Alternatifim Cafe

Emoturkey gariplikleri.

Discussion started on Komik Resimler

Zeitgeist

Yaklaşık birkaç saattir can sıkıntısından dolayı Emoturkey adlı sitede takılıyorum. Hakikaten can sıkıntısına birebir geliyor. Zira, sitedeki birçok cahil gencimizin yorumları beni gülmekten öldürüyor. Örnek vermek gerekirse, bir üye, "Kedi uzanamadağı ete mundar dermiş." yazmış. Buna 1 saat boyunca güldüm. Üstlüne üstlük, sadece bunlarla sınırlı değil yorumlar. Sizinde paylaşmak istediğiniz Cahilturkey sitesine ait resimler olursa çekinmeyin buyrun efenim.

Sitenin her köşesinde "Emolara neden kötü davranılıyorhhhssss =(((" başlıklı topicler bulunuyor. Bir üyede, buna binaen şunları yazmış. İşin komiği "laf soktuğunua" inanıyor. Kızımız, çok fazla Avrupa Yakası izliyor olsa gerek. Beyni sulanmış baksanıza. Paçoooooz!

Dalga geçmekte istemiyorum, ama bu üyenin cinsiyetini gerçekten anlayamadım. Resmi ilk gördüğümde "Çift cinsiyetli mi lan bu?" diyerek resme 1 saat boyunca bakmıştım aval aval. Super Mod imiş birde, phehe.

Oha dedim ilk gördüğümde. 12-13 yaşlarında olsa gerek kendisi. Peki, buraya kadar herşey normal, fekat "İmo" olduğunu iddaa ediyor kendisi. Khochum benumssss.

Sitede Rexx tartışması yapılıyor. Konunun içeriği şu; birkaç emo "Artık Rexx'in önünde kimseyi göremiyoruz!" diyor. Bir diğeri de "Evet, 8-9 saat boyunca orada dikeldim, kimseyi göremeyince yapı kredinin oraya gittim." diyor. Buna mukabele bir cevap vermiş sayın anti-emo üyemiz. =p

Buda ilginç bir konu. Cümle tamamiyle devrik. -_- Bununda tek nedeni olabilir, makyaj yapmaktan, süslenmekten kitap okumaya vakit bulamamaları.

Buda, Burzum ve Mayhem dinleyen Emomsu yaratık. Buzdolabı süsleride pek güzel durmuş arka planda.

Türkçe'yi doğru dürüst kullanan Hint kumaşı imolardan bir tanesi. Buraya kadar herşey tamam, fekat, sözü onun özlüsözüne bırakıyoruz.

Sitedeki online üyelerden sadece bir kısmı. Nicklerinden de marjinallik akıyor. (6)

Konu başlığına bakar mısınız? Ne kadar tahrik edici. :Ç +18

Palyanço, palyaçoların yeni bir türü olmalı. Alt tür mü desek? Evet, evet. Neopalyaço.

Üstteki üyeyi "Türkçe konuş!" deyyü ikaz eden üyemiz, kendi imzasından bigane olmalı. O.o

Pich, serseri türündeki kıro sözleri harmanlayıp kendine nick yapmış sevgili üye. Bu tür sözler artık, kıro değil, emodur.

Sitenin her yerinden bir gariplik, komiklik akıyor. Hepsini koysam günlerimi alır yahu.  (6)
#1 - Ocak 03 2009, 22:08:32

rihanna_m

ChadLaq_eMo_iLosh (6)
Canım yol yakınken dön bak, çok acı çekersin sonra.
#2 - Ocak 03 2009, 22:17:06

Zeitgeist

Acı derken? Mecazi anlamda acı değildir bu bence. :D
#3 - Ocak 03 2009, 22:18:04

Alla razı olsun, gece gece güldüm. Pijjjjh emo. :Ç :Ç
#4 - Ocak 03 2009, 22:18:53
Yaşamak sansürler eşliğinde, çok sahte.

