Alternatifim Cafe

türk kızları

Discussion started on Alternatif Sözlük

raflarda en kolay ulaşılan ve en sık rastlanan tür olduğu için biz erkeklerin mecburiyetten olsa gerek pek bi ilgi gösterdiğidir. gönül isterki sabah uyanıldığında yanındaki hatunların ırkı sırayla, rus, moldov falan olsun ama çaresiz bi bakıyosun türk kızı. adı da ceyda, burçin. suratına diyemiyosun tabi yine mi sizinle seviştim. mecbursun sonuçta. istenilen ırklara ancak yazın ulaşabiliyorsun. türk kızları da anca işte kışın yalnız kalmayalım diye türk erkeğinin yanında dolanır. yassık :) onlara ilgi göstericeksin tabi ekimden mayısa kadar. ülke şartları böyle abi, napcaksın başka? ben istemiyo muyum sanıyosun her topraktan ayrı bi hatun götürmeyi? mayısa kadar böyle artık, sabredicez... sakin olun yani gençler :)

ondan harici pek bir üstün sanmaktalar kendilerini. ya tamam lan tamam uzatmıycam. fazla genellemeye girdik. olmaz böyle. her konuda olduğu gibi kendilerinin de bir sürü çeşidi vardır. şöyledir, böyledir, götü b.klu denilemez. bir kısmı için denilebilir ama alayı böyle dersen ekimden mayısa kadar aç kalırsın aga, demedi deme. :) şimdi ben bi kısmı için konuşucam izninizle.

tikky diye tabir edebileceğimiz türk kızı.
hemen ayağına bakın bunun! ugg giymiştir kesin. çevresi fazla geniştir. kimi arasa açar ve mutlaka akşam herhangi bir arkadaşının partisi vardır ve oraya gider. güzeldir bi de bu hatun. kime göre? bana göre... erkekleri peşlerinden koşturmak yegane amaçlarıymış gibi davranırlar. onların parasını yerler. hep onlardan maksimum ilgi isterler falan. velhasılı kelam 1-2 ay çıkılır böylesiyle. sonra sktir edin.

kenar mahalleden çıkma ama tikkyliğe özenen türk kızı.
bunun ayağında da ugg vardır ama çakmadır. aferin ona ugg'ın orjinaline dünya para yatırmadı diye. ama bu tamamen foss kızdır. yani bakmayın öyle moderen müzikler dinlediğine. dinleiğini söylediğine falan. köşesine çekilip yine ismail yk dinlemiyosa neyim. sadece ortamda kaliteli gözükürüm diye ıkınırlar. evlerinde gör sen bunları. piiiiss, burnunu karıştırırı, deli küfrederr, erkek gibi pistir, kılları vardır!!! ıyyyy.. hiç.. hiç bulaşma bile aman.

öyle işte. daha kategorize ederim de şimdilik yeter. hadiyin bağam.
#1 - Aralık 08 2009, 22:09:04
« Son Düzenleme: Aralık 08 2009, 22:24:19 Gönderen: Tylers »
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

Güzel türk kızları
Güzel görünen *ötleri kalkık türk kızları
Güzel görünmeyen ama güzel bir kızın yanında sanki ona laf atılmış gibi görünen türk kızları.
Güzelliği geç kendini akıllı gösteren türk kızları.
Aklı güzel türk kızları vs gibi kategorize etmeyi de istemiyorum tylol hot.
#2 - Aralık 08 2009, 23:37:09

