Alternatifim Cafe

Ermeniler Chp'ye Minnettar...!

Discussion started on Ermeni Sorunu

CHP tarafından parası engellenen TÜRK TARİH KURUMU,ekonomik krize girip ülkemizi ermeni konusunda
savunacak gücü kalmadığını ve ermenice bilen eleman çalıştıramadığını duyurmuştur
acaba chp = ermeni hayini mi? sizce

#1 - Mayıs 13 2006, 17:25:43
« Son Düzenleme: Ağustos 14 2006, 22:56:08 Gönderen: _TrAiToR_ »

Ms.ExtacY

Saçmalık..
#3 - Mayıs 23 2006, 13:18:14

Yok öle bişey.
#4 - Mayıs 23 2006, 13:30:29

saçmalığa bak..  :öff
#5 - Mayıs 23 2006, 16:29:15
give me something to kill the pain
there is no tomorrow and no today
my soul is not for eternity
...and i know i will fade away in memories

KONUYU İYİ ARAŞTIR ....Kanıtlarsan sana inanırım
#6 - Mayıs 28 2006, 14:57:26
imzanız kural dışı.

doğru söylüyor inanıyorum chp hakikaten de dil ve tarih kurumlarına parasını vermiyo
#7 - Haziran 01 2006, 17:27:21
İmzanız kural dışı.

CHP tarafından parası engellenen TÜRK TARİH KURUMU,ekonomik krize girip ülkemizi ermeni konusunda
savunacak gücü kalmadığını ve ermenice bilen eleman çalıştıramadığını duyurmuştur
acaba diyorum ACABA chp = ermeni hayini mi? sizce

Bakın bu ciddi bir suçlama ikincisi olay yargıda çözümlenir...Miras davasıdır bence konuyu iyi araştırın....Yargı onayladıktan sonra kimsenin parası kimsede kalmaz..Ermeni sorunu CHP yüzünden mi var..,?Kaç tane konu açtım bi ziyaretçi yok..Arkadaşlar lafta olmuyo bazı şeyler...
#8 - Haziran 01 2006, 21:18:36
imzanız kural dışı.

no comment  :cicek :icon
#10 - Haziran 17 2006, 21:42:53
ASKERE UZANAN ELLER KIRILSIN!!!

Ms.ExtacY

Türk Tarih Kurumu ADAM gbi çalışsaydı soykırım gbi mal işlerle uğraşmazdk..

Verdklerine eminm.Ama vermiolarsa da haklılar...
#11 - Haziran 27 2006, 15:39:28

atatürk paranın kullanım hakkını  verdiyse bunu sorgulamaya kendimizde hak aramamalıyız bence !
#12 - Haziran 28 2006, 00:17:30

sanmıyorum,inanmıyorum,inanmakta istemiyorum çünkü chp Atatürk'ün partisiydi...böle bişiei yapsa yapsa akp yapar...
#13 - Haziran 29 2006, 16:38:59

dikkatinizi çekerim benim dedğim bişi yok

öyle bir iddia atılmış ortaya... ben de yorumlarınızı alıyorum? :jii?
#14 - Haziran 29 2006, 16:41:31

eslem

yorum yok  :urfa

[:D]
#15 - Temmuz 07 2006, 20:31:13

türk tarih kurumunun parası chp tarafından nie engellensin ki?maem dier partiler sahip çıkıyor,para mutlaka temin edilirdi.koca millet.
bunlar asparagastr.ama sadece saflar ve inanmak isteyenler inanır.
#16 - Temmuz 13 2006, 00:42:54
give me something to kill the pain
there is no tomorrow and no today
my soul is not for eternity
...and i know i will fade away in memories

tek kelime ile sacmalık
#17 - Temmuz 22 2006, 12:45:09

doğru söylüyor inanıyorum chp hakikaten de dil ve tarih kurumlarına parasını vermiyo

bende sana katılıyorum ...
#18 - Temmuz 22 2006, 12:51:53
...SENİN MARKA OLDUĞUN YERDE FİYATLARI BEN BASARIM...

