Alternatifim Cafe

Bülent Ersoy ''Oğlum Olsa Askere Göndermezdim'' ! ! !

Discussion started on Haberler

ya niye bu sahsin dedigini herkes kal ealio.. yani oglu olamiyacagina göre askerede gönderemicek... simdi deseki keske oglum olsada göndersem yine gönderemez.. gündeme gelmek icin ne dedigini sasirdi... siz bunun dedikmlerini dikkate aldiginiz sürece daha neler der bu... ay allahim ya iki dakikada sinsirlerim tepeme geldi yaa.. ayh
#76 - Mart 14 2008, 22:18:18
Son nefesimde elimi sen tutacaksın
Son sözlerimi bir sen duyacaksın
..Meleklerin sözü var..

Bu sözleri söylerken hangi zihniyetteydi çok merak ediyorum! Ya zaten Gerizekalısın bu kadarına da pes doğrusu!Aşşağılık!
#77 - Mart 14 2008, 23:01:51
İmzanız kural dışı.

night

Bülent Ersoy= Türklerin yüz karası
#78 - Mart 15 2008, 11:49:09

kimse ciddiye almadiktan sonra birakin istedigini söylesin bu cahil insan.
#79 - Mart 15 2008, 19:43:58

Penis gitmiş ama testis kalmış, ne de iyi gider bu haberin altına. Bülent Ersoy'u sevmezdim, hâlâ sevmem ama "vatan haini" ilân edilmek pahasına, hiç doğurmayacağını bile bile böyle bir laf etmesine saygı duydum. Yanlış zaman sadece, yanlış zaman, forumdaki 3 sayfada bunu kanıtlıyor.
#80 - Mart 15 2008, 19:53:36

bu kadın acayip abartılıyo anca böle iğrençliklerle işte populer kalabiliyo yoksa kim bakar ki bu salak kadına
ama öle bişey yapıyo ki flaş haber olarak çıktığından hepimiz izliyoruz
ben bu kadını kınamaya bile tenezzül etmem ne isterse söler düşünür bana ne yani sonç olarak elinde yapabilecek hiçbir güvü yok
#81 - Mart 15 2008, 21:47:23
[img]http://www.mediabistro.com/agencyspy/original/gossip_girl.JPG[img/]

O hangi amaçla söylemiş bilmiyorum ama insan ayrımının bu kadar çok olduğu bir ülkede insan çelişkiye düşmüyor değil.

Ülkenin stratejik yaklaşımları gerçekten rahatsız edici. Harcanıyoruz sanki. Umurlarında değilmişiz gibi hissetmekten kendimi alamıyorum.
Neyse yıllar sonra çocuklarınız olduğunda tekrar konuşalım bu konuyu.

Ps: Bülent Ersoyu cinsiyet değişimi yüzünden kabullenemeyen insanlara acıyorum gerçekten. Panda makyajı yüzünden falan kabullenemeyin lan.
#82 - Mart 14 2012, 21:34:45
« Son Düzenleme: Mart 14 2012, 21:37:41 Gönderen: epica »
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

o değil de eski yazdığım yorumlara bakıp kendimden utandım

ne homofobik, ne faşist yaklaşmışım arkadaş konuya

tiksindim zihniyetimden

ama silmiyorum yine de okuyun da ibret alın diye

bülent ersoyu da hala sevmem ama hak verdim lan şimdi okuyunca

kadın haklı
#83 - Haziran 21 2012, 23:14:15
Hayat aslında basittir, zorlandığında bas ittir olmuyosa hasss.. (6)

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.