Alternatifim Cafe

Uyuşturucuya Hayır!! Lütfen 1 kere de oLsa okuyun..

Discussion started on Aile, Çocuk Eğitimi ve Gençlik Sorunları

okudum sağol :)
#51 - Ağustos 19 2008, 22:52:14
lan yüzüme bakma malca konuşmuyorum arapça

Yeni!
Forumu sık sık ziyaret edip, yazıları yakından takip ediyordum; fakat şuana kadar cevap yazmadım okuduğum konulara.. Okuduğum konulara ve konu sahiplerine saygısızlık değilde; sadece takip etme isteğimden dolayıydı bu..

Dostum, kardeşim gibi gördüğüm benden 1,5 yaş büyük olan kuzenimi 31 Ocak'da yanibundan bir kaç ay önce kaybettik.. Nedeni; uyuşturucu..
Kuzenimin buna düşme nedeni ailesiydi(Ona göre..). Ailenin yarattığı çok büyük bir boşluk olduğu gerçek; o boşluktayken İzmir gibi güzel ama içinde her tür,çeşit insandan bir hayli barındıran bir şehirde "Sadece 1 defalık" diyerek başlamış..
Arkadaşlar, bunun gerçektende 1 seferi, 2 seferi yok.. Kuzenim 19 yaşında öldü, Ankara'da(AMATEM'de) tedavi görmesine rağmen üstelik..
Öyle bir bataklık ki kenarında dursa da içine çekiyor insanı ve bir daha geri vermiyor..

Sevgili nothing2lose;
Dikkat edilmesi ve önemsenmesi gereken bir konuya değindiğin için öncelikle teşekkür ederim.. ßayağı bir geç oldu sanırım ama yinede baş sağlığı dilerim.. ßir daha ne senin ne de bir başkasının bu konuda gözyaşı dökmemesini dilerim..

Kendinize kendiniz için iyi bakmanız dileğiyle..
#52 - Eylül 06 2008, 03:57:11
« Son Düzenleme: Eylül 06 2008, 04:04:11 Gönderen: {Mavi} »
Yağmuя we ъiя dε Ģökmεл..

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.