Alternatifim Cafe

Britney Spears

Discussion started on Yabancı Sanatçılar- Gruplar

Yok canım benim amacım tartışmak, kavga etmek değil ben sadece fikirlerimi, düşüncelerimi açığa vurmak istiyorum..

"Britney'nin medyaya malzeme olma isteği" diye birşeyi ondan başka kimse bilemez :) Bu senin dışardan gördüğün kadarıyla yaptığın bir yorumdur. Şuanda da albüm çıkarmıyor olduğu için magazinciler onun hakkında haber yapıyor doğal olarak, albüm çıkaran sanatçıların haberleri de müzikle ilgili yerlerde çıkıyor.. Bu gayet normal bişey.. :okey Ben katılmıyorum medya ilgisi istediğine, o günlük işlerini yapıyor, arada bir magazinciler dışarıda fotoğraflarını çekiyor, aralarda bazı dergilere röportajlar veriyor falan yani müzik dünyasındaki bir isim olduğu için şimdi albümüyle değil de o mükemmel ailesiyle gündemde :) Ama bebek doğduktan sonra formuna kavuşup seneye de yeni albümüyle geri döndüğü zaman.......hersey farklı olacak (her zaman oldugu gibi)

:cicek
#51 - Ağustos 19 2006, 11:55:59
İmzanız kural dışı

essgi

noxanimagus, sanırım bu sözler bana! sana şöyle diim brıney çocuğunu kucağından düşürüyor hatta bi sitede yayınlanmış o kadar dergi gazete haber yaptı bunu inkar etme okey brıt i sewebilirsin ama bazı gerçekleri inkar ediyorsun brit çocuğuna bakmıyor tutmasını bilmemesinden anlıyoruz bunu. 2.kez de istemeden hamile kalmış o çocuğa acıyorum bunlar aslında bni hiç ilgilendirmez ama bunların gerçek olduğunu kabüllen
ayrıca brıtneyin şarkılarını listenin kaçıncı sırasında görebiliyorsun????onun yaptıklarını yapmadan grammy lere sahip olanlar war mesela beyonce.we daha biçok kişi o müziğiyle ön planda diil bunu anla kendini erkeklere beğendirmeye çalışan biri olmasa sahnede o kadar açık giyinmez bak bunlar bni ilgilendirmiyor sadece müziği bni ilgilendirir ama sen brit i böyle kabulleniyosun tamam ama onun yaptıklarını inkar etme zaten ben DİNLEMİYORUM!!! DİNLEMEMDE

Bu laflar sadece sana değil. Onun hakkında atıp tutan herkese..Dinlemediğin için zaten yanılgıya düşüyorsun zaten. Ben gerçekleri inkar etmiyorum. Britney şuana kadar oğlunu yere düşürmedi. BSandalye olayı bakıcının suçuydu.. Ayrıca onun erkekleri etrafına toplamaya ihtiyacı yok.

İşte albüm ve single satışarı;

Worldwide
...Baby One More Time : 8,580,000
Sometimes : 2,560,000
(You Drive Me) Crazy : 3,995,000
Born to Make You Happy : 2,550,000
From The Bottom of My Broken Heart : 1,000,000
Oops!...I Did it Again: 3,815,000
Lucky : 2,611,000
Stronger : 3,060,000
Don't Let Me Be The Last to Know : 412,000
I'm A Slave 4 U : 1,800,000
Overprotected : 940,000
I'm Not A Girl, Not Yet A Woman : 995,000
Boys feat. Pharrell (Co-Ed Remix) : 545,000
I Love Rock 'n Roll : 380,000
Anticipating : 36,000
Me Against The Music feat. Madonna : 1,998,000
Toxic : 2,100,000
Everytime : 1,850,000
Outrageous : 15,000
My Prerogative : 768,000

...Baby One More Time (1999)
#1 with 125k sold first week
US - 14 million albums sold
Globally - 25 million albums sold

Oops!...I Did it Again (2000)
#1 with 1.4 million sold first week
US - 10 million albums sold
Globally - 20 million albums sold

Britney (2001)
#1 with 750k sold first week
US - 4.3 million sold
Globally - Over 11 million sold (no exact number)

