Alternatifim Cafe

LG'den Transformers serisi telefonlar

Discussion started on LG Mobile

Şekil değiştirebilen telefonlar...

Yeni Transformers filmi Revenge of The Fallen'a geri sayım başladı. Heyecan gitgide artıyor... LG'de tam bu dönemde yeni telefonunu ortaya çıkararak tüm ışıkları kendi üstünde toplayacak: LG Versa konuşturmak için geliyor.

Telefona birçok ek modül takılabiliyor. LG Versa bir oyun kontrolörüne bile dönüşebiliyor. En güzel özelliklerinden biri de telefonun arka yüzünde büyük bir "Transformes: Revenge of The Fallen" filmi afişinin bulunması.

Versa'nın yurt dışında 200 dolardan satışa sunulması bekleniyor. Anlaşılan bazıları korumak, bazıları yoketmek bazıları da konuşturmak için dünyaya indi.
#1 - Nisan 06 2009, 21:24:10

Hayatımda bu kadar  dandik telefon markası görmedim. LG gördüğüm zaman kaçıyorum artık. En iyi yaptığı şey gösteriş, telefonların dizaynı, görünümü kusursuz oluyor. Ama içi fos. Pek cazip gelmedi o yüzden.
#2 - Nisan 06 2009, 21:28:39
İçimde şefini kaybeden bir orkestranın hüznü var
dışımda Charlie Chaplin gülüşü.

Resmini basmış iyi hoş da dönüşüyor mu bu? :p Önemli olan onu dönüştürebilmek. (6)
#3 - Nisan 27 2009, 23:51:57
Şefim sarı kula var mı?

Transformes filminide hiç sevmem,Çalışmayı keşke daha iyi bi filmle yapsalarmış
#4 - Kasım 16 2011, 09:24:00
Dün aslında bugündü!

bunu doğubank'ta görmüştüm yanılmıyorsam fakat o zaman pek dikkatimi çekmemişti. oyun konsoluna dönüşmesi olayını merak ettim açıkçası.
#5 - Kasım 17 2011, 17:14:01

Hayatımda bu kadar  dandik telefon markası görmedim. LG gördüğüm zaman kaçıyorum artık. En iyi yaptığı şey gösteriş, telefonların dizaynı, görünümü kusursuz oluyor. Ama içi fos. Pek cazip gelmedi o yüzden.

öyle deme hocam.. chocolate serisi ile sıkıntı yaşandığını bende hatırlıyorum ama sonradan toparladı kendni lg :)
#6 - Kasım 21 2011, 14:54:28

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.