bende sana katılıyorum ...
  (6) (6)
#19 - Temmuz 22 2006, 12:56:09

wAy be  :öff şiMdi doru Mu yaNlıŞ Mı   :alala :Ç  oNa göre y0ruM yaPcaM  [:D] :P       :öff
#20 - Temmuz 22 2006, 13:41:46
Piyasadaki tek adam gibi adam, maymun Çarli'ydi...

oK .. beN cHp deN böLe biŞe beKLemeZdiM yAkıŞmadı (tabi doruySa haBer)  :öff
#21 - Temmuz 22 2006, 13:58:17

taBi kiMsye yaKıŞmaZda cHp ye hiÇ yaKışMaZ ne de 0Lsa Atatürk'üN kurduğu pArti Ata mızın iZinde yürüMeSi gerekeN bi pArti ..

:okey aNlatabiLdiM Mi şiMdi  [:D]                        :öff
#22 - Temmuz 22 2006, 14:05:03

aYıPsıN Lafı 0LmaZ ... :P   (6)   :öff
#23 - Temmuz 22 2006, 14:08:29

sanmıyorum,inanmıyorum,inanmakta istemiyorum çünkü chp Atatürk'ün partisiydi...böle bişiei yapsa yapsa akp yapar...

Akp engelliyo olabilir  :artis
#24 - Temmuz 22 2006, 14:42:49

eslem

forever akp  ::yea :yeah (6)
#25 - Temmuz 22 2006, 14:44:08

essgi

aman konuyu açn ark chp ye hakaret etmk için açmş bence... ne alaksı var cnmm!!!

bi kere chp öle bişeyi yapmzzzzzzzz :yanlis :yanlis :yanlis

arklrında dedği gibi yapsa yapsa akp yaprrr :öff :öff :ban
#26 - Temmuz 22 2006, 15:46:44

eslem

ya aloooooooooooooooooooooooooo saygılı olun ya azcık...biz bişe diomuyuz chpye akpye laf atıyonuz  :hii? :hii? :hii? :hii?
#27 - Temmuz 22 2006, 15:47:40

aman konuyu açn ark chp ye hakaret etmk için açmş bence... ne alaksı var cnmm!!!

UZAAA KIZIMM YAAAAA

biz öyle bi devletiz ki okumadan fikir almadan yargılayıp yorum yapıyoruız
sizin gibi bağnazlar olduktan sora da bu böyle sürer...

kimsenin chp ye bişi dediği yok!

sadece böyle bi yorum atılmış doru mu yanlış mı die tartışılıyor! :ban

şimdi yorumunu da al uzak dur burdan!  &o
#28 - Temmuz 22 2006, 15:50:11

eslem

saol yamukcum  :4
 :hii? :hii? :hii? :hii? :hii? :hii? :hii?
#29 - Temmuz 22 2006, 15:54:20

ehem ehem :hii?

(6) (6) sen de saol merfecim
#30 - Temmuz 22 2006, 15:54:47

essgi

UZAAA KIZIMM YAAAAA

biz öyle bi devletiz ki okumadan fikir almadan yargılayıp yorum yapıyoruız
sizin gibi bağnazlar olduktan sora da bu böyle sürer...

kimsenin chp ye bişi dediği yok!

sadece böyle bi yorum atılmış doru mu yanlış mı die tartışılıyor! :ban

şimdi yorumunu da al uzak dur burdan!  &o

alla alla sana mı sorcm nerde durcaımııı... chp ye bişi dediğimz  yok diosnda ztn konuda sölenio chp=ermeni hayini ne demk buuu???

sen nerdn buldn ki bu yorumu kanıtla hadi... ben daha önce hiç böle bişe duymadm yaniii :öff :öff :öff :öff
#31 - Temmuz 22 2006, 15:58:20

eslem

duymadıysan bence yok olmaz böle bişey de ikile akp yapar bilmem ne çocuk gibi konuşmaın yaa
#32 - Temmuz 22 2006, 16:00:42

sinerji

CHP, Türk Tarih Kurumu’na açtığı davayı kaybetti

Türk Tarih Kurumu (TTK), CHP’ye karşı sürdürdüğü hukuk mücadelesinin ilk aşamasını kazandı. Yargıtay, Ankara 2. Asliye Hukuk Mahkemesi’nin CHP aleyhine verdiği kararını onadı.

