Alternatifim Cafe

samsung L760

Discussion started on Samsung Mobile

yeni gözde'm (6)

Parlak güzellik.

Samsung'un yeni kapaklı metalik parlaklığı ilk bakışta dikkatinizi çekecek. 2 megapiksel kamera, FM radyo ve müzik çalar gibi multimedya özellikleri duyularınıza hitap ederken 3G'nin hızı sizi çok şaşırtacak. 

3G - Hayalinizdeki Hız

Mobil hayatı son sürat yaşayın. Hızlı UMTS özelliği 3G ağlarına bağlantı sağlayıp yüksek hızda dosya indirmenize olanak tanır. 

Blog Dünyası

Dağlarda kayak yaparken ya da deniz kenarında güneşin keyfini çıkartırken dünyadan kopmanıza gerek yok. Bir blogunuz varsa okuyucularınıza en kısa sürede ulaşın. Telefonunuzun RSS okuyucusu da takip ettiğiniz diğer bloglarda olup biteni ekranınıza getirir. 

Kesintisiz eğlence!

Müzik kütüphanenize kaydettiğiniz en favori şarkılardan entegre FM radyonuza, hangi kanalda olduğunuzu gösteren RDS özelliğinden Windows Media DRM fonksiyonuna kadar müzikle ilgili birçok eğlence telefonunuzda mevcut. Kulaklarınız bu işe çok sevinecek. 

#1 - Ocak 28 2008, 11:19:48
Bu teknik dilimde mürekkep kadar koyu.
Kayıp bir ortam doğru,uzan yatağıma ve soyun . . .  : Şş

benim teLefonum xD
memnun olduk ailecek :sizo memnun musunuz efem siz? almayı düşünüyorum lakin sadece düşünme aşamasındayım..dikkat ediniz söyleyeceğiniz her söz cep shop larda leyhime kullanılacak :P
#3 - Şubat 17 2008, 20:16:40
Bu teknik dilimde mürekkep kadar koyu.
Kayıp bir ortam doğru,uzan yatağıma ve soyun . . .  : Şş

Şahsen kullanıyorum ve oldukça memnunum...
#4 - Eylül 02 2008, 13:47:27
"Aşığım sana"cümlesinin sonunda ki 'a' harfi sessizce terk etti seni.. Bunun farkına var sevgili; sen hala " aşığım san" beni...

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.