Alternatifim Cafe

Ah mozilla firefox_!!

Discussion started on Teknik Servis

merhaba arkadaşlar. bilmiyorum benim bilgisayara mı özgü ne anlamadım. acayip acayip sorunlar cıkıp gelip buluyor benim başımı. benim PC de Internet explorer ve Mozilla firefox yüklü. mozillayı kullanıyorum en fazla yani genel olarak.
mynette okey oyununu oynamak için bir niçk alıp giriyorum. herhangibir odanın masasında oyuna giriyorum. bir nikim daha var. o niki de ilk girdiğim odaya sokuyorum.
EVET ŞİMDİ GELELİM BU BENDEKİ SORUNA!!!!
ben tam bu sırada niklerimden herhangibirinin olduğu masada mausum ile sağ tuş>yenile yapıyorum. vee oda nee bakın ne diyor... resim olarak kaydettim ben bu uyarı mesajını. bana yardımcı olur abilerim ablalarım :'( bu nasıl bi iştir anlamadım.başkalarında  olmuyomuş böle bi uyarı falan gelmiyomuş. nedenn ben.. nedenn :'( :'(
#1 - Mart 08 2009, 06:31:23
]]]]]__Y@pTıĞıM i$€ iMZ@Mı @T@RıM @RK@D@$__[[[[[

türkiyem_sercan DeMirTaŞ

@)--',----

((*_*))                  ((*-*))

BİLMİYORSAN SEVMEYİ.. TAŞIMA O YÜREĞİ

ANLADIM. peki bu uyarı bazılarında vermiyomuş. o nasıl oluyo. bana bi yol gösterin uygulayayım olursa gani ganii şükranlar benden size armağan oLsun :)
#2 - Mart 08 2009, 20:27:15

türkiyem_sercan DeMirTaŞ

@)--',----

asıl kullandığın nickinle firefox tan giriş yap odaya bağlan.
sonra internet explorer la diğer nickinle giriş yap aynı odaya öyle bağlan ;)
#3 - Mart 08 2009, 22:25:45

tmm deniycem şimdi. sağolasın emre kardeşimmmm
#4 - Mart 09 2009, 03:45:54

türkiyem_sercan DeMirTaŞ

@)--',----

asıl kullandığın nickinle firefox tan giriş yap odaya bağlan.
sonra internet explorer la diğer nickinle giriş yap aynı odaya öyle bağlan ;)
emre abi, dediklerini yaptım olmadı yine aynı uyarıyı verdi :'(
#5 - Mart 09 2009, 06:24:22

türkiyem_sercan DeMirTaŞ

@)--',----

Bagli oldugun odaya tekrar girmeye calisirsan dogal olarak o uyariyi verir.

Ayni IP üzerinden ayni odaya girip hile yapilmasin diye öyle ayarlanmis.

Kisacasi bu bir sorun degildir !

Lil Joη abi, gecen sene bana bu uyarıyı gene veriyodu sanırım. ama noldu bilmiyorum daha sonra bana bu uyarıyı vermiyodu. uzun süredir mynete girmedim. bu sene başladım girmeye yavas yavaş. acaba bunun bi alicenğizliği yokmu ki (6) siz ustasınız var mı bi çaresi!! ne bilim IP değiştireyim mesela yada mozillanın ayarlarıyla oynayalım. oda olmadı javaya sataşalım onun ayarlarını değiştirelim valla aklıma geliyo fikirler ama işte hiç anlamıyorum keşke bilgisayar proğramcılı bölümüne gitseydim sürünüyorum otomotiv öğretmeliğin de :) son sınıftayım bu sene bitcek inş..
#6 - Mart 09 2009, 06:32:11

türkiyem_sercan DeMirTaŞ

@)--',----

mynete çift giriş yapıcanda nolucak (6)