Böylece, İş Bankası gelirlerinden 2000 yılı için TTK’nın payına düşen 327 bin YTL’nin yasal faiziyle birlikte bu kuruma ödemesi kesinleşti. Türk Dil ve Tarih Kurumlarına ‘Atatürk’ün kurduğu kurumlar olmadıkları’ gerekçesiyle 2000 yılından itibaren İş Bankası gelirlerinden para ödemeyen CHP yöneticileri, Yargıtay’ın kararına saygılı olduklarını belirtti. Yargıtay 4. Hukuk Dairesi’nde dün yapılan duruşmada, CHP’nin avukatı Şahin Mengü, Türk Tarih Kurumu ve Türk Dil Kurumu’nun özel hukuk tüzel kişisi olarak kurulduğunu, ancak 1982 Anayasası ile bu yasanın değiştirildiğini savundu. Mengü, kararın bozulmasını istedi. TTK avukatı Eser Güngör ise Atatürk’ün vasiyetine göre, İş Bankası hisselerinden Türk Tarih ve Türk Dil Kurumu’na verilecek nemanın ancak CHP’nin talimatıyla gerçekleşebildiğini hatırlattı ve hakları olan bu paranın kurumlara ödenmesi gerektiğini belirtti. Yargıtay 4. Hukuk Dairesi, 2000 yılı gelirinden 327 bin YTL’nin TTK’ya ödenmesi kararını onadı.

Yargıtay’ın kararını yorumlayan eski İş Bankası Yönetim Kurulu Üyesi ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Özyürek, yargı kararının gereğini yerine getireceklerini söyledi. Özyürek, “Söz konusu para, bloke bir hesapta duruyor. Yargıtay’ın verdiği kararı inceleyip, o doğrultuda gerekli talimatı vereceğiz.” dedi. CHP’nin avukatı ve Parti Meclisi üyesi Şahin Mengü ise tahsisi karar haklarının bulunduğunu, bunu kullanıp kullanmama konusunda henüz karar vermediklerini söyledi. Kendi hukuk vicdanının bu kararı reddettiğini belirten Mengü, TTK ve TDK’nın Atatürk’ün değil Kenan Evren’in kurduğu kurumlar olduğunu ileri sürdü. Türk Tarih Kurumu ve Türk Dil Kurumu’nun, İş Bankası hisselerinden kendilerine düşen payın, CHP tarafından aktarılmadığı gerekçesiyle, 2000 yılından sonraki yıllar için açtıkları davalar bulunuyor. Bu davalar halen Ankara’daki mahkemelerde sürüyor.

Habib Güler, Ankara

01.03.2006
alıntıdır
#34 - Temmuz 22 2006, 16:02:52

sinerji

Konuyla uzaktan yakından ilgisi olmayanalr lütfen uzak dursun....Meltemin kimseye kastı yok..

saygılar...

traitor kardeş bu yazdıkların banaysa benim kimseye kastım yok hiç bi partiyide savunmuorum ben parti de tutmuorum....
sadece daha önce okuduğum bi haberi arşivden bulup paylaşmak istedim  :okey
#35 - Temmuz 22 2006, 16:06:49

sinerji

ok saolasın  :okey
#36 - Temmuz 22 2006, 16:09:01

essgi

Konuyla uzaktan yakından ilgisi olmayanalr lütfen uzak dursun....Meltemin kimseye kastı yok..

