Alternatifim Cafe

İstanbul Trabzon Uçak Seyahatim

Discussion started on Kişisel

hicabundantleones

İnternette İstanbul Trabzon uçak bileti fiyatları araştırırken bir sitede o kadar uygun fiyatlara denk geldim ki o fiyatlarda otobüs bileti bile yok Trabzon’a. Uzun zamandır da gitmiyordum. Kız arkadaşım da Uzungöl’ü merak edip duruyordu. Bahane olmuş oldu. Tam bir fotoğraf hastasıdır. Uzungöl’e vardığımızda cennete düşmüş gibi nasıl sevindi. Bu kadar sevineceğini bilseydim daha önce getirirdim. Hayatında bu kadar yeşilin bol olduğu bir yer görmediğini söyledi. Öğle saatinde geldik. Canon SLR makinam ile GoPro’yu da yanıma aldım ki biliyorum başıma gelecekleri. İlk gün çok yorulmayalım dedim ama dinlemedi. Gölün kenarını baştan sona gezdik.  Tabi bu arada bir sürü fotoğraf çekiyoruz. Gittiğimiz gün akşama doğru yağmur yağdı. Yağmurda harika fotoğraflar çekeriz dedi. Su geçirmez kabına koydum şarjı bitene kadar fotoğraf ve video çektik yağmurun altında. Sonra ki gün dağ taş demedi yorulmak bilmeden her yeri dolaştık. Haftasonu öyle böyle derken geçti. Yorgunluktan ölüyorum pazartesi iş başı ve hiç dinlenmeye fırsatım olmadı.Ucuz bilet buldum diye erken sevinmişim onu farkettim.
#1 - Ekim 17 2016, 11:33:25

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.