Alternatifim Cafe

raskolnikov

Discussion started on Alternatif Üyeler

Buraları terkeden üye .d
#51 - Mayıs 30 2009, 21:15:51
Piyasadaki tek adam gibi adam, maymun Çarli'ydi...

-Mıstıfa-  Forumda tanıştığım ilk insan olarak tarihime geçmiştir, böyle eğlenceli komik bana her defasında tutkunu olduğum dizileri anımsatan insan.
#52 - Haziran 02 2009, 13:28:29
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Any_one

Raskolnikov diye birileri geziniyordu forumda nedense itici gelmişti fakat o da ne?! Si en bi sie'ymiş bu. Mustafa'ymış. Utandım kendimden. Bir daha yeni üye diye ortalıklarda gezinen kimseyi itici getirtmeyeceğim kendime. Konuşamıyoruz da artık.
#53 - Haziran 17 2009, 22:17:34

Proculianus

Mesajına karşılık veremediğim üye =/
Kontörüm+sms'im yok Mustaa,duy sesimi.

--

İlklerimden o benim.Bu siteden tanıdığım en değerli insanlardan.Sevilir çokça,ama farkında değildir.Sevilirim de bilirim :)
Her daim yanımda olan,beni dinleyen dost kişisi.
#54 - Ağustos 08 2009, 23:49:16

Bence ruskalasınikov o. Öyle benimsedim ben, öyle bastım bağrıma. Şimdiyse o yakında asker olacak, biz de Mısfa yerine taş basacağız bağrımıza. ^_^
#55 - Ağustos 27 2009, 15:23:04
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

En büyük asker benim abim. Evet abim, an itibariyle abi-kardeş olduk. Askerlik onu İstanbul'dan ayırmayacak. Ne ballısın lan. :Ç
#56 - Eylül 01 2009, 15:47:22
Yaşamak sansürler eşliğinde, çok sahte.

Proculianus

Öncesinde "Iğdır'a düştüm =/" diye beni kandırmış sonrasında ise "Eheh,şaka yaptım ki, İsanbul'a düştüm." diye pis pis sırıtmıştır ve üstüne üstelik "Yine kurtulamadın benden nihohahahah" şeklinde de bir kahkaha patlatmıştır şahsıma karşı.

Not : nihohahah şeklinde gülmedi,tamam.Ben uydurdum onu ama olsun,canım sağolsun. :)
#57 - Eylül 01 2009, 16:28:18

Acemi birliği olarak tam da dibime düşen üye insanı bu. Bunca yıldır tanış, kaynaş ve topu topu bir kez görüş, sonra gelsin acemi acemi yanında takılsın. Olacak iş değil. Boşuna demiyorum ben ruskalasınikov diye.
#58 - Eylül 02 2009, 04:38:54
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

O artık acemi. Sonra da asker.
#59 - Eylül 04 2009, 05:58:15
Mercey.

Askere giderken mesaj atma inceliğinde bulunup bana haber vermiştir ve helallik istemiştir kendisi.Fekat bedava smsim ve kontörüm olmadığı için cevap veremedim kendisine.Nerde yapıyordur askerliği falan hiçbir bilgim yoktur.
#60 - Eylül 04 2009, 06:00:56
‎ "Bir adam tanıdım, kafasız bir kadına yaşamının yirmi yılını verdi. Her şeyi feda etti ona; dostlarını, emeğini, dürüstlüğünü bile.. Ama bir akşam, kadını hiç sevmemiş olduğunu anladı. Canı sıkılıyordu, hepsi bu. İnsanların çoğu gibi canı sıkılıyordu."

Proculianus

Doğum günü çocuğu.Buralarda değil fakat.=/
#61 - Eylül 09 2009, 00:07:26

Kimdir, neyin sesi, kimin fesi? pek bilmem.
Ama bazılarına iyi koymuş, iyi koymuş olacakki hala çıkamıyorlar.
Alkışlıyorum.
#62 - Eylül 28 2009, 18:43:09
  :ask düş #

2. kez kandırdı beni, Tunceli'ye gidiyorum diye. Nasıl da kandım.
#63 - Ekim 31 2009, 17:51:31