Neremle güleyim bilemedim şuan, şu vakit.
Nick ve kişiler hakkında yorumda bulunmuyorum bile zira gereksiz olur. Yeterince çelişkili kişiler kendileri.
#5 - Ocak 03 2009, 22:19:40
''Cehennem, başkalarıdır. ''

rihanna_m

Acı derken? Mecazi anlamda acı değildir bu bence. :D

Kesinlikle değil. (6)
#6 - Ocak 03 2009, 22:24:29

Öküzler :Ç
#7 - Ocak 04 2009, 01:11:06

aysenur

Dünyali degil mi bunlar. Uzayli görmüs kadar korktum ha :Ç
#8 - Ocak 04 2009, 01:21:17

kelis

Ne güzel laf koymuş ama kız
2 ay kıvranırım artık (6)
#9 - Ocak 04 2009, 01:24:14

kelis

Random Question
Lütfen kutucuğa "karpuz" yazınız!

(6)

D.N :   hepsinin imzası kafam kadar. .D
#10 - Ocak 04 2009, 01:31:33
« Son Düzenleme: Ocak 04 2009, 01:37:53 Gönderen: capuCHino »

Sokratesin kemiklerini sızlatırsınız be 12-13 yaşındaki beyinleri ihtiyar net çetesi.
#11 - Ocak 04 2009, 01:52:10
Bu içindeki; olmayan beyninin değil aşk'sızlıktan guruldayan midenin sesi.
Sana hayvan dediğimde hayvanlar alınmıyor da sendeki bu tavır neyin nesi ?!

Tez Vakitte Geberin Türk Emolar:haydut
#12 - Ocak 04 2009, 10:17:38

:muhah zuhaha koptum yhaa allahımn gerülerii :d
#13 - Ocak 04 2009, 13:08:32
hERKes BiR yoLcUDuR yoLuNA KuRBaN oLDuğUm...

Zeitgeist

Konuyu boş bırakmayayım dedim. Sadece 2 topicte gezmeme rağmen, 20 yıllık gülme ihtiyacımı sağladı emocanlar. Teşekkür ediyorum kendilerine.

Sayfanın yarısını kaplayan imzaları var üyelerin. İmzaların çoğuda birbirinden e.zik ve anlamsız.

İmzaların çoğunda, *** Hotel, HIM ve Hayko Cepkin resimleri görmekteyiz. Bunlardan bir tanesini paylaşayım.

Konu başlığı "Emo Mağazaları". Sitedeki tüm üyeler, antik kuntik mağaza isimleri yazmışlar. Fekat, bir üye bizi bu delilikten alıp uzaklara götürüyor.

Amacım dalga geçmek değil, ama Gaziantep'te, üstelik bu yaştaki bir çocuğun haline bakın yahu. Güleyim mi, ağlayayım mı bilemedim. Tek bildiğim şey, 1 saat boyunca ağzımın, şok sonucunda açık kalması ve sineklerin yumurtlamaları. :Ç

Anti-emo bir arkadaş, konuyu nereden nereye bağlamış. İlginç.

Konu başlığı "Emolar okulda nasıldır?" Birçok kişi, okulda nasıl giyinmeniz gerektiğine dair tüyo vermiş. İşte en çok gözüme çarpanı. Duyguyu hissetmeyen emolar, özenti imişler. Ne duygusu lan bu? :Ç Okulda ağlayacak mıyız? :Ç

Konu başlığı "Emolar okulda nasıldır?" yine. Konuyu açan hanımkızımızın hemen ardından, ona gelen cevaba bakın. (6)

Arkadaş "Gogle" olarak okuyor olsa gerek. (6)

Nick'ine ölerim senin, hey yavrum be.

Emolar okulda nasıldır, konusuna gelen bir cevap. Bunu gerçekten bir hocaya dediyse, bende amuda kalkarım tüm sitenin önünde. Yalnız, çok sarkastik bir şey söylemiş. Biri bana bunu dese, harakiri yapardım kendime. :Ç

Ayar verici nitelikte bir imza. Bundan sonra, büyüklerimiz, papazları taşlamaya başlayacaklar eminim.

Ve süper bir imza daha.

