Alternatifim Cafe

Erkeklerin 24 şikayeti

Discussion started on Yararlı Bilgiler

Size 'neyiniz var' diye sorduğumuzda, 'hiç bir şeyim yok!!!' derseniz size inanırız, bizim için olay bitmiştir. O yüzden bir şeyiniz varsa doğrudan söyleyin sonra bizi anlayışsız durumuna düşürmeyin…

hepsii ii gzlde buu olmadıı iştee bnn bişeyim yok dediğimdee bni daha beter zorluyorlarr amaa 'neyin var söylermisinn lütfenn bişeyin var anladımm bn lütfen söylee' gibii sinir ediyolar bni bu yüzden zorla söylettiriyolar. özlellkele arkadaşlarımm neymiş efendimm bn her zmnn mutluu biriymişimm amaa bi derdimm olduğunda çokk üzgün böle bi tuhaf grünürmüşüm tümm sınıff bnmm üstümee gelip duruyoo erkek  kız karışık hepsii enn sonundaçözemeyince gidippp çıktığımm kişiye söylüyorlar böyle böyle yanii hiçte zorlamıyor sadece birşeyim yokn demekten anlamyorlarr işte ne yaparsınn

ilgileniyormuş gibi gözükmek istiyordur onlar (6)

o değil de bir taraf seçemedim kendime=P=P
kim ne derece haklı
afsdadfagfdaaf=P
#26 - Kasım 26 2008, 18:17:40

en iyisi yha biz kızlarda böle olabilsek keşke
#27 - Ocak 04 2009, 18:15:59
hERKes BiR yoLcUDuR yoLuNA KuRBaN oLDuğUm...

Size 'neyiniz var' diye sorduğumuzda, 'hiç bir şeyim yok!!!' derseniz size inanırız, bizim için olay bitmiştir. O yüzden bir şeyiniz varsa doğrudan söyleyin sonra bizi anlayışsız durumuna düşürmeyin…

bu çok güzel bi hareket bence... yok diosa yoktr..üstüne gtmye ne gerk var ... bence erkekler gayet netler..  :D
#28 - Ocak 07 2009, 18:09:40
Yeah, we're fucked!

bu maddelerden çoğundan ben de şikayetçiyim. :pes

özellikle şu sürekli k.çım başım ağrıyo' muhabbeti
bi de bu sabah saçım nası olmuş, kilo almış mıyım, bu bluz yakışmış mı ? zart zurt
saçın iğrenç olsa da, dana gibi olsanda, bluz altındaki etekle korkunç bi tezat oluştursa da bunu ben bi kız arkadaşıma söyleyemem ki . .  :S
aslında söylemek isterim kibar bir dille, ama ona da alınırlar, aslında çok güzel oldum ondan kıskanıyo' fln diye düşünürler . .  <_<
ahh bu kızlar . . erkek olmak varmış . .  :sopa
#29 - Nisan 30 2009, 18:18:03
(=

" En karmaşık durumda bile bizim için temel kural şudur: 'En kolayını seç'. Bizden komplike şeyler beklemeyin. "
neden ?? sizin beyniniz komplike şeyleri alamakta zorlanıomu...yada şöle diim siz aptal mısınız??
#30 - Temmuz 04 2009, 20:21:57
          "     - büyüyünce ne olacaksın?
+ ben diktatör olacağım ya sen?
- ben turta olacağım..."

Aylarca süren baş ağrıları baş ağrısı olamaz, mutlaka bir doktora gidin.

(6)
#31 - Ağustos 05 2009, 13:24:10
çσк ѕαнiρLєnмєdєn
çσк αiт σLмαdαn уαşαуαcαкѕın
нєм нєя αn ανυçLαrındαn кαуıρ gι∂єcєкмιş giвi,
нєм dє нєρ ѕєnin кαLαcαкмş giвi нαуαт...

Ev işlerinden sonra yattığınız yerde sızıp kalıyor ve her türlü kur çabasına yorgunum diyorsanız bu bizi bozar… Bir erkeğe temiz evden önce temiz bir eş ve hatta sadece bir eş lazımdır. Temizlik bir temizlikçi tarafından da yapılabilir ama bazı şeyler temizlikçi ile yapılmaz… Yapılmamalı da. Bizi zorlamayın..!

:Ç :sizo
#32 - Ağustos 05 2009, 13:33:18
bip bip

" En karmaşık durumda bile bizim için temel kural şudur: 'En kolayını seç'. Bizden komplike şeyler beklemeyin. "
neden ?? sizin beyniniz komplike şeyleri alamakta zorlanıomu...yada şöle diim siz aptal mısınız??

Aptallar aptal.Hem aptallar hem basitlerr  (6)
#33 - Ağustos 06 2009, 10:26:15
Etme çoluk çocukla muhabbet,koy g.tüne çekme zahmet. . .

: ))) analarimizda kadin laf etmek dogru olmaz ama babanizinda bi erkek oldugunu hatirlatirim, ne kadar erkekse artik
#34 - Ağustos 06 2009, 20:25:55
Sevmek keman çalmak gibidir, bilmeyen kötü sesler çıkarır.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.