önce cookinglerini silmeyi dene oda hata veriyor olabilir
#7 - Mart 09 2009, 17:01:59

mynete çift giriş yapıcanda nolucak (6)
:) sen benim niyetimi anladın abi sana helal olsun. ama herkes yapıyo ben de yapsam nolcak ki 2 niçkle giriveriyim kaçıveriyim masadan (6)
önce cookinglerini silmeyi dene oda hata veriyor olabilir tmm cookinglerin kelimesinden bişey anlamadım için araştırcam şimdi forumda bu kelimeyi, teşkür
#8 - Mart 10 2009, 01:58:39

türkiyem_sercan DeMirTaŞ

@)--',----

slm
mynetle alakalı bi konu açmak istiyorum.
yani mynet sorunları, hataları, hileleri , yardımları.. buna benzer şeyler.
nasıl yapabiliriz böle bi şeyi fikri olan var mı acaba.?
bu konuyu konuşabilirmiyiz yetkili abilerim ablalarım yardım bekliyorum. bilmiyorum belki yanlış yere yazdım bu konuyu ama napim bi şekilde iletmem gerekiyordu bu isteğimi. benimle temasa geçtiğinizde bu yazıları silecem merak etmeyin :) iyi günler
#9 - Mart 12 2009, 13:25:11

türkiyem_sercan DeMirTaŞ

@)--',----

ÖnceLilkle Merhaba TüRKiYeM_seCo_67.

Mynette Nick Kızartıktan Sonra Tüm Hevesim Kırıldı. Peşin SöyLemekte Fayda Görüyorum. Nick D_E_S_T_A_N .( Ayrıca E-meil Adresim )  Puan : 32000 (  2005 itibari ile Maximum Puan )  Sana Vereceğim Programları Bilgisayarına Kurduktan Sonra Biraz Azim Birazda İstek Olursa Eminim Mynet Okeyde Tüm Hile ve Uygulamarılı Rahatlıkla Kavrıyabilirsin. Yalnız Admine Yakalanırsan Ki Ben Yakalandım :D Nick Sizlere Ömür Seninde Gidebilir… Gel Gelelim Senin Sorunlarına.

1.   Çoklu Giriş İçin   => JavaSun

JavaSun Yani Karajava. Lobilerde Küfür Eden NickLeri Görmüşsündür. Bu Floodcuların Tümü Bu Java’yı Kullanır. Yoksa  Standart  Java ile Lobiye 30 Nik ile giriş yapamazsın Üstelik Tek Bilgisayardan Yapılamaz. Sistemi Ne Kadar İyi Olursa olsun.İşte Bu Durumda İmdadımıza Kara Java Yetişiyor.

