Alternatifim Cafe

Cinsellik Kuralları

Discussion started on Yararlı Bilgiler

night

Böyle kural mı olur lan :Ç

Türkiye'deki kurallar her ne kadar abartılsa da en azından namus çerçevesinde ama burada yazanlar tamamen hayvanlık..
#51 - Mayıs 28 2008, 12:39:21

- Hindistan'daki yasa, sıradan ev işlerini yapan kadınlara, evdeki evlenmemiş genç delikanlıların cinsel gereksinimlerini giderme görevini de vermiyor.

peeehhhhhhh bi de verseLerdiiiii   :icon
#52 - Haziran 10 2008, 13:28:27

valla iiyiki orda yaşamıyuorumm evlendikten sonra damadın arkadaşları o "malum" zor görevi üstlenebiliyolarmış o damatla o gelin sonra nasıl aynı yatağa giriyolar anlamadım bizim burda ayrılma sebebi o yaaa:Ç
#53 - Ağustos 01 2008, 09:10:31
AZ KAŞARDAN TOST ÇOK KAŞARDAN DOST OLMAZ:D

Tazmanya ve Avustralya'nın Gipssland bölgesinde yeni evli çiftler, gerdeğe ilk olarak, evlilik töreninin ortasında yere serdikleri bir hasır üzerinde ve bütün konukların gözleri önünde giriyorlar

iyiki türkiyedeyım bari burda namahrem diye bi terim var :D
#54 - Ağustos 01 2008, 10:02:03
« Son Düzenleme: Eylül 13 2008, 09:19:49 Gönderen: +90 »
lan yüzüme bakma malca konuşmuyorum arapça

Gunes ve Ay

Tazmanya ve Avustralya'nın Gipssland bölgesinde yeni evli çiftler, gerdeğe ilk olarak, evlilik töreninin ortasında yere serdikleri bir hasır üzerinde ve bütün konukların gözleri önünde giriyorlar

iyiki türkiyedeyım bari burda nahmarem diye bi terim var :D
Türkiye'de de nahmarem diye bir terim yok zaten, namahrem var.
#55 - Ağustos 01 2008, 12:43:39

yararlı bilgilerde bu kadar yorumu ilk kez görmüştüm doğrusu .P
#56 - Ağustos 01 2008, 12:46:45
Bu içindeki; olmayan beyninin değil aşk'sızlıktan guruldayan midenin sesi.
Sana hayvan dediğimde hayvanlar alınmıyor da sendeki bu tavır neyin nesi ?!

delikadir

Oha bunlar ne böyle ya :o
Da bunun neresi yararlı lüzumsuz bilgilerde olsa daha iyi olmaz mı? :Ç
#57 - Ağustos 01 2008, 16:55:16

kardesim endonezya daki de sacmalıkmıs.. ben cekmeyeceksem hayatın tadını nasıl cıkaracam ya.. ::yea :yeah :muhah :Ç :Ç :sizo :sizo
#58 - Ağustos 10 2008, 02:51:08
(byFVRS)

bunlar ne yaa ne saçma gelenekler :D
milletin önünde fln şaapıyolar    bi yerde de anaları izliyo tövbe yarabbim yaa

bak arkadaşım kadıncağız menopoza girmiş zaten eski günleri hatırlamak istiyordur kesin hor görmemek lazım :D

şimdiden türkiyede de başladı eş değiştirmeler haftalık seks partileri aile içi seks.

şu eşini ilk gece için arkadaşa hediye etme olayı yakındır gibime geliyor :D

ALLAH'ım sen bizi utandırma :D
#59 - Ağustos 29 2008, 07:33:56

Endonezya'da masturbasyon yapan kişiye cezası kesinlikle başının kesilerek veriliyor.

- Guam'da erkekler için değişik bir meslek var. Bu mesleği yapan erkekler, şehir şehir gezerek bakire kızlarla para karşılığı ilişkiye girer ve bekaretlerini bozarlar. Bunun nedeni ise, Guam yasalarına göre bakirelerin evlenmesinin kesinlikle yasaklanmış olması.

- Kolombiya Cali'de, genç kızlar evlenip kocaları ile ilk kez cinsel ilişkide bulunurlarken kızın annesi olayı mutlaka izliyor.

- Tazmanya ve Avustralya'nın Gipssland bölgesinde yeni evli çiftler, gerdeğe ilk olarak, evlilik töreninin ortasında yere serdikleri bir hasır üzerinde ve bütün konukların gözleri önünde giriyorlar.

oohaa...
#60 - Eylül 05 2008, 05:53:19
υçмαyı iѕтємє, υçмαyı ∂єηє !
нα∂i кαρα qözℓєяiηi, вiя кєяє σℓѕυη ∂єηє !
ѕσηѕυzℓυктα ѕєяєѕєяρє υzαηмışıм вємвєуαz вυℓυтℓαяα
єℓℓєяiм, кσℓℓαяıм, iρєк∂єη кυмαş σℓмυşℓαя ѕανяυℓмυşℓαя σя∂αη σяαуα
∂υ∂αкℓαяıм∂α тєвєѕѕüм, ѕıяıтıуσяυм вєη нαуαтα (:
iηα∂ıηα υçυуσяυм υçѕυz вυ¢αкѕız, ѕσηѕυz ∂iуαяℓαяα !...

