Alternatifim Cafe

Türkçe Rapte Küfüre Son Kampanyası

Discussion started on Rap - HipHop

Ne diyor Anıl Piyancı Sekiz'de...

ŞŞŞŞTT!!! ÇEKTİK ARGOYA REST  :okey
#101 - Ekim 13 2011, 18:26:13

Yok  ya sınırı aşmadıkça bence olmalı mesela Ceza küfür eder doğru ama çok sevilir ve Ramiz'de öyle ama bence küfür olmadan Rap'in tadu olmaz!!!
#102 - Ağustos 20 2012, 07:57:41
Ararım seni nasıl gidiyor şekerim arkana dönünce de sifonunu çekerim!
Hisset Gerçek bu Yeniden Doğmak bu Sessiz kal kendini topla birden kalk Hedefini Zorla!!

Yapılsın. :blush Ama yapıldığı kadar da küfürsüz olanı yapılsın. :ask
#103 - Ağustos 23 2012, 03:15:25
Durdurmak imkansız bi hal alıyor gidişinle,
Gülerdin ya seni inan ki çok seviyorum gibisinden.

E küfürsüzde var sizde gidip onları dinleyin...  :okey Hayır yani illaki küfürsüz Rap istiyosanız gidip başka Rap dinleyin bunların tarzı öyle... Napıcanız ki..  :hönk
#104 - Ağustos 24 2012, 15:54:08
« Son Düzenleme: Ağustos 27 2012, 08:11:49 Gönderen: Yağmur KARTAL »
Hisset Gerçek bu Yeniden Doğmak bu Sessiz kal kendini topla birden kalk Hedefini Zorla!!

Küfürsüz battle olur dediginiz saçmalik
Sanirim hata ettim simdiye dek agzimi açmadim
Umrumda olmadi ki benim bi kaç fanim dahi olsa
Her zaman layik gördünüz sapandaki taslari

Küfürsüz Rap Olmaz ! Eminem'in veyahut 2Pac'ın veyahut 50Cent'in lyriclerini bir okuyun bakalım çevirin Türkçeye bakalım küfürsüz mü yapıyorlarmış :) Küfür Rap'in bir parçasıdır. sagokolo gibi ninni gibi söylenmez Rap. İsyan,Nefret,Kin dolu olmalı Hard(sert) olmalı Rap! Rap'in Has'ı Battle !
#105 - Ağustos 28 2012, 13:08:53

-1 Diyorum Desteklemiyorum Saçma Konu  :yanlis :yanlis :yanlis :yanlis :yanlis :yanlis :yanlis :yanlis
#106 - Ağustos 30 2012, 17:19:24
Sansi Salvo Kafiyeleri Bombalar Hedef Bulur

BEGEN:http://www.facebook.com/atillahiphop

Kısacası Küfürsüz Rap olmaz!  :okey
#107 - Eylül 01 2012, 22:21:40

bende sonuna kadar destekliyorum kardeşim benim babam bile rap dinlerken duyunca kapat şu kulak zırıltısını diyor aslında babam rapi sevebilirdi örnek olarak: Red,Sokrat St vb kişiler kafiye tutması için ana bacı sövüyor :D güldüğüme bakmayın ayıplıyorum kınıyorum :artis  :pes
#108 - Eylül 02 2012, 22:20:30

Yaniii sonuçta adı üzerinde RAP küfürsüz olmaz! Gidip arabesk Rap falan dinleyin o zaman ama Küfür olmadan Rap olmaz!  :hönk
#109 - Eylül 03 2012, 01:31:44

Bence de. Ailemle dinleyebileceğim doğru düzgün müzik bulamıyorum :) Çevremde ki insanlar rap dinlesin diye uğraşıyorsam da verdikleri tepki 'çok küfür var bee' oluyor. E haklılar Kulaklığımla her türlü dinlerim sıkıntı yok, ama kulaklığın dışına taşabilmek için küfür etmemeleri gerekiyor. Ne yani, bu ülkede kimse kimseyi aa ne kadar güzel sövüyor dercesine alkışlamaz. Alkışlayanlar da seviyesi belli kişilerdir.
#110 - Haziran 25 2013, 11:05:08

[spoiler][/spoiler] burda bahsettiğimiz şey rap kurallara uyarak yapılan bi tarz değil rapin doğasında vardır küfür
#111 - Temmuz 05 2013, 19:11:19
« Son Düzenleme: Temmuz 05 2013, 19:12:33 Gönderen: normmb »

[spoiler][/spoiler] burda bahsettiğimiz şey rap kurallara uyarak yapılan bi tarz değil rapin doğasında vardır küfür
o zaman rap kulaklıktan çıksın memlekete yayılsın hayalleri kurulmayacak :)

kurallara uymaktan değil, biraz daha fazla edepli olmaktan söz ediliyor. rap, yöneten beyinsizlerin kurallarına uymamak olarak söylenebilir, ancak edep kurallarına uymakta bir sakınca göremiyorum.
#112 - Temmuz 13 2013, 09:55:13

Siz ne kadar kampanya yaparsanız yapın rapın kötü çoğunu rahat durmaz  :yaril :yaril  #NormLife

#113 - Temmuz 22 2017, 07:44:50

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.