Alternatifim Cafe

Yunanlıları da Hakemi de Ezdik!

Discussion started on Basketbol

A Milli Takımımız, C Grubu'ndaki 3. maçında Yunanistan'ı mağlup etti ve grup liderliğini eline geçirdi.

2010 Dünya Basketbol Şampiyonası C Grubu 3. maçında A Milli Basketbol Takımımız nefesleri kesen bir mücadelenin ardından, Yunanistan'ı 76-65'lik skorla mağlup etti ve grup liderliğini eline geçirdi. Ankara Spor Salonun'nda oynanan ve baştan sona üstün götürdüğümüz mücadelede 12 Dev  Adam ortaya koyduğu performansla galibiyeti sonuna kadar haketti. Ersan İlyasova ve Kerem Tunçeri maçın öne çıkan isimleri oldu. Özellikle Ersan güveni, zor zamanlarda attığı müthiş basketler ile salonun yıldızı oldu.

Polonya'da düzenlenen 2009 Avrupa Basketbol Şampiyonası'nda tartışılan hakem kararlarıyla Yunanistan'a 76-74 kaybeden 12 Dev Adam, yine çok kötü bir hakem grubuyla karşı karşıyaydı ancak müthiş mücadelemizle hakemleri de dize getirdik ve Yunanistan'dan rövanşı almayı bildik.

İlk iki karşılaşmada Fildişi Sahili ile Rusya'yı mağlup eden Ay-Yıldızlılarımız, taraftarlarımızın da muhteşem desteğini arkasına alarak çok kritik bir zafer kazandı.

İlk 5'imiz: Ersan, Ömer Onan, Kerem Tunçeri, Ömer Aşık ve Hidayet.

Kaynak: sporx.com
#1 - Ağustos 31 2010, 22:57:40

Zeitgeist

Hakeme rağmen... Günün adamı Ersan, helal olsun diyorum, koçum benim. Gaza geldim zılgıt çektim bi de. aslkdşlkasdasdafad
#2 - Ağustos 31 2010, 22:58:29

Hevai

Hakemi gidip boğasım geldi bir an. Olsun ama Ersan yetti bize. Aferin bize.
#3 - Ağustos 31 2010, 23:00:14

Ersan harbiden coştu nedir bu yaa. nba de görmek istiyorum tekrardan :k
#4 - Ağustos 31 2010, 23:09:53
He-man in abisi Çetin.

Ersan neydi öyle ya. Helal olsun koçum benim! :salyasümük.
Ama Kaan Kural ne diyor; Ersan'ı izlemek kadar büyük bir keyif yok.
#5 - Ağustos 31 2010, 23:18:48
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

adamsın ersan. keyifle izlettirdi.
#6 - Ağustos 31 2010, 23:30:44
Programmer: CS3-CS4

Dedem izletmedi, ben bu maçı kaçırdım! son periyodu izledim. Açmamla birlikte hakeme çemkirmelerim, hakaretlerim başladı.
Ersan'ın tek bir üçlüğünü bile göremedim. :v
Kutluyorum takımı. :v Kupa bizim olsun. :v
#7 - Eylül 01 2010, 18:13:11
Yaşamak sansürler eşliğinde, çok sahte.

Yeni!
'Ersan, sen de insansan..' demis biri. O degil de 'yunanli' nedir yahu?
Benim bir arkadaşım da bir diğeri pomak asıllı olan ortak arkadaşımıza aynen böyle hitap ediyor işte. Pelesenk olmuş. Yunanlı. (:
#8 - Eylül 01 2010, 18:17:23
« Son Düzenleme: Eylül 01 2010, 18:18:48 Gönderen: Armoni »
Bat dünya bat.
Kör ol da, piyango bileti sat.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.