Ve buda Cünyır İmo. Hemen arkasından gelen yorumlar şöyle. "Ltfen, Turkche'yi dqru düzGün kuLLan!"

Bu da sitenin imamı. Vaaz veriyor. Ah Lonelyboy, özledim seni. :/

#14 - Ocak 04 2009, 14:38:41

Yaşları itibariyle böyle şeylere özenip bözenmeleri normaldir.Bir çok kişi eleştirisini sunmuş lakin o yaşlarda çevrenizde böyle şeyler türeseydi eminim sizde kapılabilirdiniz.Evet esefle kınıyorum Türkçeyi bu hale soktukları içinki keza sırf 'q harfinden' bu şekilde  yazılarında kullananlardan dolayı nefret eder oldum lakin yaşlarına baktıkça fazlada içerlemiyorum.Harala gürele bir şekilde ölün geberin veya enterasan laflar edileceği yere yaptıklarının özentilik olduğunu bir kaç sene sonra değişekceklerini ve Türkçeyi düzgün kullanmaları gerektiğini sarfetmeli diye düşünüyorum.
En azından aydınlatabildiğiniz kadarını aydınlatın.
#15 - Ocak 04 2009, 15:15:06

Laf koyan kızımızı alnından öpüyorum. Ne güzel devrik cümleler kuruyor öyle. Bravo
#16 - Ocak 04 2009, 18:05:11
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

Oha lan Mayhem'in emosu da çıkmış.. :Ç
#17 - Ocak 04 2009, 21:17:17
Menino quem te fez?
Quem te deu tanta guarida,
Quem te mostrou a beleza
De dançar dentro da briga?

Yılın paylaşımı bu olsa gerek Ceren, neremle, nasıl, ne şekilde güleyim şaşırdım. (6) Paylaşım için teşekkürler, +rep. :cicek

Ayrıca ek olarak, buradaki üyelerin resimleri de fena. o.O
#18 - Ocak 04 2009, 21:25:32
« Son Düzenleme: Ocak 04 2009, 21:26:48 Gönderen: Mercey »
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Konuyu daha fazla uzatmamanızı rica ediyorum.
#19 - Ocak 04 2009, 22:45:58
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Bu arada Cünyır İmo, kız mı erkek mi ben onu anlamadım asıl .. :/
Ve ne kadar Küçük Emrahımsı bakmış.. :Ç
#20 - Ocak 04 2009, 23:12:47

Bu arada Cünyır İmo, kız mı erkek mi ben onu anlamadım asıl .. :/
Ve ne kadar Küçük Emrahımsı bakmış.. :Ç

Evet. Küçük yaşta topluğa merak salmış olabilir. :Ç
Kesünlükle. :ç
#21 - Ocak 05 2009, 00:09:25

Tek kelimeyle "dehşet" .  (6)
#22 - Ocak 05 2009, 00:10:55

Demek Bu Emo  :hımm
Soğumaya Başladım Emolardan  :haydut Ulan İnsan Bir Aynaya Bakar.
Bayağı Bir Takılmışlığım Var Emoturkey de , Hiçbirinin Emoya Benzer Bi Yanı Yok.
Yapmayın , Özenmeyin , Olmuyor , YETER  :haydut

(6) (6) (6) (6) (6)
#23 - Ocak 05 2009, 15:24:24

SnoWays

Demek Bu Emo  :hımm
Soğumaya Başladım Emolardan  :haydut Ulan İnsan Bir Aynaya Bakar.
Bayağı Bir Takılmışlığım Var Emoturkey de , Hiçbirinin Emoya Benzer Bi Yanı Yok.
Yapmayın , Özenmeyin , Olmuyor , YETER  :haydut

(6) (6) (6) (6) (6)
:kop :kop
#24 - Ocak 09 2009, 13:14:04

Üzülüyorum bu insanlara elinizin altında internet var az çok emo nedir ne değildir bakabilecek zekaya sahipsiniz.Kendinizi bukadar maymun etmeye,kendinizden iğrendirmeye gerek yok.
#25 - Ocak 10 2009, 03:36:07

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.