saygılar...

benmde kimseye kastm yok ztn...

nese yaaa kaptn konuyu benm yorumm kendime kalsın kimseyi ilglendrmezzz...
#37 - Temmuz 22 2006, 16:12:16

sinerji

ooooooo bize teşekkür yok wallaha bizde uğrasıoz burda konunun iyice anlaşılması için kırıldım şimcik  X( X( X( X( X( X(
#39 - Temmuz 22 2006, 16:16:05

eyvalah tostum :.dost

sinerji sen de saol :4
#40 - Temmuz 22 2006, 16:16:34
« Son Düzenleme: Temmuz 22 2006, 16:16:56 Gönderen: yamuk_prenses »

(6)

bilgisiz KEYFİ konuşanlart işte böyle FıSssSssSSss :öff

samet aynen ::yea (6)
#41 - Temmuz 22 2006, 16:19:41

CHP gerçekten bu konuda ayıp etmiş ki Türk Tarih Kurumu Atatürk'ün açtığı bir kurumdur

".... Tarih yazmak, tarih yapmak kadar mühimdir, yazan yapana sadık kalmazsa, değişmeyen hakikat insanlığı şaşırtacak bir mahiyet alır."
                       M.Kemal

#42 - Temmuz 22 2006, 16:43:58
The spirit that guides you follow it through
To the spirit inside you always be true
You know you'll despair
If the spirit inside is used without care!

katılıyorum ::yea ::yea
#43 - Temmuz 22 2006, 16:44:41

ya aloooooooooooooooooooooooooo saygılı olun ya azcık...biz bişe diomuyuz chpye akpye laf atıyonuz  :hii? :hii? :hii? :hii?

sen çok mu saygılısın aloo malo konuşuyosun üslubuna dikkat et eslem.
#44 - Temmuz 22 2006, 17:06:59

partisel konuşma içermeyelim :ban
#45 - Temmuz 22 2006, 17:07:41

iyi alıştın cnm  :ban a cnm
#46 - Temmuz 22 2006, 17:08:56

eslem

sen çok mu saygılısın aloo malo konuşuyosun üslubuna dikkat et eslem.

başkalarının terbiyesizliğine karşı en büyük silahım kendi terbiyemdir...anlayan anladı ordaki davamı..uzatmak isteyen uzatsın ilgilenmiyorum artık...rahatsız olana avukat olmaktan daha önemli işler var dünyada..her ne ise eyw..

#47 - Temmuz 22 2006, 17:58:37
« Son Düzenleme: Temmuz 22 2006, 17:59:13 Gönderen: eslem »

Oksijen alman lazım.
#48 - Temmuz 22 2006, 17:59:58

konun isminden belli zaten artık siyasetöiler birbirlerine nası çamur atarım neyi kullanıyım diye düşünüyolar dolaylı yollarla ...
#49 - Temmuz 24 2006, 15:27:28

^^ERMENİLER CHP'ye MİNNETTAR^^ konu baslıgı siyasi bi tartısma olusturmak icin yaratılmıs.Bu arada ........Ermeni iddialarıyla mücadele edebilmek için yeterli kadroyu oluşturamıyor falan demiş.Arkadşlar zaten yapılıcak yapılmış.Ermeniler soykırımla ilgili bin tane kitap yazmış.Türk kurumu ise konu ile ilgili 20 küsür kitap yazmış.En son yazılan kitapsa herseyi bence ortaya koymus.Yani sölicem ermeni sorunu bence cözülmüş bi durum bu konuyu uzatan milletler kendi ekemeklerine nasıl yağ sürüceklerini ii bildiklerinden kafalarına göre olaylara yorum katıolar.En iyi örnekse gecen acıkalanan terör listesinde pkk yoktu buna ne diceksiniz  :) Bide bu siyasi oyunlara gelip tartışmalara girmeyin  :) ne gerek var böle şelere.konuya katkılarından dolayı traitor ve sinerjiye tskler
#50 - Temmuz 24 2006, 17:15:03

bu konunun açılış amacı o zaten siyset yapmak veya ermeni sorunuu alevlendirmek dediğim gibi bunu başka şeylere bağlamaklada kamufile ediyolar ...
#51 - Temmuz 24 2006, 21:02:03