Yabancı ülkelerin incecik, upuzun boylu hatunları için üretilen kıyafetleri kısa boy ve kalçalarına rağmen ısrarla giyip de güzel olmuş gibi ortada salınmalarıyla deli edenlerdir.
Buna neden taktım bilmiyorum. Ama bi kere dikkatini çekince kurtulamıyorsun sürekli gözüne batmasından.
#3 - Aralık 20 2009, 21:27:21
Biz ol nesl-i kerîm-i dûde-i Osmaniyânız kim
Muhammerdir serâpâ mâyemiz hûn-ı hamiyetten

derjavin

Bir de 'Evlenmeden olmaz.' diyen Türk kızları vardır.
Bunlar Türkiye'nin ( doğu - batı - kuzey - güney ayrımı olmaksızın ) birçok yöresinde bulunmaktadırlar. İmza atmadan önce el ele tutuşmayı, öpüşmeyi, hatta 'o iş' hariç bir çok şeyi yapmayı mübah görürler de ; konu 'o iş'e geldi mi - nedendir bilinmez - iffetini koruyan kız rolünü üstlenirler. ' o iş'i yapamadıkları gibi, yapanların da nâmusuna - tabiri caizse - dil uzatırlar. İşin komik tarafı sevgili - sözlü - nişanlı oldukları koca adaylarının ise 'o iş'i yapmalarında bir sakınca görmezler.
Bu Türk kızlarının hangileri olduklarını görünüşünden anlamak hem zordur, hem kolaydır. Giyinme konusunda bir baskı görmeyen, üniversite mezunu, hatta önemli bir mevkîde çalışan biri olarak da ; evinin önünde çekirdek { çiğdem } çıtlatan, dantel ören bir Türk kızı olarak da karşımıza çıkması muhtemeldir.

#4 - Mayıs 02 2010, 08:07:03

Motley

Ne oldugunu unutmaması gereken, yabancı uyruktan olmadıklarına dua eden kızlardır. Dönüp dolaşıp yine kendisine gelinecek kızlardır. Ne varsa bizde vardır. Türk olmak bir yana, zaten onur verici fakat gelenek görenek bilen, soylu olan ve batıya özenen, türkçesini unutanlar dışında kendini ve nerede yaşadıgını unutmayan kızdır, gerçek Türk kızı...
#5 - Mayıs 02 2010, 11:38:34

Bahsedilen şekillerde davranmanalrının nedeni Türk aile yetiştirme tarzı ve onlardan çokca şikayet eden Türk erkekleridir.
#6 - Mayıs 02 2010, 20:37:36
give me something to kill the pain
there is no tomorrow and no today
my soul is not for eternity
...and i know i will fade away in memories

Bi tanedir! Çoğu kişi tarafından dışlansada bizim kızlarımız, kadınlarımızdır ayrıca çokta güzeldirler..

Şaka yapıyorum tabiki (6)

Hepsi birbiri hakkında "O.." diye dedikodu çıkartıyor (Bak bu konuda ciddiyim)
#7 - Mayıs 02 2010, 20:54:34

etine dolgundur anacım.
#8 - Mayıs 04 2010, 00:19:57
          "     - büyüyünce ne olacaksın?
+ ben diktatör olacağım ya sen?
- ben turta olacağım..."

Elbette rus kızlarının güzelliği, şehveti ve bunla ters orantılı alçakgönüllülüğü söz konusu olunca türk kızları oldukça silik kalmaktadır. Bu satırların yazarının 2 yıldır sevgili bulamamasının nedeni bu uyumsuzluktur.
...
Bu sitede "erkeklerde beğenmediğiniz özellikler" başlığına bakıldığüında ne demek istenildiği anlaşılacaktır. Türk kızlarının küçücük dünyası "ayakkabıu, çorap, tırnak arasındaki pislik boyutlarındadır. İflâh olmaz bir şekilcilik, statü ve iktidar sahibi erkeklere yamanma, sadece arzın talebi karşılayamaması yüzünden fiyatı artan bir malmış gibi kendini hissetmeler vs.
...
Kusura bakmayın, bu sadece güzellik değil, kişilik meselesi. Rus kadınlarının erkekleriyle nerelere kadar gidebileceğiyle ilgili tarihte örnek çoktur. Bizmkiler ise her yeni şeyden etkilenebilecek bir görmemişliğe sahip olduğundan, ne sevgiden, ne bağlılıktan anlar.
#9 - Ekim 11 2010, 07:46:02