Kanatçıya gideceğiz biz. Uçacağım yanına. Ayrıca da hayal dünyasını bırakacağım o istiyor diye  :))
Son olarak sevgi yumağı olacağız biz.
  :kisss
#64 - Ekim 31 2009, 21:22:29
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Ankara'yı sevmeyen ,
Ankaranın ot'dan yoksun çamurdan ibaret koca koca çıplak dağlarına nazır , elinde dört buçuk kilo ağırlığında, çapraz tutmak suretiyle, ge-üç - evet bu - tüfeğiyle , kafasında tahminen bir iki kilo ağırlığında ki kombozitiyle , tiz soğuğun çiğerlerinden tiz diye geçişinin 'oğğhaaaaaa' diyerekten hisseden , uykusuz kaldığında istanbulun semalarında güneşin doğuşunu seyrederken, tamamen zevk amaçlı, şimdilerde sabaha karşı ayak parmak uçlarına dek inmiş olan sis içerisinde iki saati doldurma gayretinde olan,
Aynı zamanda avucunun içi unutmamak için yazdığı parola ve işaretlerle dolu olan - şu an hafif silinmeye yüz tutmuş halleriyle son beş gecenin işaret ve parolası avucumun içinde , pilot kalemle yazdığımdan silinmiyoda hemen ,
Acemi birliğindeki o güzel arkadaşlıklarına karşın , o güzel insanların akabinde , şu anda hödük hödük hatta daha da halk tabiri deyişiyle salak salak adamların içinde olan , durumu kabullenen , idare eden, zaman zaman isyan eden, ne zaman bitcek diye hesap eden, geceleri yatmadan evvel bolca dua eden, şöyle yapsam böyle yapsam diye durumu analiz eden, ama hep başladığı noktaya geriye dönen . .
Beraber gelmiş bulunduğu onbeş kişi arasındaki tek onbaşı , tek çavuş adayı olmasıyla bir nebze de olsa avunmaya çalışan , sorumluluğu sevmeyen, bu durumda pargrafın başındaki ilk cümleyle ikinci cümlenin çeliştiğini gören ..
Koğuşunda herkes horul horul uyurken buharlanan cama, askeristan yerlilerinin kalıplaşmış cümlesiyle , ' Şafak 361 Zorunuza gitmesin ' yazan , sonra rakama bakıp bakıp hüzünlenen , gözleri dolup ağlamak üzreyken yastığı yorganı kafasına basıp uyuyan ..
Nöbetlerinde dahi kitap okuyan , yanından kitabını hiç ayırmayan , içinde bulunduğu hengamede yaptığı en mantıklı şeyin bu olduğunu düşünen , öyle de zaten , diyerek iki virgül arasında bu düşüncesinin tasdikleyen ..
Aslında durumun o kadar da kötü olmadığını, burda rahat kafayla sakin kafayla geleceğine dair daha sağlamcı, hayalperestlikten uzak kararlara varılabileceğini , sevilecek insanların sevilmeye değmeyecekten ziyade anılmasının bile vakte ziyan olduğunu kavranabileceğini ayırdını yapabilen ..
Herşeye rağmen , vefa'nın gerçekten de istanbulda bir semt ve yüksek ruhlu insanların arasındaki bir bağdan başka bir şey olmadığını gören, üzüldüğünden çok sevinen bir sevgili mehmetçik!
İşte o benim  .. Herşeyin hayırlısı diyerekten ..
#65 - Aralık 02 2009, 12:54:34

Ciddi muhabbet edemiyoruz, hep makaraya vuruyoruz dedik dedik, en son derdin tasanın dibine vurduk. Özledim çoook.
#66 - Ocak 02 2010, 17:23:55
« Son Düzenleme: Ocak 04 2010, 13:22:59 Gönderen: Karaçalı »

Fade

Haziran'da ölmek zor. Öyleyse; Show "must" go on. Böcükle de böcük olma. .p -Bu da benim cümlem.-
#67 - Mart 02 2010, 21:53:11

Saçlarından bir tel aldım haberin var mı yar yar? Haberin var mıııı yaaaarrr?

-Biliyorum bunu okurken gözünden düşeceğim yavrum. ''Sen de mi Brütüs?'' diyeceksin onu da biliyorum. Ama bu şarkıyı her duyduğum da aklıma geliyosun. :/

Bir kabahat mi gerçekten bu şarkıyı dinlerken aklımda belirmek? Gerçekten kırıyorsun beni. Bir nedeni yok sadece mucudum.
#68 - Mart 02 2010, 22:24:24

İki gün evvel Çavuş oldu.
Çayda dem askerde kıdem . Tey teeey.
#69 - Nisan 04 2010, 13:29:30

İyiki varsın.
#70 - Nisan 10 2010, 03:18:51

Sarhoş musun gözünü yediğim? dediğim üyedir.
Kızgınım halaa ona, o nedenini biliyor. Ayran içtik de ayrı mı düştük, insan arar bi. -_-

Şaka bir yana da uzun uzun sohbetlerimizi özledim.
#71 - Haziran 07 2010, 14:54:09

Üzgünüm bayım bu sesi nerde olsa tanırım.
#72 - Haziran 20 2010, 17:17:00

Hat uyuşmazlığımız(telefon hattı.p) sebebiyle istenilen sıklıkta görüşemediğim şahsiyet. Ama iyi bir şahsiyet, tatlı bir şey.
Üniversite dalgam sebebiyle yollarımızın -kısa bir süreliğine olsa da- kesişebileceğini umduğum güzel insan, muhabbeti daha güzel insan. Bir de kendini özleten insan.
Evet, bu kadar.

(:
#73 - Ağustos 05 2010, 14:43:45

Telefonuma cevap verin asker beg. Geç olsa da arıyorum bak. :r
#74 - Ağustos 11 2010, 16:58:53

oww çavuş he.
ana! oğlum sen asker misin la? devam ediyor mu? kng
#75 - Eylül 23 2010, 22:41:55
Programmer: CS3-CS4

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.