In The Zone (2003)
#1 with 609k sold first week
US - 3 million sold
Global - 8 x Platinum (with 7.5 million sold)

Greatest Hits: My Prerogative (2004)
#4 with 255k sold first week
US – 1.3 million sold
Global - 6 x Platinum (with 6.2 million sold)

Total Global single sales EST :
40 million Single Sold Only
Total Global album sales EST :
70 million Album Sold Only

TOTAL GLOBAL RECORD SALES EST :
110 million Records Sold

Açık giyinmesinde ki neden erkekler değil. Zaten bakarsanız Baby One More Time albümü en çok satan albümü. Ve o sıralar britney açık giyinmiyordu.

sanki britneyin en yakın arkadaşıymış gibi konuşma yaaa :muhah :muhah
düşürmedğin nerden biliyosun ki.. ben gazetede okudum.. hatta çocuğunu kucağında tutamadığındn sürekli düşürüyomuş.. valla bilemem.. ben okuduklarıma inanırm.. kafadan sallyanlra değil :muhah :muhah
#52 - Ağustos 19 2006, 12:45:15

sevdim seni kıss çok doğru söylemişsin!!!!
#53 - Ağustos 19 2006, 13:58:08

İsteyen olursa o olayın videosunu gönderebilirim.. O zaman görürsünüz asıl ne olduğunu.. Gazeteden her gördüğümüze inanmak yerine biraz araştırma yaptıktan sonra böyle hassas konularda yorum yapmalıyız.. :))

Ayrıca düşürüyor gibi oldu o anda çünkü ayağı takıldı, ayağının takıldığını rahatca gösteren bir fotoğraf da var.. Zaten başka biyerde de düşme kazası olmadı.. (düşürecekmiş gibi olma kazası yani)
#54 - Ağustos 19 2006, 14:12:43
« Son Düzenleme: Ağustos 19 2006, 14:14:46 Gönderen: BritneyManiac »
İmzanız kural dışı

essgi

sevdim seni kıss çok doğru söylemişsin!!!!

tşk ederim :muhah
İsteyen olursa o olayın videosunu gönderebilirim.. Gazeteden her gördüğümüze inanmak yerine biraz araştırma yaptıktan sonra böyle hassas konularda yorum yapmalıyız.. :))

valla bilemem.. ben öle okudum.. ayrıca arklarımda sölediler..
nese yaa uzatmayın..  :sizo
#55 - Ağustos 19 2006, 14:13:59

Ben cidden hiç takmıyorum Türk Medyasının haberlerini, sırf Britney değil, hiçbir ünlü hakkında yazdıklarını takmıyorum.. Çünkü yarım yamalak bişey bilmeden yazıyorlar ve yazdıkları olaydan da 1 ay falan geçtikten sonra bunlar çıkarıyor haberleri..

Neyse, Britney'e dönelim :4
#56 - Ağustos 19 2006, 14:16:40
İmzanız kural dışı

he biliyom o video yu son anda yanındaki adam tutuyor çocuğu teki elinde çanta tiki elindede çokcuk var rezil bir poz yha çocuk öyle bir tutuşu varki çocuğun kafa aşağıda iyice gülmekten kopmuştum yhaa :muhah daha çocuğu tutmayı bilmiyor
#57 - Ağustos 19 2006, 14:23:11

essgi

he biliyom o video yu son anda yanındaki adam tutuyor çocuğu teki elinde çanta tiki elindede çokcuk var rezil bir poz yha çocuk öyle bir tutuşu varki çocuğun kafa aşağıda iyice gülmekten kopmuştum yhaa :muhah daha çocuğu tutmayı bilmiyor

hadi yaa!! merak ettim şimdi.. BritneyManiac   videoyu gönderirmisin? :sizo :muhah
#58 - Ağustos 19 2006, 14:34:43

bak bu linki arabaya binişi tam facia yhaaaa :muhah
pembe donu çok belli oluyor resmen rezil olmuş yhaa :kop