2. Puan Artırma =>  Cyber-Sitter 9.0

Cyber Citter 9.0 Çok İyi Bir Filtreleme Programı ayrıca. Aklında Bulunsun.
2.   Bu  Program bize sahte yalan nik hazırlamamız için yardımcı olucak.İlk önce programı kuruyoruz ilk başta bize bir soru soruyor YOUR İNTERNET SETTİNGS HAVE NOT BE.. DİYE İŞTE ONU YES YAPIYORUZ SONRA WHAT DO YOU CYBER SİTTER DİYE BİR SORU DAHA GELİYOR ONU no yaparak kuruyoruz programı karşınıza primary e-mail adrees yazan bir adres çubuğu geliyor oraya mynet adresinizi yazıyorsun örneğin: TüRKiYeM_seCo_67@mynet.com gibi bunuda yazabilirsiniz yazdıktan sonra sol taraftaki sekmelerden USER filesi seçiyoruz ve buraya bir şifre veriyoruz   ama bu verdiğimiz şifreyi unutmuyoruz (TüRKiYeM_seCo Şifren olsun) kaydediyoruz ( SAVE DİYİP ) o programı kapatıyoruz işimiz bundan sonra başlıyor ama sakın işiniz bitene kadar silmeyin programı sağ altta simgesi olduğu zaman program çalışır .sonra mynete giriyoruz üye olmak için parasız üye olcaksınız üye olma sayfasında üye adına o programda verdiğimiz şifreyi yazıyoruz (TüRKiYeM_seCo) sonra da üye adını yazıyoruz mesela (TüRKiYeM_seCo1), (TüRKiYeM_seCo2), (TüRKiYeM_seCo3),   diye bir nik alıyoruz bu niklere kopya nikler deniliyor bu kopya niklerden 3 tane alıyoruz sonra mynetten çıkıp baştan giriyoruz.İşin en zor kısmı burda ilk öNCE 20.000 den yüksek puanlı bir kırmızı nik bulmanız lazım sonra mynette bir okey kanalında misal az olan bir kanalda o
nikleri bir masada toplamanız lazım bir 20000 lik nik sizin nikiniz,2 tane de kopya nik masaya oturdunuz ama bunları yapmayı unutmayın.Masa puanı 5 olucak ve oyuna başlıycaksınız ama eli bitirmek şöyle olucak sizin puan yapmak istediğiniz nikiniz ile okey ile biticeksiniz diğer 3 nik çifte gidicek puanınız 3500 ü geçince herçek değişcek 3500 ü geçtiğinizde el bitirme şekli değişcek yine masa puanı 5 olcak ama bu sefer puan yapmak istediğiniz nik çifte gidicek kopya niklerden biriyle eli okey ile bitirceksiniz 30 dk da puanınız 32000 olur ama benden bir uyarı puanınız 26600 geçerse son eliniz olcak ama dikkat edin 26600 geçmiycek nikinizin puanı geçmezse bittiğiniz anda 32000 olur ama mesela 27000 de bitirmeye kalkarsanız -32000 olur ve nikiniz acemi olur buna çok dikkat edin.

3.   Flood  => Key-Tex

Bu program sayesinde yazmak istediklerinizi yorularak değil sadece mause`un tuşuna basarak binlerce yazabilirsiniz.Bu programı her ne kadar anlamsız bulsanızda kullanmayı bilenler için çok zevkli hemde çok basit bir program.
Önce yazmak istediiğinizi yazıyorsunuz sonra onu kopyalayıp yapıştırıyorsunuz ve kaydedip kullanıyorsunuz.

http://rapidshare.com/files/210028998/Mynet_Programlar__305_.rar.html

Pass : topal

Hoşca ve Dua ile Kal.

#10 - Mart 16 2009, 22:45:24
“Burada her çeşit suale cevap verilir. Her müşkil halledilir. Ama hiç kimseye sual sorulmaz.”

verdiğin bilgiler cok güzel teşekkür ederiz. yalnız ee verdiğin java-2re-1_4_2_05 kullanılmıyo sanırım. karajava olarak yani çoklu niçk için indirebilceğimiz bi adres var mı acaba abi ?
#11 - Mart 17 2009, 17:51:53

türkiyem_sercan DeMirTaŞ

@)--',----

http://img25.imageshack.us/my.php?image=screenhunter2d.png
hatasını alıyorum sürekli.Çıldırmak üzereyim.
#12 - Mart 21 2009, 00:34:47
"Başına siyah bir örtü iniyor usulca.Setr.Ucu,ardınca sürünürken,üzerinde adım attığı taşlar inliyor.Hayret! O kadar mı ağırmıştı? O kadar mı yaralanmıştı? O bilmiyor.Taşlar biliyor."

aradı bir bendede  oluyor : )

kaldır ve en son sürümünü kur
#13 - Mart 21 2009, 15:40:37

En son sürüm yüklü idi,hatayı verdiği için kaldırıp önceki sürümü yükledim.
Keşke arada bir verse.
#14 - Mart 21 2009, 16:12:25
"Başına siyah bir örtü iniyor usulca.Setr.Ucu,ardınca sürünürken,üzerinde adım attığı taşlar inliyor.Hayret! O kadar mı ağırmıştı? O kadar mı yaralanmıştı? O bilmiyor.Taşlar biliyor."

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.