Çoğu hemcinsim, Can'ın açtığı 1.50 boyunda şişko sivilceli 70 kilo kız , tabirine uyuyor, orada bahsettiğim kız tipimiz var, çoğunluk onlardan oluştuğu için, diğerlerinin varlığı yok sayılıyor doğal olarak.
Buna rağmen, şu vardır ki, anlayamadığım bir giyinme alışkanlıkları var.
Blogumda da bahsettiydim -ah,hah,hah,ha (entel gülüşü)- . Hepsi kendisinin birer 'diva' olduğunu zannederek, çok  "farklı" giyindiklerini sanarlar. Oysa hepsi aynı giyiniyor ve iğrenç giyiniyolar. Ülke dışına çıktığım tek yer, Yunanista ve Bulgaristan ki Yunanistan dan da şöyle bi geçtiydik, Bulgaristan'a giderken yolu uzattık öyle .. neyse. Hani Bulgaristan bizden daha fakir, ama hatunları on numara giyiniyo. Hani bir çok satılan kıyafetler buraya gelse kimse yüzünü çevirip bakmaz ama ordakiler öyle bir uyduruyorlar ki, on numara hatun oluyorlar.

Kıllanmayı geçiyorum ben modaları hakkında konuşmak istiyorum.
Yahu şişkosun, yüz güzelliğini sktr et, kilon var akılsız, ne diye dapdar sivitşört üstüne kısa,kolsuz ceket giyersin? Bir de sivitşört beyaz ceket yeşil, altına da dapdar, kalçalarının sarkıklığına engel olmayan o kotu giyersin??
En çok görünen bunlar yahu, o dar sivitşörtler artık geniş  yakalı yahut göğüs dekoltesi fazla olan kıyafetler içine giyilmeye başlandı. Yani geçti modası abicim.
Ne diye inatla giyerler, yağlarını çıkarırlar bilmem.

Bir de kızlarımız, gerçekten, orasını burasını açarak oturma, gezme eylemine aşırı düşkün azizim. Hani bunlar 'ooo çok ayıp' diye demiyorum, öyle bir şey tabikise değil. Fakat .. öyle belli ki bilerek açıldıkları, AL BENİ LAAYYYNN, diye bağırmıyolar sadece o kadar.
Ellenince de kızıyolar abi . Bu kadar mallar.

mk, sanki kanayan bir yarammış gibi ne uzun yazmışım. Ama göz zevkimin içine sçmaya hakları yok -.-
Bir de siyah saçın üstüne sarı boyuyolar, dibi geliyo abi, gtüme dönüyolar hala güzelim diye dolanıyolar.
Değilsiniz lan değilsiniz!!
#10 - Ekim 11 2010, 13:48:49
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

@horror fena kertti.
#11 - Ekim 11 2010, 14:31:17
Programmer: CS3-CS4

Türk kızları babaya, abiye hizmet eden, kardeşe bakan, söz hakkı olmayan, on üçünde ana, "namus" adına göz kırpmadan öldürülenlerdir.

Türk kızları facebook delisi, marka manyağı, "yha ban behlül'ü isityorum" diye zırlayan, muavine kadar iş atanlardır.

#12 - Ekim 14 2010, 22:37:44
Sen beni değil, benim üzerimden kendini seviyorsun.

bak bak bakk yine Türk'leri eleştiriyolar baaakkk!
yapmayın şunu lan manyak mısınız  ?
Türk erkek yada kızı farketmez istediği gibi olsun başımızın üstünde yeri var.
yapmayın aaa.
#13 - Ekim 29 2010, 23:10:56

"evlenmeden olmaz" kisvesi altında yetişir.
#14 - Ekim 29 2010, 23:13:16

arsenik

Vermeyince kıcı kalkık, verince toplum tarafından orusbu diye yaftalanan kızlardır. Rus kızlarını kıskanıyorum ama şu yönden kıskanıyorum, bizimki gibi bir toplumda yaşamadıkları için. Sarı şekerlerim benim.
#15 - Ekim 30 2010, 03:29:48

