Alternatifim Cafe

Evrim Tüzün ve Cilgin hayranları !!!!!

Discussion started on Pop

Mutlka dinlemeniz, kendnz gormeniz lzm arkdslar, yurtdisi acilcaz diyp duryr
buradki turkler, valla albumu cikmdn yurtdisinda manyk cok hayrnlari olan turkler de var.
bir frmdan aldim haberi forwardliyrm hemenxoxox
Osqe

---------------------------------------------------------------------------

EVRIM TUZUN ; " Bir Internet Fenomeni..! "

Çok iyi bir müzisyen, söz yazarı,besteci,aranjör ve yorumcu... Mimar... Tüm dünyada çok büyük bir izleyici kitlesine hitap eden bir internet fenomeni... myspace ve youtube basta olmak üzere 7.500.000 milyon sarkı / video dinlenmesine sahip... Myspace pop , rnb, rock kategorilerinde 1. sırada.
www.myspacechart.com
www.myspace.com/evrimtuzun

Mütavazi !!! bir sanatçıda olması gereken en onemli özellik bu olmalıdır ! Her mesaj / yorum atan insanı yanıtlayacak kadar alcak gönüllü...

12 yıldır müzik çalışmalarını sürdüren Evrim Tüzün, internette en fazla aranan isimler arasına girmeyi başarmıştır. Hayranlarının şarkıları için çektiği 70'den fazla video klip ile youtube'da rekor üstüne rekor kırmıstir.
www.EvrimMusicChannel.com

www.evrimtuzun.com

Sarki Listesi

1- 1040 ( Türkçe / Almanca )
2- CISSS ( Türkçe )
3- Shake That S ( İngilizce / Almanca )
4- Perfect Combination ( Türkçe / İngilizce )
İnternette paylaşıma açtığı şarkilarini indirmek için linkler. ( google'dan aratın cıkar )

Alinti
" Sayfası epey ziyaret almaya başladığında bir hayranı "Evrim seni seviyorum" yazan bir dövmeyle çekilmiş fotoğrafını gönderdi. Evrim de bunu en tepeye koydu. Gerisi çorap söküğü gibi geldi zaten. Fotoğraflar, videolar yağmaya başladı."

Albümü çıkmadan sadece 4 şarkısı ile, Myspace'de sayisi 50.000 yaklasan üstlerine / ellerine Evrim Tüzün / Cisss / Evrim Rocks... yazan hayranları ile tam bir internet fenomeni Evrim Tüzün.

İnternette dolanan parçalar onun müzikal kimliği veya yeteneği hakkında ipucu dahi vermiyor. Çok yakında 300' e yaklaşan bestesi olan Evrim Tüzün'un bir çok şarkısını bu sitede yayinliyacagiz.

!!! Sitesini www.EvrimTuzun.com ziyaret edin ve mesaj atın, mutlaka cevap gelecektir. Ben yaptim, hatta yazıştım, şimdi en büyük destekçilerindenim !!!

Herkese sevgiler, saygılar...

#1 - Ağustos 26 2008, 18:04:02

İlk defa duydum bu adamı :S
#2 - Ağustos 26 2008, 21:51:28

#3 - Ağustos 26 2008, 22:26:40
lan yüzüme bakma malca konuşmuyorum arapça

ilk defa duydum
#4 - Ağustos 27 2008, 14:49:59
Boğulmak değil korkum inan nefes alamamak
Rüyayı gerçek etmenin kolayı uyumak
Bir şeyi çok isteyip de hiçbir zaman alamamak
Hayat çocukken oynadığım kırık bir oyuncak

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.