"աгﻨէէεռ ъկ_ցlﻪოօгօսร"

si en bi Sie ya da Mustafa... Artık ne ise...

Doğunun TAMAMI ve doğudan batıya gelmiş DOĞULULAR ve bu doğulular batının YARISINI oluşturuyor... bu insanların hepsi töre cinayeti işleyen tiplerMİŞMİŞ!
Bilgisizliğini son mesajında yeterince ortaya koydun, kusura bakma üzülerek söylüyorum.

Seninle de daha fazla tartışmayacağım çünkü seni doğululara emanet ediyorum. Gereken cevabı sana onlar verir sanırım.
bana kalırsa doğuyu sanki turkiye ye ait bir parça deilmiş gibi gösteriyorsun. mustafa dogu batının yarısı oldugu için azınlık degil diyor. haklı bence. önemli olan bilgiyi aşılamak. dışlamak ya da sırtımızı dönmek degil.
aa hiçbir şekilde yermeden yapmalıyız bunu. cunku başka ülkelerde olmayan bir sürü şeye sahibiz şu an sayamayacagım kadar fazla şeye. turk olmasıyla gurur duymadıgını da söylemedi ztn mustafa arkadasımız. en azından öyle anladım.
#61 - Eylül 13 2008, 02:33:39
Bir gün  :rusruleti ZBAM!!!

ıyıkıde turkum :kop ne bunlar be hepsı bırbırınde saçma :Ç
Sanki bizimkiler çok mantıklı. :icon Töre diye bir belamız var bizimde unutmayın ..

en azından bu kadar saçmalamıyorlar
#62 - Eylül 18 2008, 15:37:09

- Kolombiya Cali'de, genç kızlar evlenip kocaları ile ilk kez cinsel ilişkide bulunurlarken kızın annesi olayı mutlaka izliyor.

Yok daha neler, Ne kadar ayip birsey bu ya millette utanma yok herhalde !
#63 - Eylül 30 2008, 00:11:47

2010  القدر♥ موسى

Seviyorum

Yuh kurallara bak be.
#64 - Eylül 30 2008, 13:39:21
Yaşamak sansürler eşliğinde, çok sahte.

Evet çok mantıklıymış tebrik etmek lazım(6) acaba çok düşünmüşler mi (6)
#65 - Kasım 05 2008, 20:50:48
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

- Tazmanya ve Avustralya'nın Gipssland bölgesinde yeni evli çiftler, gerdeğe ilk olarak, evlilik töreninin ortasında yere serdikleri bir hasır üzerinde ve bütün konukların gözleri önünde giriyorlar.

:Ç Yok artık ya.

İzliyicilerin yorumlarını düşünemiyorum bile.

-Abi kız gülüyomu ağlıyo mu?
---

- Bravo (alkışla beraber) bak bu hareket iyiydi işte
---

- Hadim be koçum hadi be bilader ! Aslansın sen başarırsın.. Huraaa
---

vs. Yani iğrenç bir gelenek. Kusucam :kus

Jüri üyeleri puan fln verirlermiş :Ç :Ç
Düşünemiyorum ya. İğrenç (6)

evet, protokol aşırı tahrikten, en yakınındaki karşı cinse direk de dalabilir (6)
#66 - Aralık 05 2008, 20:08:01

unutmayalım ki bizimde gerdekten sonra kanlı çarşafı gösterme adetimiz var
#67 - Aralık 26 2008, 18:00:50
ruhunu yüzüne giyicek kadar cesur musun?

Zeitgeist

Alıntı
- Arizona Cottonwood yasalarına göre; çiftlerin, patlak lastikli otomobil içinde sevişmeleri yasak.

Uğursuzluk mu getiriyormuş?  (6)
#68 - Temmuz 11 2009, 14:18:40

Yuh yaa hepsi birbirinden saçma :D Millet kendini düşünerek kural koymuş heralde :P Merak işte naaprsın :D
#69 - Ocak 09 2010, 00:20:55
Ne Kadar Bilirsen Bil;
Söylediklerin Karşındakinin Anlayabildiği Kadardır...

Daha nelerr :D aşmış millett
#70 - Ocak 09 2010, 04:16:04
Ne Kadar Bilirsen Bil;
Söylediklerin Karşındakinin Anlayabildiği Kadardır...

- Norveç'te plaj görevlileri, çıplak güneşlenen kadınları siyah plastik torbalarla poşetleyerek plajdan çıkartıyorlar.

Bunu sevdim. gd
#71 - Eylül 20 2010, 16:03:23
Binlerce kez baktım aynaya. Her seferinde farklıydı gördüğüm bakışlar. Sanki her geçen gün biraz daha yorgun, yıpranmış.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.