Türk kızı, her türk erkeğinin hatta kendilerine hakaret edenler de dahil olmak üzere beğenmiyorum, saçı sarı kaşı kara, g.tü büyük memesi küçük diye k.çını ne kadar yırtsa da mecbur olduğu kızdır. Yok efendim bıyıklıydı da, hizmet etmesini bilmiyor da, işvesi yokta vs. nedenlerle aşağılayanlara kendi özelliklerinin listesini çıkarmasını öneriyorum. Türk erkeği de amerikan ya da rus erkekleri kadar yapılı değil bir kere. Üçgen olmadı mı karalayacaksın ona bakarsan. Fransız erkeğindeki asaleti, naifliği hangi türk hırbosunda bulabilirsin afedersin? Önce aynaya sonra etrafa bakınız efem.
#16 - Kasım 23 2010, 01:41:33

derjavin

derjavin

"Evlilik meraklısı" olarak da addedilirler -ki bunun sebebi de cinselliğe duyduğu meraktır ve istektir (annelik içgüdüsü, anne olma isteği filan da etkilidir muhtemelen).
Cinsellikle tanışması için de toplum ve/ya inanç dünyası onu evlilik kurumuna yönlendirir.

Hani sürekli olarak neden evliliğe meraklı oldukları soruluyor ya Türk erkekleri tarafından ve bu evliliğe meraklı olmalarından sürekli şikâyetçi oluyorlar ya Türk erkekleri; işte onun izahıdır bu . Bir de bu açıdan düşünün. Türk erkeği cinselliği aklı hür, vicdanı hür bir biçimde yaşarken; bu hanım kızlarımıza aynı özgürlük tanınmaz.
#18 - Eylül 30 2011, 21:24:20

Pardon ama bu ne sacma bi konu. Cok mu düsündünüz acaba bu konuyu acmak icin? "ulan napsak da su türk kizlarini karalasak?" gibisinden... Siz türk degil misiniz? Yoksa türklügünüzden mi utaniyorsunuz?
1.si siz kizlar 'aman türk kizlari söyle, aman türk kizlari böyle diyorsunuz da siz nesiniz peki? ingiliz fransiz, ya da konuyu acan sahsin da dedigi gibi rus, moldov falan mi? Cümleye "ama genellemek gibi olmasin da..." diye basliyorsunuz diye öyle olmadigini mi düsünüyorsunuz? Hayret. Gercekten cok saskinim ne söleyecegimi bilemiyorum. Genellemeye devam edin de siz, 30'unuza merdiven dayadiginizda tekrar yorum atin buraya bakalim türk kizlari hakkinda neler söyleyeceksiniz...
#19 - Ekim 03 2011, 23:36:28
"İnsanın değerini varlığı değil yokluğu gösterir. Ki, yokluğu birşey değiştirmeyenin, varlığı gereksizdir."

millet emin olun her millette birbirinin arkasından konusan karalayan kendini beğenmiş kızlar var..bununla suçayamazsınız türk kızlarını...bizler TÜRKÜZ!! EŞİMİZ BENZERİMİZ YOK.hem nedir bu yabancı hayranlığı da anlayamıorum.tarihten pay biçin.ne zmn faydaları olmuş yabancı uyruklu kızların hatunların...bizi yakan onlar olmadı mı...lütfen silkelenin ve kurtulun su yabancı hayranlğından..hem ahlak yönünden olsun hem çalşkanlık yönünden olsun bizim kızlarımız her zmn ön planda.
#20 - Ekim 04 2011, 19:52:41
Şimdiki aşklar sms paketi gibi; haftalık yada aylık...haaa!! bir de her yöne olanı var (;

kaşarlıkta number one'ız abi. güm güm o biçim.
#21 - Ekim 12 2011, 23:12:20

derjavin

Apolitiktir çoğusu. Atatürk imzalı saatler takmaları ya da profil resmini günün anlam ve önemine göre değiştirmeleri ya da "Ben tarihimi biliyorum, soyum sopum belli" deyip hamasetten öteye geçmeyen bir tarih algısına sahip olmaları onların politik bir düşünceye sahip olduklarını göstermiyor.
#22 - Aralık 29 2011, 21:33:19

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.