SAMET SUS yaaa....
ne dediysek anlatamadık biz problem tartışmaya çalışıoz...gündemdeki bi sorunu forumda yer vermek istedik ama bi anarşist olmadğmız kaldı :öff
#52 - Temmuz 24 2006, 21:39:31

O zaman moderatöre bildirin konuya gerekeni yapsın....

Konu nasııl kamufle edildi onu anlayamadım kardeşim...

kelomar yorumunu okudun mu kardeşim
#53 - Temmuz 24 2006, 21:42:04

hayır sus dememin sebebi kendmizi ifade etmeye çalştık ancak anlaşılamadk demekti...bundan sora da kimseye anlatamayız derdimizi....

:öff
#54 - Temmuz 24 2006, 21:42:42

çok güzel benimde katılmadığım yerler var bu yüzden katılıyorum demek istemedim ama şu değerlendirme :

" Ermeniler soykırımla ilgili bin tane kitap yazmış.Türk kurumu ise konu ile ilgili 20 küsür kitap yazmış.En son yazılan kitapsa herseyi bence ortaya koymus."

doğru ve chpylede bağ kurulması mantıksız neden alıntıda görüldüğü üzre yapan zaten yapıyo her iki tarafında düşünceleri belli  eee şimdi bunları bildikten sonra yok ttk görevlisi eksik ermenilerin ekmeğine yağ sürülüyo gibi ifadeler hükümsüzdür bu ülkenin binlerce akedemisyeni var gereken çalışmayı onlarda gösterbilir ama zaten türk tarfının arşivi zengin ve ispat edebilecek kapasitede olduğu için kimse kimseye minnettar değil
#55 - Temmuz 24 2006, 21:52:26

kardeşim herkes fikrini savunuyo neden kargaşa çıkarmak istiyosunuz ki?

siyaset polemiğe yurtta yeterince izlenegelmiş bi mevzu....

tartışmaların sebepsiz olduğunu düşünen nesile de bak hele :öff

konuyu uzatmayın....

bu msjdan sonra tartışmayı sürdüren acizliğinin simgesini paylaşmak istiyordur...

herkes haddini bilsin...
#56 - Temmuz 24 2006, 21:54:45

çok güzel benimde katılmadığım yerler var bu yüzden katılıyorum demek istemedim ama şu değerlendirme :

" Ermeniler soykırımla ilgili bin tane kitap yazmış.Türk kurumu ise konu ile ilgili 20 küsür kitap yazmış.En son yazılan kitapsa herseyi bence ortaya koymus."

doğru ve chpylede bağ kurulması mantıksız neden alıntıda görüldüğü üzre yapan zaten yapıyo her iki tarafında düşünceleri belli  eee şimdi bunları bildikten sonra yok ttk görevlisi eksik ermenilerin ekmeğine yağ sürülüyo gibi ifadeler hükümsüzdür bu ülkenin binlerce akedemisyeni var gereken çalışmayı onlarda gösterbilir ama zaten türk tarfının arşivi zengin ve ispat edebilecek kapasitede olduğu için kimse kimseye minnettar değil
abi ben ekmeğine yağ sürüo derken avrupa birliğni sölemek istedim.Beni yalnıs anladın galiba.Chpnin para vermesiyle bu kurumun türk haklarını savunamaması cok tezat olusturuo.Yani yapılan yapılmış demek istedim.Avrupa birliği bahane arıo bunu bilimeyen yok herhalde.O yüzden arkadaşlar kendi ülkemizde bulunan partilere leke atıpta rant salamk hic doru diil.Ben chpli diilim akplide diilim.Akp icin sölense aynı şeleri sölerdim.
Bu kirli haberleri cıkaran kalitesiz siyasetciler oldukca bu ülke icin daha cok üzülüorum  :ban

Kelomarın yorumunu okudum....Beğendiğim noktalar var....