http://www.youtube.com/watch?v=Zyd8dXuP6Qg
#59 - Ağustos 19 2006, 14:46:59

essgi

YAW BU NASI AÇILIYO AÇAMADIM... :muhah
#60 - Ağustos 19 2006, 14:51:56

Ya Britney'i sevmiyor olabilirsin ama burası Britney severlere ayrılmış bir yer ve senin buraya gelip de Britney hakkında kötü konuşman hiç hoş olmuyor.. Beğenmiyorsan, sevmiyorsan ilgilenmessin..
#61 - Ağustos 19 2006, 14:53:27
« Son Düzenleme: Ağustos 19 2006, 16:03:38 Gönderen: BritneyManiac »
İmzanız kural dışı

http://www.youtube.com/watch?v=Zyd8dXuP6Qg şimdi bak birde???
#62 - Ağustos 19 2006, 14:56:20

essgi

http://www.youtube.com/watch?v=Zyd8dXuP6Qg şimdi bak birde???

YİNE AÇILMADI NESE SORA BAKRI TEKRAR :))
#63 - Ağustos 19 2006, 15:02:25

İsteyen olursa upload linkini verebilirim, 2 tane video var bir tanesinde de üzülüp ağladığı kısmı gösteriyor..

offf neyse bu üzücü olayı konusmak istemiyorum daha güzel video paylaşımları yapmak daha iyi olur da neyse..

:))
#64 - Ağustos 19 2006, 15:10:24
İmzanız kural dışı

lütfen biraz saygı gösterin yaw (bende pek dinlemem britney) ama gelipte britney'i seven kişilerin yazdığı bi yere hoş olmayan şeyler yazmam...
#66 - Ağustos 19 2006, 16:20:59
I Don't Belong Here

Ya Britney'i sevmiyor olabilirsin ama burası Britney severlere ayrılmış bir yer ve senin buraya gelip de Britney hakkında kötü konuşman hiç hoş olmuyor.. Beğenmiyorsan, sevmiyorsan ilgilenmessin..
burası sanatçılar bölümü ve yazan şeyde şu 'sevdiğiniz yada hoşlanmadığınız sanatçılar hakkındaki görüşleriniz..'
#67 - Ağustos 19 2006, 16:31:15

ama "polemik yaratabilirsiniz" gibi bişey yazmıyo
#68 - Ağustos 19 2006, 16:32:48
I Don't Belong Here

burası sanatçılar bölümü ve yazan şeyde şu 'sevdiğiniz yada hoşlanmadığınız sanatçılar hakkındaki görüşleriniz..'

görüşlerini daha yumuşak şekilde bildirebilirsin demek istiyorum :) :)) ağır laflar ederek değil.. Neyse bu konu kapanmalı artık, dimi??
#69 - Ağustos 19 2006, 16:33:37
İmzanız kural dışı

ama "polemik yaratabilirsiniz" gibi bişey yazmıyo

Teşekkürler :cicek
#70 - Ağustos 19 2006, 16:34:07
İmzanız kural dışı

C_R_A_Z_Y

size bunları anlatanda kabahat kusura bakmayın özür dilerim
#71 - Ağustos 19 2006, 18:57:25

britney spears'ın yeni halini gören var mı   :muhah şimdi britney spears doğduğu oğlu için ve hamileliğin şerefine bir kutlama yapıyoruss  :muhah  :sizo

#72 - Eylül 28 2006, 14:53:37
Pembe Peri Gülçin Mavi Melek Cemre Yeşil Prenses Eren Mor Çiçek Yasemin
kendimi unutmak istiyorum yol kenarına biriken kuru yapraklar gibi günleri ayları yılları anıları hatta kendi devremi çehremi yakın çevremi dahi sen bir sırrı bile tutamadın artık neyi paylaşabiliriz candan ki esti rüzgar hiçlikistandan ölmek tatlıydı baldan serpilmiş hayalime gubar-ı gam ve ızdırap koleramın rapi zat hani nerde o eski rulo kat hababamın ruhu kaçtı gelde gör Rıfat halkım konuşuyor kendi dilini çat pat KOLAYSA ANLAT!

iLaHi aZRaiL,SeN aDaMı öLDüRüRSüN!!! :kop

eskiden severek dinliyodum şimdi nefret ediyorm saçmalamaya başladı :öff
#74 - Aralık 02 2006, 03:20:10

Ben sefiyomm  :4
#75 - Aralık 02 2006, 05:29:05
Özlemişim buraları =)

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.