Alternatifim Cafe

Alonso rakiplerine meydan okudu!

Discussion started on Motor Sporları

Fernando Alonso, rakiplerinin yardımı olmadan 3. Dünya şampiyonluğunu elde edeceğinden emin. Alonso şu anda, Hamilton'un 47 puan gerisinde bulunuyor.

Genel görüş, Ferrari'nin üst sıralara tırmanabilmesi için Red Bull ve Mclaren'ların hata yapması gerektiği yönünde.

Ama yeni puan sistemi ile, Alonso liderliği kendi çabasıyla yakalayabileceğine inandığını söyledi.

'Bunu kendimiz başarabiliriz.'

'İstikrarlı yarışlara ihtiyacımız var. Eğer Valencia ve Silverstone sorunsuz geçmiş olsaydı şu anda bu kadar geride olmazdım.'

'Önümde 4 kişi var ve hepsi beraber kazanamaz. Bir yarışta biri puan kaybeder, bir başka yarışta diğeri yarış dışı kalabilir. Şu anda tek yapmamız gereken işimize yoğunlaşmak.'

Alonso son yarışların 'hayal kırıklığı' olduğunu bilsede inancından ve hırsından hiç bir şey kaybetmemiş.

"Şanssız yarışlara rağmen aracın hızından çok memnunum. Ve ben önümüzdeki yarışlarda liderliği kovalayacağımdan eminim. Fark açılmış olsa bile aracımız geliştikçe sürekli podyuma çıkabiliriz. Bence biz artık çok güçlüyüz ve ben kendimden gayet eminim.'
#1 - Temmuz 25 2010, 16:17:12
Ölme diye nefesini dinledim.Sen aldın ben verdim,ben verdim sen aldım.
Yoksa uyuduğumu sanacaktın. Uyanma diye ben öldüm.
Ölmezsem uyanacaktın.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.