Ama ermeni meselesi bitmiş bir mesele değil ki..  :alala

Sırf bu yüzden Ab bile gidecek...

Sayın traitor arkadaşım AB die bi umut yok zaten.Boşuna böle şelerden medet ummayalım.Bizim yapabilicemiz en ii şey işimizi en ii şekilde yaparak bu ülkeyi iyi bi yerlere getirmek.Siyaset bi yalan ve bu yalanla biz kirlenmeyalim bari

Edit:Ard arda gönderdiğiniz mesajlar birleştirilmiştir.Lütfen ard arda mesaj göndermeyin düzenle butonundan düzenleyin.
#57 - Temmuz 25 2006, 13:33:37
« Son Düzenleme: Temmuz 25 2006, 17:52:35 Gönderen: Yaseminim »

C_R_A_Z_Y

farketmez haa ermeni ha chp li ikiside aynı benim gözümde sizi bilemem benim icin ha chp ha pkk ikiside aynı sey...herkesin görüsünede saygı duyarım :okey
#58 - Ağustos 14 2006, 22:58:55

farketmez haa ermeni ha chp li ikiside aynı benim gözümde sizi bilemem benim icin ha chp ha pkk ikiside aynı sey...herkesin görüsünede saygı duyarım :okey

Bu mu senin her görüşe saydı duyduğun saçma sapan laflar edip durma dengesizce konuşma.Chp'nin ermenilerle pkk ile ne alakası var dengesiz.
#59 - Ağustos 14 2006, 23:02:59

C_R_A_Z_Y

SİZ TARİH BİLMİYOSANIZ TARİH KİTAPLARINA BAKIN ANLARSINIZ  O ZAMAN NEYİN KAC PARAYA KİME KİM TARAFINDAN SATILDIGINI...
#60 - Ağustos 14 2006, 23:06:05

He bi sen okuyosun zati o tarih kitaplarını dimi?Sen en son cin alinin maceralarını okumadığına eminmisin.
#61 - Ağustos 14 2006, 23:07:24

yalnıs biliosun ve yalnıs düsünüosun.böle laflar edip antipati kazanma bence.sen az oku derim ve ören  :okey
#62 - Ağustos 14 2006, 23:08:16

çok saçma :öff
#63 - Ağustos 14 2006, 23:09:23

Atatürkün partisine laf sokmak senide aşar benide aşar herkesi aşar burda  :yanlis
#64 - Ağustos 14 2006, 23:12:21

C_R_A_Z_Y

BUNU SİZİNLE BASKA YERDE TARTISMAK İSTERDİM ÖZELLİKLE DE' Pesim1sTLee' seninle ama neyse ortam müsait deil..
biz cin aliyi sen okula baslamadan okuyoduk..
#65 - Ağustos 14 2006, 23:14:18

devletimizi yönetenlerden birine söylüyorsun bu lafı
#66 - Ağustos 14 2006, 23:14:29

C_R_A_Z_Y

beyonce_fun  DEVLETİMİZİ YÖNETELER BÖYLE OLMSAYDI SU AN BİZ ERMENİ MESELESİNİ TARTISIYO OLMAZDIK..BÖLE Bİ MESELE DE OLMAZDI...
#67 - Ağustos 14 2006, 23:16:37

Konu Siyasete dönmesin... :okey :okey :okey :okey :okey
ya siyaset yapmıoz.sadece gercekleri sölüoz.
ok crazy nedenleri ile yaz kanıt delil ne varsa dök.eger gecerli bişiler sunarsan seni kutlucam
#68 - Ağustos 14 2006, 23:18:41

sayın crazy arkadasım delillerini beklioruz.cünkü pkkdan nefret eden cogu insandan biri olarak onla eşleştirmen cok acaip ve tutarsız bi davranış gibi geldi bana.
#69 - Ağustos 14 2006, 23:33:49

C_R_A_Z_Y

kelomar kardeş sen ATATÜRK ÜN NUTUK kitabını bi oku ben ondan sonra sana yeni belgeler we deliller gönderecem.

www.meb.gov.tr gir(ermeni sorunu)dosya hazırlamıslar bi indir inş sana yardımı olur şimdilik bu kadar kaynak yeter sana kelomar kades  :okey

_TrAiToR_ : Ard arda gönderdiğiniz iki mesaj birleştirilmiştir...
#70 - Ağustos 15 2006, 09:14:24
« Son Düzenleme: Ağustos 15 2006, 09:42:56 Gönderen: _TrAiToR_ »

C_R_A_Z_Y

zaten hepsi war icinde merak etme resim kanıt belgegörüntü.
#71 - Ağustos 15 2006, 09:59:40

C_R_A_Z_Y

dosya cok büyük o yüzden...
#72 - Ağustos 15 2006, 10:01:33

C_R_A_Z_Y

ne demek samet.. bunları   Pesim1sTLee'mi ne ona ileitrsen sewinirim.. :okey
#73 - Ağustos 15 2006, 10:06:28

C_R_A_Z_Y

:okey
#74 - Ağustos 15 2006, 10:09:03

kelomar kardeş sen ATATÜRK ÜN NUTUK kitabını bi oku ben ondan sonra sana yeni belgeler we deliller gönderecem.

www.meb.gov.tr gir(ermeni sorunu)dosya hazırlamıslar bi indir inş sana yardımı olur şimdilik bu kadar kaynak yeter sana kelomar kades  :okey

_TrAiToR_ : Ard arda gönderdiğiniz iki mesaj birleştirilmiştir...
okudumki o kitabı ne alakası var onla  :)
#75 - Ağustos 15 2006, 15:46:01

C_R_A_Z_Y

ordaki vatan hainlerini biliyomusn ? sen meb e bi gir ondan sonra daha iyi anlarsın :okey
#76 - Ağustos 15 2006, 16:22:32

ordaki vatan hainlerini biliyomusn ? sen meb e bi gir ondan sonra daha iyi anlarsın :okey
nutuk kitabını cok ii okudum.vatan hainlerinin su konumuzla bi alakası yok.
dosya inio su an ama cok büyük daha yüde 50 olmadı bile  :)
#77 - Ağustos 15 2006, 16:26:17

C_R_A_Z_Y

sen o zaman iyi okumamısın bi daha oku kardeş..dosya insin ewet biraz büyük ondan sonra görüselim kardeş.
#78 - Ağustos 15 2006, 16:30:02

sen o zaman iyi okumamısın bi daha oku kardeş..dosya insin ewet biraz büyük ondan sonra görüselim kardeş.
of crazy senle işimiz var  :) walla cok merak ettim bu dosyayı sırf onun icin bekliom nette.
#79 - Ağustos 15 2006, 16:36:02

C_R_A_Z_Y

abi doğru bildiğim bişey warsa ölüm bile olsa ucunda sawunurum umarım dosya işine yarar.. :cicek
#80 - Ağustos 15 2006, 17:22:25

abi doğru bildiğim bişey warsa ölüm bile olsa ucunda sawunurum umarım dosya işine yarar.. :cicek
ya filmler calsmıo  &o deli olcam ya.baya kapsamlı bi dosya ama.dosyayı tamamen incelip sana yorum yazcam
#81 - Ağustos 15 2006, 17:24:40

C_R_A_Z_Y

eyvallah kardeş yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :okey
#82 - Ağustos 15 2006, 17:26:03

C_R_A_Z_Y

herkese tesekkürler :okey
#83 - Ağustos 19 2006, 20:29:07

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.